Be seated now, lay your small ante down--aka Backgammon Tournaments

Δηλωνω συμμετοχη για κερκιδα μονο!!!

Να φερω και καπνογονα?:-s :-k :roll:

Ένα πανό με τ’ όνομά μου νομίζω θα βοηθούσε

Φερε…φερε…!!!

Ok!

Θα ειμαι στο πλευρο του ομοιδεατη μου…

:yesmaster:

Pεεεεεεεε…Θα φας ντου…!..Κρατα ουδετερη σταση…

Παιδιά όταν λέμε όμως 1:00 (δηλαδή 13:00) το εννοούμε…
Ξέρει ο rasputin τι λέω… (βλ.συνάντηση του φόρουμ στου Ψυρρή).
Ειδάλλως θα έρθω παρά μόνο για να σας μαζέψω και θα σας πάρω μαζί στον αγώνα μου, να μου κάνετε εσείς κερκίδα! :stuck_out_tongue:

Βασίλη γείτονα θα δείξεις το δρόμο ε? :-s :slight_smile:

Μπορω να κανω κι αλλιως??:stuck_out_tongue:

Εγω στην ωρα μου ημουν…Αλλο που δεν σας ηξερα για να σας βρω εγκαιρα…

Όχι και με το ζόρι…:frowning: :stuck_out_tongue:

Γκούχου! 12 άτομα μέσα στη μέση στο σταθμό στο Μοναστηράκι… εκ των οποίων κάποιοι φώναζαν rasputin και rocking …και τέτοια πράγματα… αλλά εσύ μάλλον είχες AC/DC όχι μόνο στο μπλουζάκι αλλά και στα αυτιά…:stuck_out_tongue: :lol:

Δεν ήθελα να σε εκθέσω… :roll:

Εεεελααααα μωωωρεεεεε τωρα…Δεν σας ειδα…

εξαρχεια ειναι καλα επειδη υπαρχει ιδανικο μερος για τη φαση. μεσα.

Έχουμε και λέμε Κυριακή 1 η ώρα εξάρχεια (μην αργίσετε ωρέ)

Τουρνουά:

Ellanor
Zafrock
Angmar
Manos87
Sentient No 6
Rasputin

Λοιποί:

LaRocca
Freedomofrock
Sofi-k

Θα το ονομάσουμε “Dodheimsgard warm up backgammon tournament”

Όποιος άλλος θέλει να έρθει ας ποστάρει

Θα ερχόμουν για κερκίδα, αλλά τι ώρα είναι αυτή Κυριακάτικα;; 8O

Ε, ναι ρε παιδια. Αν ειναι θα κατεβω κατα τις 5…

Edit: Εσεις που κανονιζετε για Κυριακη στη 1, δεν ξενυχτατε τα Σαββατα? Κι αν ναι, ειστε βιονικοι και ξυπνατε απο τις 10-11?

Παιδιά, υπάρχουν και ενδιάμεσες ώρες ανάμεσα στις 1 και στις 5, προτείνω μεσημέρι μεν, αλλά λίγο πιο αργά, ώστε να έρθουμε και να μην κουτουλάμε απο τη νύστα. Κατά τις 2.30 ας πούμε, και όσοι είναι να έρθουν για παρέα, έρχονται πιο αργά αν θέλουν.

Πάντως δε σκάω κίολας για την ώρα, αρκεί να μη γίνει πολύ αργά. Και 1 το αντέχω.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ώρα… Θέλετε 1, θέλετε 2 30, θέλετε 5, μέσα

Απλά να ποστάρει όποιος έχει πρόβλημα με την ώρα να βρούμε κάποια που να εξυπηρετεί όλους ή τουλάχιστον τους περισσότερους

Επειδη εγω εχω κι εργασιες να τρεχουν και αυτο το σ/κ (γαμω το μεταπτυχιακο μου) κανονιστε οτι ωρα θελετε κι αμα μπορεσω θα περασω…

Αν είναι να περάσω και εγώ μια βόλτα απο εκεί,αν μπορείτε κάντε το στις 13:00 τη κυριακή…

επειδη εχουμε και δουλειες, και πεφτει πολυ ασυννενοησια, εγω τελικα μπορω στις 5. καποιοι θα παμε σε λαιβ μετα και δε μπορουμε να ειμαστε εξω απο τις 1.

οσοι θελουν ας δηλωσουν.

Λοιπόν, εγώ είμαι μέσα οποιαδήποτε μεσημεριανή ώρα, ας είναι και 1, δε πειράζει. Το αφήνω σε σας.