Before The Dawn 23/9 Larissa, 24/9 Thessaloniki, 25/9 Trikala, 26/9 Athens

Απο εξω εισιτηριο…!!

Mόνο τόσα?άουτς…βέβαια ψιλολογικό μου φαίνεται αλλά τέλος πάντων.
Εν τω μεταξύ, δεν έχω ακούσει τίποτα από τα άλλα 2 συγκροτήματα. Είναι καλοί?

Bare Infinity σαρώνουν, θα σου τα πει και η tatsoman :stuck_out_tongue:

Οι BTD (ελπίζω να 'ναι μεγάλο ψέμα) θα παίξουν γύρω στην ώρα (#-o#-o#-o#-o), o Juho deadmemories (:p) δε θα είναι στο τουρ της Ελλάδας, εισητήρια την ημέρα του λαιβ απ έξω απ το Dada, αυτά ;ρ

μολις ειδα οτι θα τον αντικαταστησει ο Eero Silvonen ο κιθαριστας που ειχε ο Τuomas σε μια αλλη μπαντα του,τους The Final Harvest
παντως για Λαρισα εμαθα 7 ευρω χωρις να ειμαι 100% σιγουρος…

Εγώ λέω να δούμε πρώτα πως και πόσο θα παίξουν σε Λάρισα και Θεσσαλονίκη και μετά να αποφασίσω αν τελικά θα πάω.
Το ψήνω πολύ να τους δω γαμώτο αλλά με ξενερώνει και απίστευτα ο χώρος :frowning:

εε νταξ προχειροδουλεία η όλη φάση μυρίζομαι, αν ισχύουν αυτά που λέει ο freedomofpop[-X[-X[-X[-X

πραγματικά ελπίζω να μην…

To facebook event λέει 8 ευρώ στη Λάρισα. Πόρνη εξεταστική, τι κωλοπρόγραμμα είναι αυτό. Δίνω 23,24 και 25. Έλεος.

Ναι 8 ευρω Λαρισα τελικα και support Bare Infinity και 2 τοπικες μπαντες Armageddon και Damage.
Αφισα δεν υπαρχει ΠΟΥΘΕΝΑ και απο διαφημιση απολυτως τιποτα…
Πιστευω αν εχει 20 ατομα θα ειναι μεγαλη επιτυχια…

Αμάν πια με τον τρόπο που αντιμετωπίζονται οι μπάντες σε αυτή την κωλοχώρα, από διοργανωτές και κοινό. Δηλαδή έλεος, άμα δεν ξαναπατήσουν, ποιος θα φταίει?

Τι να πω ρε πούστημ.

Πως να έρθει περισσότερος κόσμος χωρίς διαφήμιση;

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, μήπως ξέρεις και τι ώρα ξεκινάει το live;

8:30 γραφει στην αφισα (η οποια μονο στο facebook υπαρχει…)

αιντε μια μερα εμεινε:thumbup:

Κανείς από Λάρισα που να πήγε να μας πει και εμάς?

Λοιπον μολις γυρισα…
Λιγος κοσμος οπως αναμενοταν, αλλα τα παλικαρια ηταν αψογοι επαγγελματιες φτιαχνοντας τον ηχο τους για καμποση ωρα μεχρι να πετυχουν αυτο που ηθελαν, επαιξαν το setlist που αναφερθηκε πιο πανω (εκτος και αν ειχε καμια μικρη αλλαγη)
αποδοση μπομπα,αν και ο Tuomas ειναι αρρωστος
και τελος εχω να πω οτι ειναι και γαμω τα ατομα οσο καθησαμε και τα ειπαμε μετα το live για λιγο
το καλο ειναι οτι δεν ξενερωσαν απο τη μικρη προσελευση…

Σετλιστ γύρω στη μια ώρα δλδ;

λιγοτερο,κανα 45’ κρατησε (δυστυχως :frowning: :frowning: :frowning: )δεν καταλαβα για ποτε τελειωσε ρε γμτ

Και στη Φινλανδία τόσο παίζαν περίπου γμτ, γιατί;

ετσι να μη σε αφησουν να χορτασεις :smiley: :smiley: :smiley:
παντως απο οτι μου ειπε ο Tuomas τωρα ειναι στα μεση των ηχογραφησεων του νεου δισκου

Ναι, νομίζω έχουν τελειώσει με τις ηχογραφήσεις των τυμπάνων, μένουν κιθάρες και φωνή νομίζω.

Ο “νέος” κιθαρίστας τι έλεγε;