Behemoth Frontman Has Leukaemia

Aν και δεν τον παω τοσο και γενικοτερα τους Behemoth, καλη αναρρωση και ολα να πανε καλα για τον ανθρωπο. Ασχημο πραγμα η λευχαιμια. Μακαρι να τα καταφερει!

Ο καθένας μας μπορεί να βοηθήσει! Επικοινωνήστε μέσω του site των Behemoth με τα email και site που αναφέρονται και γίνετε δωρητές μυελού των οστών η περιφερικών κυττάρων!!!

Υπαρχει το National Transplant Organization στην Ελλαδα τηλ 2106471200 θα προσπαθησω να δωρισω τη δευτερα περιφερικα βλαστικα κυτταρα αιματος αλλα δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν μπορουν να σταλθουν στο Gdansk Hospital της Πολωνιας… :confused:

Έ εντάξει… όλοι ξέρουμε για ποιόν λόγο θα ξεθαφτεί πάλι αυτό το θρέντ σε λίγο καιρό.

Πάντως κρίμα. Άλλη μια απώλειά από το χώρο του μέταλ.

ε βρε ManagerNick…μόνο το φτυάρι δεν πήρες…
δεν χρειάζεται να τα λέμε όλα, και έτσι…

Ε ναι ρε συ ManagerNick, κάνε κανα edit.
Ακόμη και αν σου πέρασε από το μυαλό, δεν το γράφεις αυτό το πράγμα!
Άσε να το κρίνουν άλλοι πότε είναι η ώρα του καθενός να φύγει…

κουφάλα νεκροθάφτη

Ακούστηκε κάπως παιδιά το ξέρω και ζητώ συγγνώμη.
Αλλά από την στιγμή που σου λέει ότι οι χημειοθεραπείες δεν κάνουν τίποτα, γιατί έχει φτάσει σε προχωρημένο στάδιο η αρρώστια του τι άλλο να περιμένεις; και πόσο μάλλον όταν μιλάμε για αυτή την αρρώστια.

Κακο σκυλι ψοφο δεν εχει.

Καλα και αυτος δεν το ειχε καταλαβει οτι πασχει απο την ασθενεια, ωστε να φτανει σε σημειο να λεει οτι πλεον ουτε οι θεραπειες τον κανουν καλα ??
Μια χαρα ορεξατος φαινοταν στις συναυλιες το καλοκαιρι…

:-k

Δεν ακουω Behemoth και δεν τον ξερω καλα, αλλα του ευχομαι περαστικα και να νικησει την κωλοαρρωστια…

Υπαρχει το National Transplant Organization στην Ελλαδα τηλ 2106471200 απ οπου μπορει καποιος να δωσει περιφερικα βλαστικα κυτταρα αιματος και να βοηθησει τον Nergal! Εγω θα προσπαθισω να δωρισω απο βδομαδα αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν μπορουν να σταλθουν στο Gdansk Hospital της Πολωνιας. Ελπιζω παντως να μην ειμαι ο μονος που σκεφτεται ετσι…

Ρε συ Wolfhowl, ο.κ. το είπες μία, το είπες δύο, το είπες τρεις… εντάξει το πήραμε το μήνυμα.
Καλά έκανες και το ανέφερες, αλλά μην το κουράζεις, όποιος θέλει, ξέρει τί να κάνει.
Είναι αρκετά λεπτό & προσωπικό ζήτημα. :wink:
Φιλικά πάντα

http://www.behemoth.pl/site/index.php/eng#calosc.321.Nergal_answers_back_to_the_overwhelming_response_of_those_offering_to_set_up_benefits_in_the_vocalists_honor
Ο Nergal μιλάει εφ όλης της ύλης και φαίνεται δυνατός και απτόητος:D

Δεν θα γινει χριστιανος ποτέ του :stuck_out_tongue:

Μακαρι να τη σκαπουλαρει !!!
η σκηνη χωρις Behemoth δεν θα ειναι ιδια

Ζει ακόμα αυτός;

Δεν είναι τυχαίο το Signature, έτσι? Και αυτό το ήξερες.

Ναί…

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=149003

επιτελους καλα νεα… :slight_smile: