Αγαπημένος κακός του Batman

[QUOTE=Giannis…;373192]Μεγαλη αδυναμια ο Batman… απο την εποχη που η τηλεοραση εδειχνε την παλια σειρα (των 60’s) που και ο Batman και ο Robin φορουσαν το σωβρακο πανω απο το παντελονι (μαλλον ζηλεψαν τον Superman).

γιατι η κοιλιτσα που ειχε ο τυπας που επαιζε τον batman?αυτο και αν ηταν ολα τα λεφτα.μεγαλο σκουπιδι αυτη η σειρα.παιζοταν κατι παλιες καλες μερες στο seven x καπακια με munsters,ernest the vampire(τα θυμαται κανεις?).anyway προσωπικα εγω γουσταρω με χιλια jim carrey και μπορω να πω οτι επαιξε καλα το ρολο του ως enigma στο batman forever(το αγαπημενο μου).αλλα πως να ξεχασω τη θεα uma therman ως poison ivy?

o batman 2 είναι η δευτερη ταινια που ειχα δει σινεμα(μετα το πιτερ παν:roll: )

δεν θα ξεχασω το κομικσακι το οποιο ειχα λιωσει μικρος, που ειχε ολη την ταινια batman 1 εικονογραφημενη,πολυ μαυριλα κ σκοτεινες εικονες.

απο τος αλλες ταινιες εχω δει μονο το batman begins(o christian bale ηθοποιαρας or what ?)

αγαπημενος κακος ο nikolson λογω σεβασμου,αλλα η πραγματικα ‘κακοτερη’ μορφη ειναι ο de vito ολως περιεργως.

εμμ γιατι το εβαλες στο poll τοτε?? :stuck_out_tongue:

Ας δω κανένα και θα σου πω μετά.:stuck_out_tongue:
Ειλικρινά μόνο λίγο με τον Τζόκερ έχω δει (Νίκολσον).
Θέλω να το δω αυτό , με τον Πιγκουίνο και το Begins και μετά να δω το καινούργιο.

Για να τον ψηφίσετε αφού τον δείτε.

Εγώ δεν ψήφισα ακόμα γιατί θέλω να δω τον Τζόκερ του Λέτζερ. Αγαπημένος μου κι εμένα μέχρι στιγμής είναι ο απίστευτος Πιγκουίνος του Ντε Βίτο.

ο ΝτεΒιτο τα σπαει. Ακριβως του παει ο ρολος του πιγκουινου.

Οσο για τη διαμαχη Νικολσον-Λητζερ…

κοιταξτε λιγο πως ειναι ο νικολσον και πως ο λητζερ στις πικς που ποσταρε ο leris. Ο Νικολσον εχει τετοια εκφραστικοτητα, ειναι φτιαγμενος για να παιζει ‘‘κακους’’ ρολους, αυτο το χαιρεκακο χαμογελο που φτανει εως τα αυτια δεν πρεπει να δυσκολευτηκανε πολυ για το βαψουνε, στην ουσια ακολουθησαν τη φυσικη γραμμη στο προσωπου του :smiley: Ο Λητζερ σαν ηθοποιος δεν κανει για τετοιους ρολους, σε κατι Καζανοβα και κατι 10 things i hate about you καλος ηταν, αλλα μονο καλος. Και μονο σε αυτο το ειδος ταινιων. Εχω ανασφαλειες για το ποσο καλα καταφερε να ανταπεξελθει στο ρολο του Τζοκερ…

Μπαη δε γουεη δεν ψηφισα τιποτα ;Ρ

Nicholson και από κοντά De Vito.
Οι υπόλοιποι δεν μου είπαν τίποτα και συμφωνώ με Manson για Catwoman.

Συμφωνώ!!!

Τρεις ψήφους ο Two - Face?

Γιατι ρε παιδια; Μια χαρα ηταν ο Τομι Λι Τζοουνς.:frowning:

Βασικά πιστεύω πως μιμούταν εκνευριστηκά τον Νίκολσον-Τζόκερ. Καλά γενικά εκείνη η ταινία, όπως και η επόμενη ήταν ένα έκτρωμα.

Σίγουρα όχι ο καλύτερος αλλά μου άρεσε πολύ…

cillian murphy ftw!:smiley:

ποοοοοο,ετσι,heavy metal!!!:metal: …να point out πως στη λιστα δεν υπαρχει ο Ρας Αν Γκουλ-Λιαμ Νισον,που ηταν ε-ξαι-ρε-τι-κος στο begins…:-k

Καλά, μου εξηγείτε ποιος ψήφισε Schwarzenegger? ΕΛΕΟΣ! Ο χειρότερος ηθοποιός στην ιστορία της ανθρωπότητας!

οχι ρε συ, οταν δεν μιλαει μια χαρα ειναι!! πχ Κοναν και Terminator (ειδικα το 2 κορυφη)…

Ναι, έχει και πολύ εκφραστικό πρόσωπο…

The Riddler… πολυ χαριτωμενος και με ουσια :Ρ
Αν και παιδες εχω τρελη αδυναμια στον μπατμαν :oops:

sorry για το οφτοπικ,αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω:p :smiley:

Για οποιον νομιζει πως ο αρνι δεν εχει εκφραστικο προσωπο-εχετε δει γκαμα εκφρασης???τα σπαει…(η φοτο συμπυκνωνει ολες τους τις εκφρασεις…)

ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ!?!?!?:o :o :o