Basketball ή αλλιώς "μπάσκετ ω ρε"

Το διάβασα στο διάλειμμα της δουλειάς που μου το έστειλαν και έκλαψα λέμε! Μολφέτας για την αλητεία!

Πατσιδια Μπατη με Διαμαντιδη, οπου να ανεβαινουν και βιντεακια :stuck_out_tongue: Λογικα οποιος και να φταιει ο Χατζηγεωργιου θα κανει αιτηση για δημευση περιουσιας του Μπατη

Παλι προκληθηκε το χρυσο παιδι του Ελληνικου μπασκετ?

η αλήθεια είναι οτι τώρα στα γεράματα ο 3D έχει αρχίσει να αγριεύει με το παραμικρό…

*το φάουλ που έδωσαν δέ μου φάνηκε οτι ήταν.καθαρό κλέψιμο κατα τη γνώμη μου.

Θα πιασει δουλεια η μασονια κι ισως βγει και χρυσαυγιτης ο Μπατης με τασεις ψυχασθενιας

Διαβαστε και τα tweets του τεως Πρασινοφρουρου στο Γκαζζετα και θα καταλαβετε οτι ηδη εχει αρχισει να επιβεβαιωνεται το ποστ του Γιαννη

σύμφωνα με το φύλλο αγώνα πάντως δεν έγινε τίποτα.

κριμα που τετοιος παιχτης εχει γινει τοσο καραγκιοζης.

Σιγά ρε παιδιά, ένας τσακωμός ήταν, πρέπει έχουμε δει άλλους 1000 τέτοιους σε αγώνες.

Τον κολλησε στην μπασκετα ο Μητσαρας τον Μπατη και τους χωρισαν πριν προλαβουν να παιξουν μπουκετα.

Και λοιπόν, πρώτη φορά είδες κάτι τέτοιο?

Αν αρχίσουμε να απαριθμούμε αθλητές που έχουν παίξει μπουκέτα δε θα μείνει και κανένας, πρώτοι απ’ όλους ο Γκάλης με τον Μπάνε.

Οχι,δεν βλεπω πρωτη φορα κατι τετοιο.Αλλα ειναι και γεγονος πως δε βλεπω και το Διαμαντιδη να εμπλεκεται πρωτη φορα σε κατι τετοιο.Δε ζηταω καμια τιμωρια ή οτιδηποτε τετοιο,αλλα εδω πανε να μας βγαλουν και τον Μπατη κωλοπαιδο,μετα απο Μιλος,Σλουκα(ειχαν αρπαχτει οταν επαιζε στον Αρη),Γκολεματς.

Εγω το καραγκιοζης το ειπα με αφορμη αυτο και βασιζομενος στη γενικη συμπεριφορα/γκρινια που εχει το τελευταιο διαστημα.

Καλά, το ότι οι μπασκετικοί δημοσιογράφοι στη συντριπτική τους πλειοψηφία γλείφουν συγκεκριμένα αρχίδια, δεν θα το μάθουμε τώρα. Εγώ απλώς λέω να μην γινόμαστε γραφικοί περιμένοντας μήπως τσακωθεί ο ΔΔ σε κάποιο ματς ώστε να τον βγάλουμε μαλάκα.

Σπαταλάς ενέργεια, Κρις.

Αστα αυτα και πες γιατι δεν ηρθες χθες.

Γιατί οι Κόντεξ μάλλον παραείναι μέταλ για μένα αυτή την εποχή :!:

Εσύ άστα αυτά και πες γιατί ποστάρεις σαν γραφικός γαύρος!

Γιατι πλεον βλεπω οτι ο διαμαντιδης ενω ξερει 100 κιλα μπασκετ εχει καταντησει να γκρινιαζει σαν μυξοπαρθενα και να θεωρει αυτονοητο οτι ολος ο μπασκετικος κοσμος θα του κανει τεμεναδες.

Ε, και;