Battle of the 80's @ Texas, ΚΥΡ 17/09

Αυτη την Κυριακή το Texas θα γίνει η αρένα ακόμη μιας ανελέητης μονομαχίας μεταξύ του υπογράφοντα με όπλο το μελωδικό hard rock και του Θοδωρή Μηνιάτη που ξεσκονίζει ήδη τους πιο true metal δίσκους του…

Η μονομαχία της προηγούμενης εβδομάδας μεταξύ Cozy και Montechristo μάλλον για τους περισσότερους έληξε ισόπαλη…

Για να δούμε αυτή την εβδομάδα αν ο Coverdale μπορεί να αντιμετωπίσει τους Manowar σε μια φαινομενικά άνιση μάχη…

Αν ακούσω τα “Madison & Angel”, αποκτάς σημαντικό προβάδισμα, αρκεί το αντίπαλον δέος να μην βάλει Solitude Aeturnus…ειδάλλως…προβλέπω ισοπαλία!

Οχι ανιση, αλλα αυρη μαχη. Οπως και να 'ναι εμειςθα υποστηριξουμε Coverdale!!!
Forza Dave!

το "Madison " 'έχει κλειστεί εδω και μια βδομάδα…
Εννοείται οτι θα παίξει αν και δεν πολυπάω τους Talisman αλλά εντάξει… :smiley: (α ρε Soto πήγες κι έμπλεξες αλλού και δεν θα μας έρθεις φέτος…)
Θα μου το ανταποδωσεις κάπως την επόμενη βδομάδα…

Αν βάλετε Τake me with you (ξανα και ξανά και ξανά, αφού το έβαλε ο Cozy) και Defender θα κερδίσετε ως δια μαγείας και οι δύο χωρίς να φέρετε ισοπαλία
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τι παραγγελιά να κάνω εγώ, όταν είναι και οι δύο γνωστοί παλαιοντολόγοι ?? Μάλλον θα ζητήσω blind guardian και nevermore. Δεν ξέρω αν θα μπουν, αυτό όμως που ξέρω είναι ότι θα γκρεμιστεί το ετοιμόρροπο (από την επίθεση των δύο γραφικών της προηγούμενης βδομάδας) Τέξας !!!

ΝΑ σκίσετε παιδιά ! Σας εύχομαι ότι καλύτερο !!

Μπάρμπα περιμένω και nightwish και galliard… Να μην ξεχνιόμαστε, έτσι ???

Σ’ευχαριστούμε ρε montecristo για τις ευχες…
Στους Nightwish ξέρεις πολύ καλά οτι τρέφω μια αδυναμία οπότε περίμενε κυρίως οπτικό υλικό…
Από Galliard δεν ξέρω αν θα γίνει κάτι αλλά σιγουρα θα έχεις κι από αυτούς οπτικό υλικό…τουλάχιστον ένας από αυτούς θα είναι παρών την Κυριακή…
Μόνο για το Rocking γίνοται αυτά…

Ο Galliard είναι ο Μπάρμπας; Υπέροχα… Θέλω και Bon Jovi μαζί με Nickelback…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

“How you remind me” remix me “Tokyo Road”…
Mono gia ton Telh…

I’ll be there!!! :smiley:

ti lete? tha einai o coverdale tin kyriaki sto texas? kala pou mou to eipate… tha paratiso to amore sto spiti, tha tou po oti pao gia tsigara kai…vour!!! tha gyriso to proi gia na pio kafe, na kano ena mpanaki na fygei i enoxi apo pano mou kai tha pao stin douleia mou san kali Ellinida… :stuck_out_tongue:

Η μεγάλη μέρα πλησιάζει… Ο Δημήτρης - call me indiana- Μπάρμπας και ο Θοδωρής - καλά είναι και πολύ ΕΠΟΣ - Μηνιάτης θα ταράξουν τα αθώα αυτιά μας τόσο δυνατά, που έπειτα μόνο motrohead θα μπορούμε και θα πρέπει να ακούμε…

Φυσικά δεν θα φτάσουν την γραφικότητα των δύο άλλων τυπάδων που έπαιξαν την προηγούμενη Κυριακή, αλλά τι να γίνει.,… Θα προσπαθήσουν !!!

Κάπου 27 ώρες απομένουν και ο κύριος Θοδωρής Μηνιάτης θα αναγκαστεί να υποταχτεί στην μελωδικότητα των Whitesnake, των Europe,των Bon Jovi και των Gotthard αφού όπως δείχνουν όλα τα γκαλοπ που έγιναν για λογαριασμό του Rocking.gr από την montecristo/VPRC μάυρα σύννεφα θα μαζευτούν πάνω απο τις μηχανές των Manowar ενώ ο Lemmy δηλώνει οτι απλά ήδη έχει ετοιμάσει τον λόγο που θα έξηγεί τα αίτια της συντριβης…
Εννοείται άλλωστε οτι όλες οι ωραίες παρουσίες του forum ήδη έχουν αποφασίσει προς ποια μεριά κλίνουν…Coverdale έιναι αυτός