Behemoth 17/4/15 @Fuzz Athens, 18/4/15 @Principal Thessaloniki

…τώρα μάλιστα…σε κλειστό χώρο που τους ταιριάζει καλύτερα…και λίγο πριν το Πάσχα:p :slight_smile: :!:

Θα ειμαστε στη Θεσ/νικη 1000% αλλα αυτο το MK Skopje τι το ηθελαν?

Θα ηθελα να τους δω λογω Bolzer, αλλα δεν ξερω, θα δειξει.

Νομιζω οτι ειμαι απο τωρα εκει…Αυτα ειναι. Αντε 6 μηνες ακομα…

κρίμα που θα γίνει στο fuzz.

Αυτά είναι! Έχω λιώσει πολύ Behemoth φέτος με αφορμή την φετινή τους δισκάρα. :papas:

*μετά

Kαι με τη ΜΠΑΝΤΑΡΑ Bolzer support! Φύγαμε!

Τελικά αυτοί δεν είναι ναζί;

Πολλά λέγονται δυστυχώς. Ο τραγουδιστής/ κιθαρίστας έχει tattoos περίεργα παγανιστικά σβαστιγκοειδή τα οποία (κατ’ εμέ) παραπέμπουν πιο πολύ σε ήλιο και τέτοια ινδικά παρά ναζί αλλά και πάλι είναι κάπως, ποτε δεν ξέρεις με τέτοιες μπάντες, είναι περίεργη η φάση και δυστυχώς δεν θέλω επ’ ουδενί να στηρίξω τέτοια μπάντα.

http://shamelessnavelgazing.wordpress.com/2014/07/30/bolzer-the-swastika-and-ill-advised-reclamation-2/

Εγώ θα σου πρότεινα να σταματήσεις να διαβάζεις νεοχιπστερικά σάητ του κώλου που το κανονικό τους όνομα θα έπρεπε να είναι shameless-bulshit.com και να αφήσεις (εσύ και όποιοι το κάνουν) το internet nazi hunting, ειδικά όταν ο ίδιος ο Jones δηλώνει αυτό:

?I am as far away from a politically or racially motivated person as you can get. I am a proud bastard of three different cultures, one of them being african. So if you think I am a crypto-fascist, think again buddy.?

Ναι, είμαι μαλάκας.
[B]έδωσα 3.000 για το Π.Μ.Σ.[/B]
Και δεν μου 'μεινε “παπί” για αεροπορικά εισιτήρια Αθήνα.
[B]Χάνω το λαιβ.[/B] Όπως και τοοοσα άλλα που θα γίνουν ΜΟΝΟ Αθήνα- Σαλονίκη και όχι στη νησιώτικη επαρχία…

[I][COLOR="#4B0082"](καταλαβαίνω, είναι τοο ματς να ζητήσω από τα ομορφόπαιδα τους πολωνούς ένα τουρ ανα την ελληνική επικράτεια… Είναι που’ναι η εκκλησία στην επαρχία πιο “πυροβολημένη”)[/COLOR][/I]

Μου αρεσε πολυ το φετεινο τους αλμπουμ και λεω να τους ψαξω λιγο!πειτε με ποια αλμπουμ τους προτεινετε να συνεχισω;

…Satanica/Thelema.6/Zos Kia Cultus (Here and Beyond)/Demigod
…παίζει το σετ - λιστ να βασίζεται στο καινούριο και τα παραπάνω…δεν θα μού’κανε έκπληξη

:):!:

Ωραίος φίλε! Τρελή δισκάρα το φετινό και προσωπικά το βάζω ήδη μέσα στα κορυφαία τους. Κοίτα, όλοι τους οι δίσκοι, από το Satanica του 1999 μέχρι και το πρόσφατο The Satanist, είναι πολύ καλοί. Δώσε ιδιαίτερη βάση στα Satanica, Thelema 6 και Demigod.

BUMP!

Αν και έχουμε έναν μήνα μπροστά μας, πήγα να πάρω σήμερα για να προλάβω τα εικοσάρια. Το εισιτήριο ευτυχώς είναι κανονικό.

Ξέρει κανείς αν έχουνε μείνει καθόλου 20ρια?

Στο Viva.gr εχει μονο 25αρια

Τσιμπησα σημερα με 25 από Τickethouse Θεσσαλονίκη . Αργησαμε λίγο φαινεται…