Batman / Superman Movie!

Summer 2015! Γεια σας!

“I want you to remember, Clark, in all the years to come. In all your private moments. I want you to remember my hand at your throat. I want you to remember, the one man who beat you.”

Αφισα απο μια ρημαγμενη Νεα Υορκη στο “I Am Legend” του 2007

Πλάκα κάνεις!!! :open_mouth: :open_mouth:

:open_mouth: :open_mouth: !!
Tελεια νεα! Θανξ για το easter egg Gianni.

Λέτε ο Μπατμαν να πηγαίνει να γράφει “ο Σουπερμαν είναι ο Κλαρκ Κεντ” και να μαλακίζονται μέχρι να συνδράμουν για το κοινό καλό;

Μαλλον ο Μπατμαν θα προσπαθησει να αναπαραστησει αποτυχημενα το συναισθημα του Dark Knight και ο Σουπερμαν θα κανει κατι βαρετα πραγματα που δεν ενδιαφερουν κανεναν

ενδιαφερον

Το ενδιαφέρον θα είναι αν κάνουν μεταφορά το dark knight returns του Miller.

Η ατάκα από κει είναι πάντως… (αν θυμάμαι σωστά)

Από εκεί είναι στάνταρ για αυτό το λέω

Τώρα είδα το βίντεο με τον Snyder στο Comic Con. Δεν θα είναι μεταφορά του Dark Knight Returns απλά το έκαναν quote για την παρουσίαση και τίποτα περισσότερο. Ουσιαστικά θα είναι το sequel του Man of steel στο οποίο θα εμφανιστεί και ο νυχτερίδας. Εγώ απλά ελπίζω στο project να συμμετέχει και ο Nolan γιατί αν αφήσουν τον Snyder μόνο του θα καταστρέψει τον μισό πλανήτη στην ταινία.

Κάντε μια μεταφορά τα ποστ από το προσεχώς εδώ πέρα.

Το θέμα με τον Αφλεκ άρχισε να παίρνει διαστάσεις απόλυτης αναπηρίας.

#-o

ton poulo k oi 2

ορίστε…


ΨΗΘΗΚΑ

σοβαρα τωρα μπεν αφλεκ? :confused:

Πάντως ο Αφλεκ απέκτησε έναν δυνατό υποστηρικτή.

Αν δεν σας άρεσε ο Άφλεκ στο ρόλο του Μπεν Μάτλοκ (Daredevil) στην ομώνυμη ταινία, δεν έφταιγε αυτός αλλά ο σκηνοθέτης -που απέτυχε να απογειώσει τη ταινία. Ο Άφλεκ, για να μπορεί να αποδώσει ερμηνευτικά (βγάζοντας έξω κατά μέρος το “είμαι κ γ**ω τις ντίβες” feeling) και να γουστάρουν οι θεατές, χρειάζεται ικανό και εμπνευσμένο σκηνοθέτη. Δεν ξέρω αν ο Σναϊτερ μπορεί να το χειριστεί…

Για να χειριστει τετοιο ταλεντο πρεπει να του κανουν 3 ατομα κουμαντο, δεν γινεται διαφορετικα.
Τοσο πολυ ταλεντο.
Τοσο πολυ!

:(:frowning:

http://social.entertainment.msn.com/movies/blogs/post--keep-your-hair-on-bryan-cranston-is-not-lex-luthor