Beliebers οι Metallica!

Μπορεί οι Metallica να φημίζονται για τον σκληρό τους ήχο και τη μέταλ φιλοσοφία τους, ωστόσο μιλώντας στο περιοδικό Q δεν έκρυψαν πως είναι φαν του Justin Bieber.

Με αφορμή τη δήλωση του νεαρού σταρ πως ένα από τα αγαπημένα του κομμάτια είναι το «One» από την ιστορική μπάντα, ο τραγουδιστής τους James Hetfield τόνισε: «Eίμαστε Beliebers» για να συμπληρώσει ο ντράμερ τους, Lars Urlich: «Είναι πάρα πολύ ταλαντούχος και πιστεύω ότι είναι δύσκολο να ασχολούνται όλοι μαζί σου σε τέτοια ηλικία και να συνεχίζεις να κάνεις αυτό που κάνεις». «Όσο μένει εκτός μπελάδων τότε θα είμαι κι εγώ Belieber» συμφώνησε αφοπλιστικά ο μπασίστας Robert Trujiillo.

Λέτε να έχουμε στο μέλλον κάποια συνεργασία έκπληξη;

www.mad.gr

Ρε lol ρε, ΛΟΛ :lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Koιτα,το οτι ειναι αξιοθαυμαστο αυτο που κανει ο Bieber,EINAI,αμα φανταστει κανεις οτι ειναι[B] ντιπ ΑΤΑΛΑΝΤΟΣ και εχει τετοια…πετυχεσα![/B]

Επι του θεματος: Δε νομιζω να πηρε κανεις στα σοβαρα αυτη τη δηλωση των Metallica,ετσι; Εγω πιστευω πως ανταποδωσανε το κοπλιμεντο απο…[U]ευγενεια/U,με την λογικη οτι αφου στον Bieber αρεσει το One,ετσι και αυτοι ειπαν εναν καλο λογο για αυτον.[U] Αλλωστε καθε δημοσιοτητα,σε οποιαδηποτε…αυτια, παντα καλη ειναι.[/U]

Στη [U]χειροτερη περιπτωση[/U],μπορει να το εννουσαν [B]ειρωνικα[/B]: Οσο εκτιμαει ο Bieber το μεταλ,αλλο τοσο εκτιμουν και αυτοι την “μουσικη” του…

Είναι τόσο απελπισμένοι για teenage girl fans;

(θελω να ελπιζω πως οχι) Ικανους να τους εχεις να θελουν να επεκτεινουν τοσο πολυ το fanbase τους.(εδω πουλανε τις ιδεες τους για τραγουδια στο ebay)
Αλλωστε,ποσες πιτσιρικες εχουμε δει με T-shirt Metallica,χωρις να εχουν ακουσει ουτε ενα τραγουδι τους;; Τα λεφτα απο το merchantise τα τσεπωνουν ουτως ή αλλως…

Χαβαλε κανουν και το διασκεδαζουν κιολας! Τους παιρνει εξαλλου. Ετσι δεν ειναι?

Τωρα, γιια οποιον θελει να το δει σοβαροτερα…πολυ απλα οι τυποι του kill em all δεν εχουν καμια σχεση με τους λεφτάλικα του σημερα. Αν διαβασει κανεις πρωιμες συνεντευξεις θα καταλαβει πως τελικα πολυ λιγα ατομα παραμενουν σταθερα στα πιστευω τους.

My thoughts exactly!:thumbup:

Από το “ο Λαρς σκέφτηκε μήπως πουλούσαν κάποια ριφς τους σε πλατφόρμα τύπου ebay” σε αυτό… η απόσταση είναι λίγο τεράστια μήπως;
Ο ορισμός της παραπληροφόρησης :roll:

οχι ρε ΛΕΦΤΑΛΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑ ΛΕΦΤΑΛΙΚΑ.

Πρωτη φορα το βλεπεις? Το Λεφτάλικα κυκλοφορεί χρονια τωρα.

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ ΛΕΦΤΑΛΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

…κολπάκια κάνουν για να φάνε το κοινό του Μπίμπερ(ό)…και να τους κάνουν τουρού μέταλχεντ:p :slight_smile: :!:

*τουρλου μεταλχεντ :stuck_out_tongue:

shared ήταν η έκφραση που χρησιμοποίησε…

Hμουν σε ενα Live θυμαμαι, και σε καποια στιγμη ειχα δει εναν τυπα με μπλουζα μαντονα παραδιπλα μου. Πρεπει να ηταν κοντα στα σαραντα ο τυπος. Οταν τελειωσε το support και περιμεναμε τους λεφτάλικα, για αρκετη ωρα κιολας, σκεφτηκα να του πιασω κουβεντα ρωτωντας τον πως του φανηκαν οι Cult. “Χαλια” μου απαντησε. Στο καπακι τον ρωταω: σου αρεσει η μαντονα? “Θεα” μου λεει. “Αυτη και οι μετάλικα”. Τον ξαναρωταω: Ο Michael Jackson? “Προδοτης” μου απανταει. Του χαμογελασα με νοημα και πηγα να κατσω απο την αλλη πλευρα του διαζωματος…

Περιμένω πως και πως περιοδεία Μπιμπερ-Μεταλλικα να πέσουν τα τσιμέντα!

Μιλάς για live του 93 τώρα, έτσι;; #-o

Ο Μάικλ Τζάκσον γιατί είναι προδότης; Επειδή έγινε άσπρος; :-k

Εχω συναντησει και χειροτερους! :stuck_out_tongue:

Αlejandro ναι, ηταν Λεφτάλικα με support Cult.

Η γειτονισα μου ακουγε Britney Spears και κοροιδευε τους μαλλιαδες μα οταν της ελεγα μετάλικα γυρνουσε και ελεγε: α ολα κ ολα, μετάλικα ρησπέκτ! Δεν ειναι θαυμασιο πραγμα η σοουμπιζ τελικα? :-s

Οι Καλτ ήταν αντεργκροάουντ τότε, γι’ αυτό δεν τους καταλάβαινε ο κόσμος.

μεγάλοι μαλάκες οι μετάλλικα που έχουν καταφέρει να είναι γνωστό το όνομα τους σε μή μέταλ κοινό.κανονικά μετά το kill em all έπρεπε να το διαλύσουν γιατί δεν ήταν τρού πλέον.