Beatles: Ποιό είναι το αγαπημένο σας σκαθάρι;

Ποιό είναι το αγαπημένο σας σκαθάρι;

Είμαι μεταξύ του Λένον και του Χάρισον, τους λατρεύω υπερβολικά και τους δύο για την προσφορά τους στο συγκρότημα, αλλά μάλλον τελικά η ψήφος μου πάει στον Λένον. :slight_smile: 8)

George Harrison γιατι οι συνθεσης του με αγγιζουν πιο πολυ!

Διαλεγω Paul McCartney επειδη μου αρεσει σαν μπασσιστας .
:stuck_out_tongue: 8)

Ολοι!

και εγώ το ίδιο φίλε μου αλλά τελικά η ψήφος μου θα πάει στον george

για αυτό ακριβώς τον λόγο

harrison απλά για την ψήφο

John Lennon! :hippy:

Harrison!!!Αλλά καλύτερη φωνή McCartney(και τι μπάσο)!

O Brian Epstein κι ο George Martin :p:p:p:p:p

Μάλλον ο Paul λόγω μπάσου…

αν κ τους θεωρω κορυφη ποτε δεν τους ειδα χωρια και σαν μοναδς μεσα στο γκρουπ

οκ lennon-mccartney ειναι οι στρατηγοι και αυτοι που σηκωσαν συνθετικα ολο το βαρος
harrison ο λοχιας
ringo ο στρατιωτης

αλλα μεσα στους beatles νομιζω οτι δεν υπαρχει καποιος ναναι πιο αγαπημενος.

fab 4 κι ετσι

Αυτό.

Ολοι μαζί. Τωρα ποιος έγραψε περισσότερο, ποιος προσφερε περισσότερα, ποιος ήταν καλύτερος μουσικός ή ποιον λατρευαν πιο πολύ τα κοριτσια θεωρώ ότι είναι λίγο μπακαλίστικη λογική και δεν το βλέπω έτσι. Σαν πιο συμπαθή ίσως έλεγα το Ρινγκο…

ε ο Ρίνγκο ρε

Paul…επιβλητική παρουσία.

George Harrison. Πολύ αγαπημένα τα τραγούδια του στους Beatles, αν και ο ίδιος ήταν πάντα κάπως στο παρασκήνιο, και δεν έπαιρνε την προσοχή που του άξιζε, όπως ο Lennon ή ο McCartney. Θεωρώ ότι ήταν ο πιο ταλαντούχος από όλους.

Θα σας εκπληξω τωρα. :stuck_out_tongue: Ψηφισα Harrison! Για 2 λογους: πρωτον γιατι ηξερα πως ο Lennon θα επαιρνε απο αλλου ψηφους οποτε δεν ειχε αναγκη τη δικη μου και δευτερον γιατι πιστευω οτι ηταν ο μονος που δεν πηρε καθολου αερα απο την δοξα.Σα χαρακτηρα προτιμω τον Harrison αλλα σαν ταλεντο τον Lennon :slight_smile:

Δεν γίνεται να ψηφίσεις με τίποτα.Όλοι τους ή κανένας.
Και βασικά ούτε αναλύσεις χωράνε.Θα πρέπει να γράφουμε κανά διήμερο σερί