Best of 2005

xa…xa…xa…x.a.x.a… eisai theos… afou den to exeis akousei vre UFO pws milas gia auto???

tha liwsoun ta autakia sou!!!

Κάτι σκανδιναβές αδερφές δεν είναι που παίζουν Bon Jovi??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Κάτι σκανδιναβές αδερφές δεν είναι που παίζουν Bon Jovi??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

???Οι Gotthard???
Έλεος. Ούτε Σκανδιναβοί είναι, ουτε αδελφές (εκτός και αν ξερεις εσυ κατι παραπάνω, οποτε παω πάσο…) και παίζουν Gotthard. Οπως οι bon Jovi παίζουν bon jovi.
Μηπως μερικές φορές είναι καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς; Λέμε τώρα;

on topic

GOTTHARD
RADIOACTIVE
BAD HABIT
PLACE VENDOME
JLT
WIG WAM

Exodus-Shovel Headed Kill Machine
Biomechanical-The Empires Of Worlds
Nevermore-This Godless Endeavor (δισκάρα τι να λέμε)
Sentenced-Funeral Album
Fields Of The Nephilim-Mourning Sun
Gamma Ray-Majesty
Helloween-The Legacy
System Of A Down-Mezmerise/Hypnotise
Paradise Lost-Paradise Lost
Candlemass-Candlemass

και όπως είπε ένα φιλαράκι κορυφαίος δίσκος 2005: Annihilator-Alice In Hell 8O
Γιατί ρε παιδιά?Ωραίοι οι Gotthard…

Μην ψαρώνεις ρε bitch, δεν θέλω να φορτώσω εσένα! :wink: :wink:
Με το Δημήτρη έχουμε μία σχέση πάθους… :oops:

Θες να κάνουμε έρωτα;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μήπως είσαι μανάβης; Αντε τώρα μην ξεράσω δημοσίως που πήγες μετά το TEXAS στη γιορτή σου την προηγούμενη Δευτέρα…

“Καψουρόσκονη”

Μην ψαρώνεις ρε bitch, δεν θέλω να φορτώσω εσένα! :wink: :wink:
Με το Δημήτρη έχουμε μία σχέση πάθους… :oops:[/quote]

Με τον Δημήτρη μπορείτε να κάνετε οτι θέλετε… αρκεί να μην φοράει ένα συγκεκριμένο εσωρουχάκι που μου υποσχέθηκε οτι θα μου το δώσει…(είπα και 'γω…).

me ton Slekka exoume mia sxesi …pathous… kai misous…! Autos einai flwros kai egw varimetallos (karfia, dermatina…klp…klp…) , autos akouei GOTTHARD krifa kai ego CANNIBAL CORPSE…!!!

oso gia ta eswrouxa, ta filaw aplita kai vrwimika, gia na exoun to …arwma tou diasimou idioktiti tous akoma!!! xa…xa…x.a.x.a…x.a.x.a…

Τελικά κατέληξα στο καλύτερο της χρονιάς.
Μαζί με Mesmerize / Hypnotize με διαφορά στήθους προηγήθηκε το :

Subterranean Masquerade - Suspended Animation Dreams

Βρείτε το.[/b]

EPICA - CONSING TO OBLIVION
DREAMTALE - DIFFERENCE

Καλή χρονιά σέ όλους σας.
Ξανα για λίγο πίσω και νομίζω παιδιά ότι ξεχάσατε το Starbreaker ο Tony Harnell παραμένει εγγύηση.

Καλώς όρισες. Για το Starbreaker συμφωνώ, το TNT όμως δεν μου έχει καθίσει καλά ακόμα ειδικά σε σύγκριση με το απίστευτο My religion, το οποίο θεωρώ ότι είναι το καλύτερο hard rock cd της τελευταίας πενταετίας…

Ρε παλόπαιδα ψηφίσατε για τα καλύτερα των αναγνωστών ??? ΓΓΓΓΓΓΓρρρρρρρρρρρήηηηηηηηηηηγγγγγγγγοοοοοοοορρρρρρρρρααααααααααα !!!

Για όσους δεν έχουν ψηφίσει:

www.rocking.gr/bestof2005.php
Αύριο λήγει η ψηφοφορία.

Ειναι και αυτοι επηρεασμενοι απο … Εurope ?

Ειναι και αυτοι επηρεασμενοι απο … Εurope ?[/quote]

Μήπως έχεις να γαμήσεις καιρό;

Δεν ειναι Σουηδοι παντως πρεπει να το ξερεις η μηπως τους εχεις πολιτογραψει και αυτους Σουηδους γιατι απλα … σε βολευει ?

Νορβηγοί με Αμερικάνο τραγουδιστή… Ποτέ δεν τους είπα Σουηδούς…

Α οκ … χαχαχαχαχ χαχαχαχ χαχαχαχα
Παντως για μενα πρεπει να τους πεισεις να βαλουν σαν επιρροες Europe και Kill The King των “Σουηδων” Rainbow … ετσι να μην χαλαει η μαγια ρε παιδι μου . Α και να μετακομισουν Σουηδια .

Είπαμε γαμάω οι TNT αλλά δεν έχουν τόσο ταλέντο για να πολιτογραφηθούν Σουηδοί ή Άγγλοι…