Behemoth Frontman Has Leukaemia

Πάντως είναι περίεργο να έχεις μια τέτοια στάση για έναν άνθρωπο που δε τον ξέρεις καν.
Εκτός αν πήγες ready an’ willing στα παρασκήνια μετά από live και δεν σε γάμησε…

μην είσαι αγενής επειδή δε ξέρεις τι είναι black humor.

πάνω απ’όλα η ευγένεια.

wtf όντως…
antoinetteLyn θέλω ένα σκεπτικό που να εξηγεί αυτά που είπες.

Μην λες κακές λέξουλες…Θα το δουν οι μοντς.!!!

Α!Κι όσον αφορά την κακεντρέχιά σου θα σου πω πως ακόμα και οι σχέσεις μιας νύχτας είναι πάντα με όμορφους άντρες κι όχι με αγοράκια με απωθημένα που το βγάζουν στο μπλακ μεταλ.

ότι να’ναι.

είσαι τραγικά μπερδεμένη.

όποτε μάλλον μιλάμε για χυλόπιτα/διώξιμο από γκόμενο που άκουγε behemoth/γενικά black metal

φευ…Δεν είμαι τραγικά μπερδεμένη.Τρομερά κομπλεξικοί είστε κάτι ώρες.Έβρισα τη μάνα κανενός?Για τον Νεγκραλ είπα κι ευτυχώς που δεν βγάλατε κουμπούρα.έλεος δλδ.

εγώ είμαι πάντα κομπλεξικός.

και Behemoth παίζει να έχω ακούσει ένα κομμάτι απο utube μόνο.

μάλλον έχεις δίκιο, μπορεί άμα ακούσω περισσότερο να τον αντιπαθήσω κι εγώ και να θέλω να πεθάνει!

AntoinetteLyn απέδειξες ότι μόνο εξωτερικά μοιάζεις με άνθρωπο. Motto σου η μικροψυχία και ο κομπλεξισμός. Τουλάχιστον παραδέχεσαι ότι γράφεις ότι κατεβάσει η κούτρα σου. Κάτι είναι κι αυτό.

Ε ναι ρε παιδια, εσεις ειστε οι κομπλεξικοι, γιατι απλα ζητησατε το λογο για τον οποιο η ‘κυρια’ θελει ο ανθρωπος να πεθανει. #-o#-o

Καλυτερα να εβριζες την μανα/θεια/ξαδερφη ολων, παρα να πεις για εναν ανθρωπο που δεν τον γνωριζεις ‘‘κριμα που δεν ψοφησε’’. :expressionless:

καλτ ροκιν στιγμές!!!

πάντως AntoinetteLyn πως θα σου φαινόταν να την είχες γλυτώσει από μια βαριά ασθένεια και να ερχόταν ένας και να έλεγε ‘κρίμα που δεν ψόφησε’

Χμμμμμ ώρα για το “Μισούμε #1” ;;

Κοπελιά πάρε την μαλακισμένη σου χμμμμ άποψη shove it up your ass και ουστ!

απορω γιατι μπορει και ποσταρει ακομα αυτη η κοπελια…[-X

[SPOILER]δεν θα κατσω να σχολιασω αυτο που ειπε…απαξιω πραγματικα…
και επισης θα πω στον deathakia να ριξει καταρες…:roll:[/SPOILER]

Πόση ανασφάλεια κρύβεις μέσα σου καλή μου;

Ήρθες εδώ για να πετάξεις τη βόμβα σου και να προκαλέσεις την προσοχή.
Πόση ανάγκη έχεις να ασχοληθεί κάποιος όχι με το κεντρικό θέμα αλλά με 'σένα.
Κατά βάθος, δεν γίνεται καν να εννοείς αυτά που λες, δεν γίνεται να εύχεσαι το θάνατο ενός αρρώστου, μπορεί να αδιαφορήσεις, αλλά να θέλεις να πεθάνει, είναι τόσο κυνικό, όσο κι απίστευτο.

Χωρίς να θέλω να το παίξω ψυχολόγος, δεν εννοείς αυτά που λες, απλά βρίσκεις λάθος τρόπους να ασχολούνται οι άλλοι μαζί σου.

Κρίμα.

έχεις δίκιο…δεν ξέρουμε

Ξανά στο νοσοκομείο ο frontman των Behemoth…

http://www.metalhammer.gr/magazine/news/1080-----frontman--behemoth.html

μολυνση λεει…

Έλα ρε γαμώτο, μακάρι να το περάσει. Πέρασε ήδη τα πιο δύσκολα απλά το νου του:)

Όλα καλά θα πάνε και τώρα…τίποτα δεν ρίχνει τον μάγκα:):!:

παλι σε βασανα!γαμω το κερατο μου δηλαδη!

Κοιτάζω στο site των Behemoth και δε βλέπω τίποτα νεότερο. Καμιά σοβαρή πληροφορία για τη τώρα κατάσταση του έχουμε?