Before I kill you Mr. Bond

Την καλησπέρα μου σε όλα τα μέλη του rocking.gr (που θα διαβάσουν αυτό το μήνυμα).

Παρακολουθούσα εδώ και αρκετό καιρό τόσο το site όσο και το forum, αλλά δεν έλεγα να ανοίξω κι εγώ έναν λογαριασμό σαν άνθρωπος. Μια μέρα λοιπόν που η βαρεμάρα στη δουλειά χτύπησε κόκκινο, είπα κι εγώ να κάνω την απονενοημένη πράξη…

Μουσικές πληροφορίες: ξεκίνησα να ακούω metal σε ηλικία μάλλον μεγαλύτερη από το μ.ο. Δεν έχω σταματήσει να ακούω και να ασχολούμαι έχοντας φτάσει σε ηλικία μάλλον μεγαλύτερη από το μ.ο. “μουσικού θανάτου”. Οπότε καλά είμαι. Παρά ορισμένες πινελιές φλωριάς για τις οποίες κατηγορώ το σύγχρονο τρόπο ζωής (ακρόαση RED FM στο αυτοκίνητο, κτλ κτλ) εξακολουθώ να πιστεύω ότι η τριλογία (τι θα πει “ποια τριλογία;”) των Slayer είναι μέσα στα δέκα καλύτερα δισκάκια όλων των εποχών. Κι αυτό καλό σημάδι…

Τέλος πάντων, στον περιορισμένο ελεύθερο χρόνο, στον οποίο στριμώχνονται για μια θέση στον ήλιο η ανάγνωση βιβλίων, τα παιχνίδια στο pc και τα role playing games, προσπαθώ να βρω χρόνο για τη μουσική. Αυτό θα μπορούσε να είναι καλύτερο…

Αυτά τα ολίγα από μένα!

Υ.Γ.: Τους χαιρετισμούς μου στον συμφοιτητή μου κ. Σακκαλή (Mandrake αν δεν κάνω λάθος;). Δε φαντάζομαι να δυσκολευτείς να καταλάβεις ποιος είμαι!

Καλως ηρθες !

Ολα καλα ολα ωραια αλλα για να τα παμε καλα οι Slayer εχουν 5 δισκαρες :lightsabre:

Τέτοιο τίμιο ίντρο και μόνο o deathster απάντησε. Τσ,τσ,τς[-X

Καλωσήρθες Vildanden και καλά ποστ!:slight_smile:

By the way δεν είσαι από Νορβηγία, ε?#-o

Κόβεις το ρεντ και ησυχάζεις πάντως (προσωπική εμπειρία)

Καλά τα λέει και για την τριλογία (RIB, SOH, SITA) ο παίχτης…

μμμ, από τεχνο οικονομικά τι ξέρεις φίλε χρήστη?

καλωσήρθες.

Σας ευχαριστώ όλους!

Μόνο πέντε; Και μερικές παραπάνω. Αλλά η ιερή τριλογία, εκεί που ο Slayer ήχος αποκρυσταλλώθηκε και έφτασε την τελειότητα του είναι οι δίσκοι που αναφέρει ο Red Rum.

Red Rum, όχι, δεν είμαι από τη Νορβηγία. Μα τι σε έκανε να πιστεύεις κάτι τέτοιο; :smiley:

dude, από τεχνοοικονομικά σκαμπάζω όσα και ο συνονόματος μου. Ακριβώς όσα και ο συνονόματος μου.

γεια σου φιλε vinlanden.Σε τιμει που οπως λες εχεις ξεπερασε τον μ.ο και δεν ‘‘ωριμασες’’ για να μην ακους μεταλ και να παιζεις pc games και rpg.Πραγματι ο red fm ειναι πολυ φλωρικος σταθμος,το πιο υπουλο πραγμα ειναι ομως οτι πλασσαρεται σαν ροκ βαζοντας αβριλ λαβιν κλπ.καλα ποστς