Best of χυλόπιτες

Και ο Νταφυ Ντακ θα σου ταιριαζε Βασιλακη…:slight_smile:

Θα γουσταρε εμενα ομως!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: 8)

ΟΧΙ,δεν ειμαι ψωνιο…:stuck_out_tongue:

Τι λες ρε. Είχε και γκόμενο.!

αστα να πανε! :lol:

γενικα εχω φαει πολλες! γιατι ποτε δεν κολωνα κ την επεφτα σε οποια μου αρεζε. ιδικα στις πρωτες στεναχωριομουνα αλλα μετα συνηθησα κ πλεον γελαω#-o :lol:
εχω παθει ανοσια!

πρεπει να εχω δωσει η μια η δυο δεν θυμαμε!:stuck_out_tongue:

Ειχα φαει μια χυλοπιτα στην Δευτερα Γυμνασιου απο τον πρωτο πλατωνικο μου ερωτα (Αντωωωωνηηηηη!:stuck_out_tongue: ) που εστειλα μια φιλη μου να ψαρεψει και εφαγα την ηττα.Η δευτερη που δεν ηταν ακριβως χυλοπιτα διοτι δεν εδειχνα με παθος οτι τον ηθελα, ηταν στην Πρωτη Λυκειου ο οποιος μου φεροταν τελειως φιλικα.Καμια ενδειξη φλερταρισματος ή πεσιματος.Οποτε βαρεθηκα!Απο τοτε δεν εχω ξαναφαει…:!:

Αυτά δεν είναι χυλόπιτες… :roll:

Εγώ γούσταρα ένα παιδάκι στο νηπιαγωγείο (τον θυμάμαι που σκάλιζε τη μυτούλα του! :lol: ) και όταν μετά από χρόοονια συναντηθήκαμε στην πρώτη κ δευτέρα λυκείου και μου την έπεσε, έφαγε αυτός χυλόπιτα :stuck_out_tongue:

Diva Aλόη…

[-X :lol: :stuck_out_tongue:

Η πρωτη χυλοπιτα ειναι αυτη που δεν ξεχνιεται ποτε… τη θυμαμαι ακομα και και θα τη θυμαμαι για παντα.
Παρεπιπτωντος αυτη που με ταισε τοτε τωρα ειναι φιλη μου.

Φαίνεται πως στην 1η και 2α λυκείου δε σκάλιζε τη μυτούλα του!

Νομιζω Davidian οτι εγω ειμαι η Diva.[-X

:stuck_out_tongue:

Diva la diva Afriditaaaaaaaaaa
Diva la diva Cleopatraaaaaaa

:lol3:

Eιμαι η Diava και ειμαι καλα!:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς! :-s

:stuck_out_tongue:

Τον τσάτσο!!!

:har:

Ω ναι…Μα πως μου διέφυγε αλήθεια?

:lol: :stuck_out_tongue:

Όλες ντίβες είμαστε γι’αυτόν!

Εσυ εισαι μια κατηγορία από μονη σου …

:lol: :stuck_out_tongue:

Xυλόπιτα δεν έχω φάει ποτέ γιατί δεν κάνω ποτέ την πρώτη κίνηση καθώς με πιάνουν ντροπές, αν και το έχω μετανιώσει πολλές φορές δεν αλλάζει.
Έχω δώσει δύο φορές γιατί πίστευω ότι δεν είχα τίποτα κοινό με τις κοπέλες που με πλησίασαν.