Best of χυλόπιτες

Λοιπόν,για κάποιο λόγο ήμουν σίγουρος ότι κάποιος άλλος θα το έφτιαχνε οπότε είπα να προλάβω.Ποιες είναι οι καλύτερες χυλόπτες που έχετε δώσει,ή καλύτερα που έχετε φάει(εδώ να σας δώ:D ).

Η δικιά μου ιστορία είναι η εξής:Υπήρχε 1 κοπέλα στη 1 λυκείου που μου άρεσε,αλλά δεν της άρεσα,οπότε μου έδωσε χυλόπιτα.Στη 2 λυκείου της άρεσα και μου άρεσε,αλλά κανείς δεν ήξερε ότι ο 1 γούσταρε τον άλλο,οπότε κάναμε και η 2 ότι γουστάραμε τρίτους.Όταν τελικά της το είπα είχε ερωτευθεί 1 άλλο παλικάρι(που ήταν και φίλος) οπότε ξαναέφαγα χυλόπιτα.Το ίδιο την επόμενη χρονιά.Τελικά η όλη ιστορία είχε happy end,αλλά μέχρι να φτάσουμε εκεί φτύσαμε και οι 2 αίμα.

Ε ναι μωρέ γενικά είναι δύσκολες οι σχέσεις εξ αποστάσεως.

Ρε. Δεν το σκίσαμε πολύ στο spam εδω πέρα!!!

Τεσπα. Εγω δεν έχω φάει ποτέ μεγάλη χιλόπιτα γιατί παλλιά ήμουν πολύ ντροπαλούλης. Έτσι όταν έβλεπα οτι δεν παίζει κατι δεν προσπαθούσα καθόλου!

Μεγάλο παλιό μου λάθος.

Μάμησέ τα. Κι εγώ το έχω μετανιώσει!

Εχουμε μεγαλο ιστορικο στο θεμα “χυπολιττα”…:lol:

Εχω φαει αρκετες…εχω δωσει αρκετες και παει λεγοντας…

Πλεον η εμπειρια με χει κανει πολυ προσεχτικη στις κινησεις μου…οσο και να μ’αρεσει καποιος ποτε δεν θα παω ευθεως να του ‘‘την πεσω’’ αλλα θα τον κανω να καταλαβει οτι μου αρεσει με τον δικο μου τροπο…απλα χρειαζεται χρονο…και τεχνικη…:wink: :wink: :smiley:

Μμμμ, θα μου μάθεις την τεχνική σου;;; :stuck_out_tongue: :lol:

Εχω φαει μπολικες, αλλα εχω ριξει και 2-3… Το χειροτερο ηταν που ειχα πει οχι σε μια κοπελα η οποια μου αρεσε, απλα ημουνα μπερδεμενος γιατι ειχαν παιχτει διαφορα, και μετα ημουνα πολυ χαλια…

Αν εισαι καλο παιδι…:har: :bleh: :bleh:

Είμαι! O:)

Ετσι…αν με ακους καποια στγμη θα σου πω…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

-Tι κ0λ@ρα είναι αυτή μάνα μου!
-Σ’ αρέσει;
-Οh yes!
-Κρίμα που την χαίρεται άλλος

  • :frowning:

1 την εχω γλιτωσει μεχρι τωρα

Έχω ρίξει 4 και επειδή είμαι ένα μικρό ντροπαλούλι αγοράκι έχω προχωρήσει μόνο με σίγουρες περιπτώσεις αρά έχω φάει 08)

Καλα ρε, ολοι ντροπαλοι ειμαστε εδω μεσα??? Να που μαζευομαστε σιγα σιγα…

στο club κι εγω

Λοιπον κοριτσια, απο δω και περα εσεις την πρωτη κινηση γιατι αν περιμενετε κατι απο μας σωθηκατε…:stuck_out_tongue:

Kαλά μια είχε έρθει και άρχισε να μου τα χώνει γιατι δεν έκανα τπτ μαζί της και δεν την της έπεφτα και έμεινα μ@λ@κ@ς. #-o #-o #-o
Αστά να πάνε…:-s

To μεγαλύτερο πέσιμο που έχει κάνει κοπέλα σε εμένα ειναι το εξής:
Καθόμουν σ’εναν καναπέ και αυτη στην πλάτη του καναπέ και μου έκανε μασαζ. Ξαφνικά, βάζει τα πόδια της στα @@ μου!!! Τα κατεβάζω εγω, τα ξανα ανεβάζει αυτη. Τα ξανακατεβάζω εγω. Τα ξανανεβάζει αυτη. Τα ξανακατέβσασα και κατάλαβε οτι δε θέλω!