Baywatch

ειδατε;…το ξαναβαλαν στο αλφα…εε οι μεγαλες σειρες εξ αμερικης δεν ξεχνιουνται ετσι απλα…τι λετε γι αυτο ο τεραστιο καλτ εργο οπου πρωταγωνιστησαν τεραστιες μορφες της υποκριτικης οπως ο Ντειβιντ Χαζελχοφ στο ρολο του πανεμορφου κουρου ναυαγοσωστη με το δασυτριχο στηθος Μιτς Μπιουκαναν και η θεεεεα του δικου μας Τομμυ (ενας ειν ο Τομμυ) Παμελα Αντερσον…και αυτη η Ελενιακ λεει πολλα…Μπειγουοτς λεμε ρεεεε

To μιτς να ουμ τον εβλεπα πιο πολυ με την τανια με τ’αμαξι π εκανε το ΚΙΤ,το pacific blue η καπως ετσι το θυμαται κανεις? Καλα οκ το να βαζεις μια σειρα π ηταν πετυχημενη αλλα πριν 10 χρονια κ να την προβαλεις ξανα ξερω εγω… Οπως κανει το mega που βαζει κατι ελληνικες σειρες του 1995 κ πιο κατω ,τα οποια τα εχουν δειξει εν σορο φορες και κατανταει πολυ κουραστικο… Anyway καλη η παμελα…:lol:

Εμένα πάντως μου θυμίζει το σεισμό το '99! :roll:

α;…δλδ;

Μαλλον θα βλεπε την ωρα του σεισμου Baywatch, εγω παντως εβλεπα το μικρο σπιτι στο λιβαδι!!!:lol:

Το βλεπα αρκετα συχνα! Ειχαν περασει πολλες ομορφιες απο αυτη τη σειρα!

Δεν βάζουν και τον Ιππότη της Ασφάλτου λέω εγώ?:lol: (Και την ομάδα δράσης 21…)

Χα, κι εμένα! Τα αγόρια βλέπαμε Babewatch και οι κοπέλες την ίδια ώρα Beverly Hills :lol:

Κι εγώ αυτό έβλεπα τότε…(κι η μισή ελλάδα!!:lol: )
Και ναι το ξαναβλέπω κι εγώ!!!baywatch rules ρεεε!!ρίχνω πολύ γέλιο!!

Εγω τοτε στον σεισμο εβλεπα Μαρια της Γειτονιας…:oops: :oops: :oops:

Ωραιο ηταν το baywatch αλλα πλεον μου φαινεται λιγο χαζο…:stuck_out_tongue:

καλα ρε…οντως πολυ γελιο με το μπειγουοτς…το βλεπω γιατι ειναι και πολυ καλτ…το βλεπα προχτες και γελουσα με τον μιτς το θεο που ταν ντυμενος και ηταν ολες αυτες οι κοπελες της παραλιας και τον περιμεναν να ξεντυθει…κατι γλυκες κατι γελακια λες και ηταν ο Μπαρκουλης τη δεκαετια του 70…μου θυμιζε λιγο Γιαννης ο ομορφος οταν αρχιζει…καλα πολυ καλτ αυτος ο Μπιουκαναν ρε παιδι μου…

Το Baywatch είναι απλά άθλιο.[-X

αθλιο αλλα απολαυστικο…

σωστός…θα πεθάνετε από την πολύ κουλτούρα ω ρε

Η καλυτερη σειρα εβερ μετα τα Φιλαρακια :stuck_out_tongue:

Πολλες φορες τυχαινει να το βλεπω χωρις να καταλαβαινω την υποθεση, περιμενοντας πως και πως να βγει η παμελα αντερσον! :stuck_out_tongue:

Ομορφοι ανθρωποι που τρεχουν στην παραλια οπως λεει και ο τζοι! Τι αλλο θελουμε? :stuck_out_tongue: :lol:

τι αλλο θελουμε; μα να βγαλει η παμελα το μαγιο…:stuck_out_tongue:

Πολιτιζμικό έπος.
έβγε.
μπέηγουωτς ούμπερ άλες.

Τι ωρα το βαζει ο αλφα και ποια μερα? =P~ :naughty:

ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ

:lol3: Τι μαλακια ειναι αυτη ρεεεεε.Ελιωσα!

εγω το προηγουμενο σκ το χα δει κατα τις 4κ30 νομιζω…χτες ομως δεν το χε γιατι επαιζε φορμουλα…μλκια δλδ…τεσπα…δεν ξερω πως θα γινεται τελικα…