Best G3 so far

Η ψήφος πέφτει στο δύο:thumbup:

Ω δεν ήταν σύγκριση! Τους χρησιμοποίησα ως επιθετικό προσδιορισμό… :roll:

Έτσι ίσως, αλλά και πάλι μόνο προς την εμφάνιση :smiley: :wink:
Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να ακούσεις προηχογραφημένα μέρη σε live του Steve, η μουσική του αξιοπρέπεια δεν θα του το επέτρεπε ποτέ.

Ρε παίδες, δεν υπάρχει πουθενά σε CD 'Η DVD η συναυλία των G3 με Satriani, Schenker αι Roth ?

Ως επίσημη κυκλοφορία σίγουρα όχι. Ως bootleg, τουλάχιστον το ηχητικό μέρος σίγουρα υπάρχει αλλά δυστυχώς δεν το έχω.

Ε όλο και κάτι θα υπάρχει, αλλά υπάρχει όρος για να το ανεβάσω… (Να προστεθεί το G3 1997 &1998 στο poll 8)

Δε θυμάμαι ακριβώς, στο περίπου Sky Overture, Spring (Vivaldi), Hiroshima,διασκευή σε Paganini και Beethoven, Fairy Dance (Mendelssohn) και κανά δυο ακόμα… :-k

8O 8O 8O
Κάποιος ας προσθέσει τότε το ‘G3 1997 &1998’ sto poll!!!
Σου υπόσχομαι κιόλας πως θα το ψηφίσω :wink:

Βασικα αυτος ειναι και ο λογος που δεν το προσθετω.Ο καθενας θα ψηφιζε τα ονοματα που του αρεσουν χωρις να εχει ακουσει τπτ(εφοσον δεν υπαρχει κιολας) :wink:

Πολύ λογικό 8)

Όταν λέω ότι δεν τους έχω ακούσει εννοώ από κοντά… Σε video ή ήχο έχω ακούσει από όλους σχεδόν…

Εξάλλου εφόσων παίζουν ξεχωριστά και δεν είναι μπάντα, μου φαίνεται λογικό η προτίμηση να έχει να κάνει και με τα προσωπικά γούστα. Είναι σαν τρεις συναυλίες μαζί… Προφανώς ένας Κριμσονάκιας θα ψήφιζε Fripp αν υπήρχε…

Σαν γενική εντύπωση πάντως εγώ θα προτιμούσα κιθαρίστες με διαφορετικό στυλ ή ακόμα και είδος μουσικής…

Ο Uli έπαιζε και από scorps.Polar Nights και κάτι ακόμα νομίζω…

Στο τελος παιζουν και ολοι μαζι.Κυριως απο τα τελευταια τζαμαρισματα εκρινα εγω.
Και γω Fripp γουσταρω πιο πολυ απο αυτους,αλλα θα ταν ακυρο να το ψηφιζα χωρις να εχω ακουσει κατι απο το συγκεκριμενο line up

Ντροπη εισαι και φαινεσαι:!: Μια χαρα ειν’ ο Johnson

κ γαμω του κιθαριστες ειναι αλλα απο το τεξας εχει βγει ολοι η αλητεια!:slight_smile: