Behemoth 09.03.2010 Thessaloniki / 10.03.2010 Athens

για αθήνα…κανένασ αλλός…τπτ σιγουρο…θα με κοπανάει ένασ φίλος που δεν του πήρα…

Χλωμό για sold out!!!
Τέτοιου είδους συναυλίες, σχεδόν ποτέ δεν είναι sold out!

Πήγαινε λίγο νωρίτερα αν θες όμως!!!

Μολις γυρισα απο 8ball, ξερει κανεις τι ακριβως παιχτηκε; Υποτιθεται πως ηταν τελος αυτο;

Καλησπέρα παίδες.Ελπίζω οι fan απο την Θεσαλλονίκη να πέρασαν υπερόχα.Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος απο αυτούς να μας γραψεί οσο θυμάται απο το setlist γιατί έφαγα ψιλοήττα με το setlist που είδα κάτι σελίδες πρίν.:stuck_out_tongue:

Ας μας πει κάποιος τι έγινε Σαλόνικα…
Επειδή το κόβω να έρχομαι μόνος μου, αν θέλει κανένας να πιούμε καμμια μπύρα στο χαλαρό

θα φοράω φούτερ Behemoth και μπλουζάκι Sacred steel. :slight_smile:

???

Μόλις μου?ρθε link στο φεισμπουκ μου με ρεπορτ από το χτεσινό λαιβ στη Θεσσαλονίκη! Παιδιά φοράει και τη φοβερή μάσκα που έχει και στη φωτογράφιση και στο videoclip! Δείτε φωτογραφίες και setlist!

http://www.soundmag.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=2380&Itemid=40

400 άτομα στη Θεσσαλονίκη; Τι θα γίνει στους Bolt Thrower;:D:D:D

Σήμερα θα αφήσουμε τα κόκκαλα μας στο ΑΝ με τέτοιο setlist! Αντε ένα μεσημέρι και ένα απόγευμα έμεινε!

παιδιά ξέρει κανείς τι ώρα βγαίνουν οι behemoth ? ή τι ώρα βγήκανε στη σαλονιίκη?

Λοιπόν λοιπόν. Εμένα δε μου πολυάρεσε.
Κατ’ αρχάς, το 8ball ήταν γεμάτο την ώρα που μπήκα εγώ, δηλαδή κατά τις 10.
Γύρω στις 10:30 βγήκαν οι Βehemoth με το Ov Fire And The Void.
Xαμός πανικός και τα ρέστα ξέρω γω και γενικά μπορώ να πω πως παίξανε αρκετά καλά τα κομμάτια.
Πέρα απ’ αυτό όμως, προσωπικά εκνευρίστηκα με το κοινό, γιατί σε κάποιες φάσεις έκανε πιτ σε κομμάτια με ταχύτητα 1 bpm που λέει ο λόγος. Έλεος.
Και τελειώνοντας, με χάλασε η σκηνική παρουσία προσωπικά, γιατί πιο πολύ θύμιζε σόου παρά συναυλία συγκροτήματος του είδους.
Προφανώς και σε πολλούς άρεσε, απλά εμένα με χάλασε, γιατί ώρες ώρες ήταν σαν να έβλεπα τον Laiho των Children Of Bodom με corpsepaint.
Συνοψίζοντας, αν είχα δώσει λεφτά για να πάω στο live, θα το είχα μετανιώσει, ναι.

Εγώ πάντως είμαι πολύ ενθουσιασμένη για σήμερα 8)

Εγώ παντως πήρα τα εισιτηριάκια μου για σήμερα!!Οι τύποι απλα σκοτώνουν αλλά μην ξεχνάμε και τους Inveracity.

Εγώ πάντος πέρασα πολύ καλά στο live. Οι Trerrordrome κάλοι ήταν αλλά οι Mass Infection ήταν καλήτεροι, φάνηκε και από την αντίδραση του κοινού. Οι behemoth ήταν πολύ καλοι στην εκτέλεση των τραγουδιών, το κοινό έκανε πιτ γενικά σε όλα τραγούδια σε άλλα περισσότερο σε αλλα λιγότερο, εκτός από το Lucifer στο οποίο όλοι τραβουσαν βίντεο και φοτογραφίες τον Negral με την μάσκα του.

ριχνω επαναληψη στο setlist…
αντε να ετοιμαζομαστε σε κανα 2ωρο…
noremorse ψησου ρεεε…

Δεν πιστεύω να φάμε καμιά ήττα όσοι δεν έχουμε πάρει ακόμα εισιτήριο ε… :-s:-s:-s

η λογικη νομιζω λεει οχι…:wink:

αν στη σαλόνικα είχαν όντως 400 άτομα, τότε η λογική λέει ναι

χμ ναι εχεις πολλα ποιντ!!!

στη σαλόνικα δεν παίζουν Φίαρ Φάκτορι την Παρασκευή όμως. :wink:

Τεσπά θα δείξει. 'Ετσι κι αλλιώς νωρίς θα σκάσω να προλάβω και τα σαπόρτ οπότε θα ξέρουμε σύντομα.

ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!!!

Εννοουσα οτι μολις τελειωσε το Lucifer εξαφανιστηκαν λες και τους κυνηγουσαν μωρε, ενω σε ολη την υπολοιπη συναυλια ηταν πολυ κοντα στο κοινο και φανηκαν να περνανε καλα, χαιρετουσαν αναμεσα στα τραγουδια κλπ. Απλα μου φανηκε ξενερωτο το τελος επειδη δεν εγινε τιποτα :Ρ

Α και ηθελα ν’ακουσω κι ενα Christians to the Lions προσωπικα ετσι για ν’αφησω και τα κοκκαλα μου εκει μεσα.

christians to the lions—fuck yeah…κριμα που λειπει…
ξερει κανενας αν χθες εκατσαν για φωτογραφιες και τζιφρες μετα το live??:-k