Before The Dawn 23/9 Larissa, 24/9 Thessaloniki, 25/9 Trikala, 26/9 Athens

Το εισητήριο κατά 90% θα 'ναι πράγματι 10 ευρώ.

Πλάκα κάνεις. Μακάρι, γιατί όλο και αυξάνονται οι τιμές στα εισιτήρια.

Δάκρυα για τις μπάντες και για τη τιμή:

Τι λαιβάρα θα ζήσουμε ρε!

τιμή τέλεια! Δεν θα παίξουν με bare infinity? :-k

Δε τους βλέπεις; :stuck_out_tongue:

3 μπάντες συνολικά!

Στραβομαρα, πήγε το μάτι μου στους ιν βειν. (καταραμμενο σχολειο. Πάω για ύπνο μπας και στρώσω)
Συμπέρασμα. Είμαστε εκεί! :D:D

8O8O8O Γιοχοχοοοοοουυυυ 10 γιούρα! Ήρθαν τα Χριστούγεννα και δεν το κατάλαβα?
Άντε μια βδομάδα έμεινε!!!:vibrate::vibrate::vibrate:

Βασικά μόλις το είδα… στη Θεσσαλονίκη για την ακρίβεια είναι 11 ευρώ και θα χει σαπόρτ τους BARE INFINITY, LEGACY και AGAINST MY BETTER JUDGMENT.

Meet you there guys!!

Εισιτήριο εκεί επιτόπου φαντάζομαι ε; Δεν θα έχει κάποια προπώληση. Σωστα;

Ανυπομωνώ!!

μόνο 10 ευρουλάκια???8O8O8O τέλεια!!! μου το έκαναν ευκολότερο…:p:p

ω ρε, αυτά είναι! 'Αντε 10 μερούλες, σούπερ τιμή!

Ξέρουμε Support και εισιτήριο για Λάρισα;

Σχεδόν μια εβδομάδα ακόμα :smiley: (τουλάχιστον θα πάω σε αυτό το live :p)

Setlist από Ρωσία, χθεσινό. Κι εγώ τρόμαξα με τη διάρκεια, αλλά έμαθα ότι έπαιζαν support στους Eternal Tears of Sorrow. Αν και έναν φόβο με τη διάρκεια τον έχω.

Shit, ΑΘήνα πέρυσι έπαιξαν 11 κομμάτια περίπου. Ε δεν πιστεύω με την καμία να έχει λιγότερα. Λογικά πρέπει παραπάνω. Εγώ φοβάμαι για τον χώρο, που πιστεύω ότι είναι τελείως ακατάλληλος για συναυλία. Θα ξενερώσουμε άσχημα και δεν θέλω.

Εισιτήρια τελικά την ημέρα της συναυλίας?Άμα είναι να περάσω λίγες μέρες πριν ώστε να μην υπάρξει κανένα πρόβλημα.

Πιστεύω ότι θα παίξουν μόνο μία ώρα λόγω φθηνού εισιτηρίου και των πολλών σαπόρτ (για Θεσσαλονίκη τουλάχιστον). Μακάρι να βγω ψεύτρα αλλά δεν το νομίζω…:frowning:

Ίδιες σκέψεις κάνουμε.

Από Φινλανδία δεν έχεις βρει τίποτα εε? Επειδή εκεί παίζουν με τους bare, λογικά θα είναι παρόμοιο show.

Τσου, τίποτα από πάνω.

εισιτηριο εκει απο εξω φιλε μου !