Bay area thrashers new albums

ποιο προτιματε απο τα νεα albums των μεγαλων της bay area

ολα εχουν ενα καινουργιο ηχο και σχεδον ολα θεωρουνται comebacks

edit
exodus για μενα, δευτερο το formation of damnation

Για μενα Formation of Damnation. Πολυ καλο κ το Christ Illusion αλλα δεν ειναι λιγο παλιο για να ειναι εδω σε σχεση με τα αλλα???

Ε, Ενταξει του 2006 ειναι σιγα… Aπο εμενα formation… γιατι ξεσκιζει απλα.
Το united abominations δεν μου αρεσε (το μονο απο αυτα)…

Eγώ ψήφισα το περσινό των Exodus. Αν και το νέο Death angel νομίζω ότι παίζει να είναι καλύτερο από όλα αυτά.

To Formation… ειναι απ’τα καλυτερα αλμπουμς που ακουσει εδω και πολυ καιρο και σιγουρο το καλυτερο αλμπουμ του 2008 για μενα. Δυναμιτης.

σκεφτηκα να το βαλω, πολυ καλο οντως

μπορείς να το βάλεις, ειδοποιώντας τους μοντς. Αν το κάνεις, η ψήφος μου θα πάει στους Death Angel!

καλώς ή κακώς είναι πολύ περιοριστικό για τους Metallica να μπαίνουν σε αυτή την κατηγορία.

από όλα μου άρεσε το Death Magnetic, αλλά δεν είναι thrash όπως τα άλλα.

για το Death Angel που είπατε, καλό το Killing Season αλλά μου φάνηκε κατώτερο του The Art Of Dying.

από τα άλλα προτεινόμενα το Exodus δε μου είπε πολλά.

κάπου μεταξύ Megadeth και Testament. Με το 2ο πιο κοντά στο thrash σίγουρα.

Το Slayer κατ’εμε είναι στις απαγοητεύσεις γενικότερα.

Από αυτούς τους δίσκους αγαπημένος μου είναι εύκολα το Death Magnetic.

Μου άρεσαν όμως και τα Megadeth Exodus Slayer. Για Τestament, Death Angel δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Death magnetic από το poll αν και ο ορος thrash δεν υφίσταται πλεον για τους Μetallica…Κατα τα αλλα το Megadeth ηταν μια απογοήτευση,το Christ Illlusion αξιοπρεπεστατο,το Formation μετριότατο ενώ το Exodus δεν το έχω ακούσει ακόμα…

Ευκολα Death Magnetic απο αυτα (το θεωρω το album της χρονιας μεχρι στιγμης) και ακολουθει το Formation.Τα υπολοιπα δεν μου αρεσουν εκτος των Exodus που δεν το εχω ακουσει.

Εκθοντουθ!

έτθι! δθήτω το ατρόθιτυ εκθιμπίθιον!

εξοδους λεγονται :!:

υ.γ. αυτα ειναι :smiley: ελα να γινομαστε περισσοτεροι

παντως το magnetic το βαλα γιατι και αυτοι bay area ειναι… και οσο να ναι πιο θρας ειναι απο το stanger η το load… θεωρειται comeback κατα μια εννοια

Περα απο το Death Magnetic(που ετσι κι αλλιως ειναι κορυφη)το καινουριο των Testament ηταν μια ευχαριστη εκπληξη(οχι καλυτερο απο το Gathering παντως).Το Christ Illusion παλι δε μπορω να πω οτι με ικανοποιησε.Για να πω και την αληθεια θα προτιμουσα να συνεχιζαν στο υφος των προηγουμενων με τον Bostaph(αυτη ειναι η γνωμη μου,με το μπαρδον κιολας).

Και μενα το death angel μ αρεσε παρα πολυ αλλα και το megadeth.Το testament ακομα δεν το εχω χωνεψει…:-k…Δεν μπορω να ασχοληθω μαζι του και δεν μπορω να βρω το λογο…Το μεταλικα τελικα δεν με εντυπωσιασε αλλα ειναι ενα πολυ καλο αλμπουμ.

Λοιπόν απο τα παραπανω προτιμώ το τελευταίο Metallica,και ας μη ξετρελάθηκα. τώρα απο τα υπόλοιπα
Testament δε με ενθουσίασε οπως περίμενα.
Megadeth no bad
Εxodus πολυ καλό αλλα θέλω να επιστρέψουν όλοι οι παλιοι πισω
Slayer τώρα…άνθρακες ο θησαυρός,σορυ.

και μενα με απογοητευσε το christ illusion:(

ρε πλάκα πλάκα είμαστε αρκετοί που γουστάρουμε Death Angel:!:

έπρεπε να μπει ως επιλογή!

Το ακουω και εγω τις τελευταιες μερες γιατι δεν το ειχα ακουσει και εινια αρκετα καλο.
Το death angel εννοω.