Best locked topic

λοιπόν ποιο αγαπήσατε περισσότερο?
εγώ ειμαι μεταξύ ελληνίδα γυναίκα , ιδρώνετε, λευτερία χαχα
ακούω γνώμες και απόψεις… :lol:

άλλο… αυτό! :smiley:

με φόβο και πάθος το εκάνα… :oops:

Μερικά δε τα θυμάμαι, αλλά οι πρώτες σελίδες του “ιδρώνετε όταν χέζετε?” έχουν μείνει στην ιστορία.

Κορυφαίος ήταν και ένας παλιός διάλογος του Tommy_Skeotch για το μουσικό τύπο της Ελλάδος. Είχε γράψει… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγω ημουν αναμεσα στο ιδρωνετε οταν χεζετε και στο λευτερια στον unholy…ψηφισα το δευτερο ως πιο επικαιρο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λευτεριά στον Unholy… ήταν…αποκαλυπτικό… :lol:

Δεν μπορώ να διαλέξω… Είναι όλα αγαπημένα τόπικ. Τα αγαπάω όλα το ίδιο. Ο νέος μας δίσκος είναι ο καλύτερος που έχουμε κάνει ποτέ. όλα τα τραγούδια μου αρέσουν το ίδιο…

ΥΓ : Πρέπει να βρω αβαταρ

Έχουμε πολλά καλούδια στο locking όντως… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

ιδρώνετε οταν χέζετε? FTW !!

sexual activities

ηθελα τοσο να ποσταρω! :cry: :cry:

Ιδρωνετε οταν χεζετε??? Ολα τα λεφτα.

ιδρώνετε οταν χέζετε? for sure. An kai to είστε άνθρωποι με ταμπού? einai kalo epishs opws kai ta perissotera. Syberasma? Ta lockings skwtwnoun ta kala topics… :slight_smile:

i think we have a winner… ιδρώνετε όταν χέζετε και από εμένα… μερικά τόπικ απλά δεν επαναλαμβάνονται…

πολύ νωρίς να μιλάμε για νικητή…
δεν ξέρουμε τι μπορεί να συμβεί στο μέλλον… :lol: :roll:

Να πιάσουν τα κρύα και να μην ιδρώνουμε για παράδειγμα? :roll: :roll: :roll: :roll:

οχι καλε… σε μενα παντως εχει -2!

Ιδρώνετε οταν χέζετε.

Μακράν το καλύτερο… :roll: :lol:

(μέρες γέλαγα με το τόπικ, δεν έπρεπε να κλειδωθεί… :cry: )

Ιδρωνετε οταν χεζετε?Μιλαμε για ΕΠΟΣ το οποιο πρεπει να τιμηθει απο το Υπουργειο Πολιτισμου για τον αγωνα καταπνιξης των emo μιας και οσοι εχουν λυπομανια,σφιξιμο και ο κωλος τους πονει μπορουν να γελασουν με την ψυχη τους.Αλλα τι Υπουργεια λεω αφου εδω το ιδιο το forum το κλειδωσε. [-X :lightsabre: Ο Ανχολης ομως θα δοξαστει μετα το θανατο του… :bow2: =D>

δες γιατί κλειδώθηκε πρώτα και μετά κάνε τις κατηγορίες προς τους moderators…

ήξερα ότι είσαστε/μαστε καμμένοι αλλά όχι έτσι.Βασικά πρέπει να τα τσεκάρω αυτά:lol: