Behemoth 09.03.2010 Thessaloniki / 10.03.2010 Athens

Εντάξει, στο Αν δεν είναι και δύσκολο να τους πετύχεις για φωτό και τζίφρες.Και να μην θέλουν να κάτσουν, δεν μπορούν να σε αποφύγουν.Στην χειρότερη, κλειδώνουμε την πόρτα. :stuck_out_tongue:
Και απ’ότι είδα στο πρόγραμμά τους, έχουν και 1 μέρα κενό μετά(παίζουν 12 στην Τουρκία), οπότε φαντάζομαι, δεν θα υπάρχει βιασύνη.

προφανως και στο Αν ειναι δυσκολο να σε αποφυγουν-το θεμα ειναι η ορεξη που θα εχουν αλλα αφου εχουν και 1 μερα κενο θελω να ελπιζω οτι θα ειναι cool…
τελικα και εγω απο οτι φαινεται μονος θα κατεβω-κλασσικα…

Έλα παιδιά… 2 ωρίτσες έμειναν…

Και εμένα με χάλασε που δεν είπαν το Christians to the Lions, ευτυχός όμως είπαν το Decade of Therion εκεί πιστεύω ρίξαμε το πιο πολύ ξύλο και φυσικά ολοι φώναζαν το ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΟΝΟΣ.

για μας τους αρρωστιαριδες δεν παιζει καμια διαδυκτιακη συνδεση με το καταγωγη??
γαμω την αρρωστια μου γαμωωωω

Θα υπάρχει αντιπροσωπεία του Ερυθρού Σταυρού στο live(για τα θύματα πολέμου…:p).Έλα και θα σε προσέξουν αυτοί.:slight_smile:

πλησιαζει η ωρα ωρε παιδιααααααα :D:D:D να τα γ*******ε ολα ;):wink:

γύρισα.

[B][SIZE=“7”]ΑΠΟ

ΠΑΝΤΟΣ

ΚΑΚΟ

ΔΑΙΜΟΝΟΟΟΟΟΟΣΣΣ!!![/SIZE][/B]

Τα υπόλοιπα αύριο.

για οσους δεν ηρθαν πηρα σε βιντεο σχεδον ολη τη συναυλια, δυο κομματια δεν τραβηξα (να ξεκουρασω τα χερακια μου λιγο…:p)

οποτε τις επομενες ημερες θα σας δινω λινκς στο γιουτουμπι

αλλα να πω και τη γνωμη μου… το εισιτηριο μου το χαρισαν, αν το ειχα πληρωσει θα εκλαιγα τα λεφτα μου…

δε λεω, αψογη, σε βαθμο υπερβολης, η εμφανιση τους, κρυσταλλο ηχος (για Αν) ΑΛΛΑ μια ωρα soundcheck για μια ωρα εμφανιση; ουτε ενα καλυνηχτα;

τι σκατα ντιβες την εχουν δει ρε τουτοι;

ας ειναι καλα οσοι τους χαϊδευουν τα αυτακια… ντροπη

υπερβολικά λίγο.

οι άνθρωποι οργώνουν, είναι φανερό. παίξε άλλα τρία κομματάκια όμως ρε μάστορα, σιγά το πράμα!

Αγαπητε καθομουν περιπου μια ωρα και περιμενα μεχρι που μας εδιωξαν απο το χωρο γιατι εκλειναν. Και οξω που περιμεναμε κανα τεταρτο δεν φανηκαν. Αλλά η μπαντα (οπως μας τα επριξαν με τις ανακοινωσεις) θα πηγαινε στο διπλα μαγαζι μετα…
Και ο τυπας με το Christian to the lions εσκισε…ποσες χριστοπαναγιες ακουσε το παλικαρι…
Πολυ καλο το show…αλλά να μην παιξει christians to the lions…:stuck_out_tongue:
Αλλα να ακουγαμε καλα και το Nergal καλα θα ηταν…

Γαμάτα έπαιξαν,αλλά λίγο.Θα ήθελα να ακούσω και από την πρώτη περίοδο κομμάτια, αλλά ξέρω οτι δεν παίζουν πλέον.Και ένα Christians to the lions δεν θα με χάλαγε :stuck_out_tongue:
Άργησαν λίγο αλλά βγήκαν για αυτόγραφα.Αλλά ο Nergal έφυγε με το βανάκι για το ξενοδοχείο, δεν πήγε στο Ρουά ματ…Κρίμα για όσους περίμεναν μέσα.Πάντως δεν είχε πρόβλημα να υπογράψει τα πάντα και φωτό έβγαζε, κανένα στυλάκι.

εγω πηρα τζιφρες που ηθελα και για μενα και για 1 φιλο φανταρο…
οντως αργησαν πολυ να βγουν…τις τζιφρες τις τσιμπησα πριν πανε στο roimat-οπου οντως πηγαν οπως ελεγαν στις ανακοινωσεις…για τον nergal δεν ξερω γιατι δεν τον προσεξα μεσα στο club μετα…οσο για το στυλακι οντως ειχε…πολυ σνομπ βιαζοταν να φυγει ουτε καν κοιταγε τι υπεγραφε-αλλο αν εκατσε να υπογραψει και να βγαλει φωτο-δεν σημαινει οτι ειχε και ορεξη:wink:…παντως για τον συγκεκριμενο μας το ελεγε και 1 παλικαρι πριν το live οτι ειναι λιγακι “ψωνισμενος” (ενας πολωνος—ΟΧΙ ΟΟΟ ΠΟΛΩΝΟΣ :p)

ξερει κανεις ποσοι ημασταν στο Αν?

Το live ηταν ωραιο.Ο ηχος αρκετα καλος για ΑΝ τουλαχιστον,αν και στο πρωτο κομματι φωνη δεν ακουγοταν καθολου.Μετα πρεπει να το διορθωσαν…
Μια ωρα soundcheck ομως?Ελεος ειπαμε Behemoth εινα,oχι iron maiden…

Απο τοτε ομως που ανεβηκαν στη σκηνη τα παραπονα μου μπορω να πω οτι εξαφανιστηκαν δια παντος! ΤΙ ΣΚΗΝΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!! Το μακιγιαζ σε συναρτηση με το υψος/σωμα τους και τα ρουχα εδωσε το ολο επικο χθες.

Αν ξαναρθουν θα παω παλι,γιατι εχασα το τελευταιο τεταρτο και παιξαν καμια ωρα ετσι και αλλιως.

τσιμπαντε βιντεακι απο χθες

Decade of Therion

Πέστα ρε Τραμπάκουλα, κι εγώ θα ήθελα 2-3 κομμάτια ακόμα. Συγκερκιμένα Slaying The Prophets Ov Isa, Christians To The Lions, From The Pagan Vastlands. Αν δε κανανε μια ώρα σχεδόν soundcheck, θα τα προλάβαιναν.
Τέσπα οι άνθρωποι γαμήσανε, πολύ γαμάτο σετλιστ, καλός ήχος και τρελαμένο κοινό:metal::metal:. Να μας ξανάρθετε!!
Για αυτόγραφα ούτε καν γιατί έπρεπε να βρώ τρένο να τη κάνω για πάνω.

@Τραμπακουλα:σε είδα με τον Tafoplakium μετά το live. Φορούσα μπλούζα Nevermore αν θυμάσαι

tracklist με σωστη σειρα θυμαται κανεις;

Παιδιά. Σε όλα αυτά που λέτε, έχετε δίκιο. Πάντως εγώ να πω πως έφαγα πολύ ξύλο και μετά δεν μπορούσα να παω σπίτι μου.

Και τελικά τι έγινε??!?!?! :o

Συνοπτικά.

Blastery Caveat ικανοποιητικοί, είναι και φιλαράκια δυο από τη μπάντα, δυνατές στιγμές, στηρίζουμε.

Inveracity γκαντεμιά που βγήκαν με “υπηρεσιακό” τραγουδιστή γιατί είχα χρόνια να τους δω λάιβ (από το 2005 με Mastodon βασικά), ιδρώσαν τη φανέλα αν και δεν ήταν η μηχανή πολέμου που γνωρίζουμε στο δίσκο. Τσιμπήσαμε και μπλουζάκι όμως και γουστάραμε. Το Visions of Coming Apocalypse πάντως πόσο κομματάρα!

Behemoth ντάξει μη γελιόμαστε, δεν είναι μπάντα για Αν αυτή. Σε μικρά κλαμπάκια θες μπάντες να χώνουν αλητεία και χυμαδιό, κι όχι επιβλητικά σόου. Τους έχω δει και βράδι σε ανοιχτό φεστιβάλ και ναι, εκεί είναι ο χώρος τους (ή σε κάνα Κολοσσαίο με χριστιανούς και λιοντάρια :p). Σε μικρό χώρο χάνεται ο αυτοκρατορικός χαρακτήρας της μουσικής τους.
Παρόλα αυτά ναι ήταν γενικώς φοβεροί, αν και στο πρώτο κομμάτι ο ήχος ήταν ανύπαρκτος (κυριολεκτικά! δεν ακουγόταν ΤΙΠΟΤΑ!) παρότι έκαναν μια ώρα σάουντσεκ.:!:
Η διάρκεια που σας χάλασε τους περισσότερους εμένα κλάιν, δεν είμαι και κάνας τρελός φαν, τα κομμάτια που ήθελα τα άκουσα.

Τέζα δεμένοι και επαγγελματίες μέχρι τέλους, η χαρά του ανεμόμυλου και του προγναθισμού βασικά :stuck_out_tongue:
Άσχετα αν λόγω του κλαμπ ε κάπου χτύπαγε άσχημα να νιώθεις ότι οι συγχρονισμένοι ανεμόμυλοι που βλέπεις δεν είναι από πόρωση αλλά από χορογραφία. χμου. Αλλά κάτι τέτοια είναι που με πορώνανε μικρότερο όταν έβλεπα βίντεα των χιπόκρισι και των δε κράουν στο χάκο.
Πάντως στα σημεία που αντί για αποχωρούμε_στα_παρασκήνια_για_να_παίξει_επιβλητικό_σαμπλ τους έβλεπες στη γωνίτσα της σκηνής ε χτύπαγε άσχημα όπως και να το κάνεις.

Ο κόσμος πολύς και διαφόρων ηλικιών, σε σημεία το πιτ θύμιζε εφηβικές σκουλγουέηβ καταστάσεις αλλά κι εμείς τα γερόντια τα κάναμε παλιά αυτά, χάιλάιτς το Demigod στην αρχή, το κομμάτι μετά το ντραμ σολο (το Alas? δεν είμαι σίγουρος) και φυσικά ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΟΟΟΟΣ!!!

υγ. Ο μπασίστας πόσο ποζέρι ρε παιδιά!!!