Behemoth 09.03.2010 Thessaloniki / 10.03.2010 Athens

Ov Fire And The Void
Demigod
LAM
Conquer All
Shemhamforash
Slaves Shall Serve
At The Left Hand Ov God
Alas, The Lord Is Upon Me
Decade Of Therion
Antichristian Phenomenon
Chant For Eschaton 2000
encore:Lucifer

Διορθώστε με αν είναι:)

Πριν το " Alas " ειχε ντραμ σολο #-o

Σωστόοος.:wink:

hailz to Imperium :wink:

my thoughts exactly

thanks!

λοιπον θα βαζω σιγα σιγα βιντεακια για ολα εκτος των “At the Left Hand ov God”, “Antichristian Phenomenon” και “Chant for Eschaton 2000” τα οποια και δεν εγραψα (ουτε το ντραμ σολο εγραψα)

κατι ακομα… δε φτανει που με το ζορι παιξανε μια ωρα, εκαναν και μεγαλα διαλειμματα αναμεσα στα κομματια…

Πάρτε κι ένα βίντεο που μόλις ανέβασα. Ov fire and the void με την φωνή του Nergal δυστυχώς θαμμένη στο μισό κομμάτι…

Ωραία τα βιντεος παιδιά…
Καλά περάσαμε… προσωπικά δεν μ’ άρεσαν και πολύ οι support μπάντες!!
Αλλά καλός ήχος και τρελά δίκασα!!!

Με κούρασε, όπως και τους περισσότερους, που περιμέναμε περίπου 50’ για τους Behemoth!! Επιβλητικοί στη σκηνή, άψογος ήχος και είχε χαβαλέ που σε κάθε τραγούδι την έκαναν στα πλάγια!!!

Πολύς κόσμος όμως, το σχολίασε ο Νέργκαλ κι όλας…
που είμασταν την προηγούμενη φορά… :lol::lol:

Εκνευρίστηκα με τον και καλά σεκιουριτά, και τον έλληνα ο οποίος δεν ήξερε ποιοι και πόσοι έπαιζαν :lol: αλλά και τον λακαμά τον ξανθό πολωνό, που μπαστακώθηκαν μπροστά μου, στα δεξιά εκεί που πηγαίναμε οι Behemoth μετά από κάθε τραγούδι, και δεν είδα σχεδόν καθόλου τον Inferno!!

Σε γενικές γραμμές ωραία ήταν κ ιελπίζω να ξανέρθουν σύντομα!!!

Πάντως με χάλασε που δε χαιρέτησαν στο τέλος … μα κανείς όμως… [-X

Το κλου της βραδυάς ήταν η γνωριμία με τον Τραμπάκουλα και τον “κωπηλάτη” :D:D

γειά σου ρε Hil!

Ελα ρε Χιλ εκει κοντα ειμουν και εγω… Και μενα επισης μου την εσπασε ο ξανθος πολωνος που εσπρωχνε πολυ οταν περνουσε :lightsabre:

Ψηλός, ξανθός με μακριά μαλλιά-κοτσιδάκια-α-λα-αλεν άιβερσον και τον λένε Μαρκιζ;

Ω ναι…Εμένα πάντως δεν με ενόχλησε που με σκούντηξε!:p:p

Κοτσιδάκια είχε όταν ήταν crew στους Vader!!! Την 1η φορά που ήρθαν
οι Vader, κόντεψα να τσακωθώ μαζί του… του λέγανε να φέρει διάφορα, και έσπρωχνε όποιον έβρισκε και μετά καθόταν μπάστακας μπροστά μας…

στα διάλα…

Μάλιστα.
Μπράβο μπράβο, εγώ έσκασα λιγο μετά τις 12 ρουαματ και λεω τι σκατα γινεται τοσος κοσμος εδω περα, μετά μου είπαν τα παιδια μεσα οτι επαιζαν οι behemoth και λεω α οκ.
Τιγκα γκοθομουνες το μαγαζι, ατελειωτο headbangin με μεταλ setlist του Ακαρου και πανικός τρελός. Ένας μαν θεός (που ήταν κομμάτια) με κέρασε και μπύρα επειδή απλά ο μπάρμαν έτυχε να με ρωτησει τι ζητάει (δεν καταλαβαινα ούτε εγώ). Άντε κι άλλα τέτοια.

αλλα δυο βιντεακια!

Slaves Shall Serve

Lucifer

το γεγονος οτι παιξανε οση ωρα περιμεναμε να βγουνε τα λεει ολα… τωρα απο πλευρα αποδοσης της μπαντας ηταν μια χαρα…

Και ναι, με 2 μέρες καθυστέρηση να πω κι εγώ ότι πέρασα τέλεια, ξενέρωσα αρκετά με το ατελείωτο τσεκ, κ μετάνιωσα που δεν πίεσα την παρέα περισσότερο να κάτσουμε για κανα αυτόγραφο! ffs
Επίσης από τα supports μου άρεσαν πολύ οι Blustery Caveat, ενώ οι Inveracity εντάξει… ίσως δεν μπορώ να κρίνω κ λόγω διαφορετικού τραγουδιστή (:

Καιιι THOD θα ανεβάσεις ov fire and the void ? :roll:
Πολύ καλή η φάση στο slaves shall serve :stuck_out_tongue:

[SIZE=“1”]Πάντως εγώ το τραγούδησα το ‘όσοι θέλουν τραγουδάνε…’[/SIZE] :roll:

Cheers στον τύπο christians to the lions!

:lol: :lol: Eγω με αλλους δυο φιλους μου επισης!

2 νεα βιντεακια!

Ov Fire And The Void

Demigod

CHRISTIANS TO THE LIOOOONS
χαχαχαχαχαχαχαχα
Γαμάτη συναυλία! Αλλά κι εγώ ένα Christians to the Lions θα γούσταρα να το ακούσω!!
Ο Christians to the Lions άνετα έκλαιγε που δεν το παιξαν και τον είχε πιάσει λόξιγκας από το κραξίδι που έφαγε!