Belphegor live!

τα λόγια είναι περιττά…:bow2::bow2::twisted::metal::metal:

το πόστερ της Θεσ/κης, δεν το έχω…

γουσταρω καφριλλααα!:stuck_out_tongue: μπορει να παω…

Xμ, 15 ε; Μπορεί και να πάω. Αλλά πολλά (και άχρηστα) σαππορτ, εκτος από Enshadowed που γαμαν κάμποσο. Ένιγουεη, θα δείξει.

κι εμένα μου φάνηκε περίεργο το 15ευρω… χαχα…

οι Enshadowed πολύ καλοί
οι Νordor καλοί αλλά δεν τους έχω δει live
οι Mortal Torment φοβεροί, 1η φορά βλέπω κοπέλα να βγάζει τα σωθικά της… ααρρργκκκκ…
τους Dominate δεν τους ξέρω…

αντί για κιθάρα… δεν κλήρωναν κάνα drum kit ή διπλοπέταλο;;;:lol::lol:

Οι Mortal Torment είναι άθλιοι, μια συνεχής κουλή βαβούρα. Τους είχα δει στους Aborted, η κοπελιά παρακάλαγε τον κόσμο να ξεσηκωθεί, τι να λέμε τώρα. Oύτε η 'εκτέλεση" του Grotesque Impalement βέβαια έσωσε το σετ τους.

Οι Nordor καλοί ακούγονται, τίποτα πρωτότυπο βέβαια.

ίδομεν!

ΟΥΧΟΥ!!! Καιρος ηταν!!!
Ελπιζω μονο να μην φαμε ακυρο οπως ακριβως πριν ενα χρονο

δεν πιστευω να γινει καμια μαλακια και να μην κανουν live Θεσσαλονικη θα τα σπασω ολα…

Respect στους Enshadowed απο μενα

Μία από τις συναυλίες που περιμένω πως και πως.
Τόσο για Belphegor όσο και για Enshadowed. Παρήγγηλα μάλιστα και το νέο τους LP και ελπίζω να είμαι προετειμασμένος κατάλληλα για ανελέητο headbanging.

Τα λέμε εκεί (εκτός απροόπτου).

BELPHEGOR, the most extreme death/black metal art will strike the stage of AN Club & Harley Club…
Few days before xmas,the beast will rise!

:!:Live in ATHENS, 21/12/08 at AN Club:
Entrance will be 15 euros.
Support bands will be:
Nordor[death/black/cult!!!], Enshadowed[death/black] after a long time again in Athens, Mortal Torment[death metal], Dominate[old school death].

:!:Live in THESSALONIKI, 20/12/08 at Harley Club:
The entrance will be 12 euros!
Support bands will be:
Obduktion[ath-death metal], Dark Messiah[black metal], Cease Of Breeding[brutal death metal].

Kata tin diarkeia twn live tha klirwthei mia ilektriki kithara,prosfora tou Metal Defiance me tis ypografes twn BELPHEGOR!!!
COME,SUPPORT AND WORSHIP!

<p>