Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

:lol::lol:

http://www.collegehumor.com/video/6683770/battlestar-galactica-rpg
spoilers included!

πολυ καψιμο!! :lol:

bye bye Blood and Chrome…:frowning:

totally frucked up…

μου το προτεινουν κανα χρονο τωρα και ειπα να το δω σαν κατι χαλαρο για αυγουστο-σεπτεβρη γιατι φετος καηκα με wire-sopranos αλλα και αυτο για καψιμο με παει… η μαλακια ειναι οτι δεν το εχω σε υψηλη αναλυση… κανει μεγαλη διαφορα?

εγω σε κανονικη το εβλεπα, μια χαρα. αλλα το εβλεπα στο λαπτοπ μου. αν θες να το δεις σε τηλεοραση ισως καλυτερα σε 720.

σε λαπτοπ το βλεπω και σε καποιες αερομαχιες θα ηθελα καλυτερη αναλυση…σκεφτομαι να τελειωσω την πρωτη ετσι και να κατεβασω τις υπολοιπες ξανα…

ενταξει δενε χει και τα τρελα γραφικα, αλλα οντως σε καποιες μαχες φαινεται πολυ καλυτερα δεν το συζητω. ασε που αλλο να ειναι να βλεπεις την νο6 σε υψηλη αναλυση…8)

Εχει διαφορα οταν εχεις μεγαλη οθονη ή το βλεπεις σε καμια τηλεοραση.
Στο λαπτοπ δεν θα εχει καμια μεγαλη διαφορα αλλα και παλι κατι θα αλλαζει.
Εγω ειδα πρωτη σε hd και απο εκει και περα σε 720p σε 21 ιντσων οθονη.
Αλλη σειρα πραγματικα αλλα θελει και κανα 60αρι γιγα χωρο.

Και σε 1080p μαζί με τις ταινίες ξεπερνάνε τα 100gb :stuck_out_tongue:

εχω μπει στην 3η (5ο επ νομιζω), ποσο μιζερη και κακομοιρα μπορει να ειναι η καρα…

ετσι πες τα! και μεγαλο μπαζο επισης!!!

εμένα μου αρέσει.

αυτη την εντυπωση ειχα και εγω μεχρι να τη δω με μακρυ μαλλι… ελλεγε πολλα αλλα δυστυχως πηγε και το ξανακοψε…

ε ναι, με μακρυ ειναι μια χαρα. οπως εδω πχ

τελικα κανει μεγαλη διαφορα η υψηλη αναλυση… καμια 15αρια επεισοδια εμειναν…

α τελειωσες 3ο κυκλο ε? :smiley:

μεχρι τωρα παντως δεν με εχει κανει να κολλησω και να βλεπω 4-5 επ στη σειρα οπως αλλες, συνηθως βλεπω ενα μετα τη δουλεια… οσο φτανω ομως προς το φιναλε η αγωνια αυξανεται…

πραγματικα πολυ καλη σειρα τελικα και με φιναλε που εχουν οι μεγαλες σειρες… η τεταρτη σεζον ηταν ενα επος απο μονη της, με διαφορα η καλυτερη της σειρας…

αυτο ηταν και το ατου της. οτι οσο περναγε ο καιρος τοσο πιο γαματη γινοτανε. μιλαμε για φοβερες ερμηνεις και πολυ ενδιαφερον χαρακτηρες, απο την roslin μεχρι και την boomer. η επιλογη ηθοποιων και ο τροπος που επαιζαν ηταν εκπληκτικος.

caprica και blood & chrome αξιζουν ?

η σειρα του '80 δειχνει την ιδια ιστορια?