Better Call Saul

Από τις πιο αναμενόμενες σειρές.
Tέτοιος απίθανος χαρακτήρας θα ήταν πολύ δύσκολο να μείνει χωρίς spin - off.
Θα αφηγείται πως ο Jimmy Mc Gill έγινε Saul Goodman (s’all good man!) με την βοήθεια ενός άλλου παίκτη δικηγόρου.
Πως από criminal lawyer γίνεται “cri-mi-nal lawyer”.

Μαζί του και ο αξιαγάπητος Mike, ενώ οι Giancarlo Esposito (Gus Fring) αλλά και το πρωταγωνιστικό δίδυμο του BB εκδήλωσαν ενδιαφέρον να συμμετάσχουν (προσωπικά το βρίσκω πανδύσκολο).

Το trailer της σειράς με το εξαίρετο τραγούδι, ανάλογο του ύφους που θα έχει η σειρά βγήκε σήμερα: Better Call Saul The Song.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ.

Two-night series premiere of Better Call Saul starts Sunday, Feb 8 at 10/9c with second episode to air Monday, Feb 9 at 10/9c.

ειδες?

λεει τπτ?

Τι να δει; Τον Φλεβάρη είναι η πρεμιέρα.

Σκηνή Mike - Saul

<3 <3

Και άλλα στοιχεία.

Σήμερα βγαίνει το δεύτερο ε.
Εντυπώσεις όταν θα τα δω μαζί.

Δεν άντεξα τελικά, σας περιμένει μεγάλη έκπληξη στο τέλος του πρώτου επεισοδίου :slight_smile:

Ωραίο το πρώτο επεισόδιο.
Ξεκινάει με ένα fast forward και μετά πίσω από οτι διάβασα χρονικά 6 χρόνια πρίν ο Saul γνωρίσει τον Walter White. Βγήκε και το δεύτερο.

Με 2 κιολας επεισοδια,η σειρα φαινεται να εχει μεγαλο ενδιαφερον.
Ωραια πραγματα…

ειδα κ εγω το πρωτο.Σολ με νορμαλ κοστουμι

ωραια αρχισε η σειρα…

Στο 4ο βλέπουμε πόσο μεγάλος παίκτης είναι.
Στο μεταξύ οι παραγωγοί μας θυμίζουν ότι η σειρά που έγινε γνωστός είναι η καλύτερη όλων των εποχών.

θεικος ο πελατης ου θελει ανεξαρτησια κ του δινει το 1μυριο

Το 6ο επεισόδιο ήταν αυτό που όλοι οι οπαδοί του BB περιμέναμε ώστε να μας εξηγήσει το παρελθόν ενός από τους πιο συναρπαστικούς χαρακτήρες της σειράς.
Καταπληκτική ερμηνεία από τον Jonathan Banks.
10/10

ξεκίνησα και εγώ. είμαι στο 3ο επεισόδιο και είναι πολύ γαμάτη η σειρά μέχρι στιγμής. γενικά πολύ καλή δουλειά από συντελεστές κλπ, κατάφεραν να αυτονομήσουν με ωραίο τρόπο τον χαρακτήρα και να μην το κάνουν απλώς να σέρνεται στην ουρά του BB
από ό,τι κατάλαβα μέχρι στιγμής έχουν βγει 6 επεισόδια. κάθε πότε βγαίνουν τα καινούρια?

καθε Εβδομαδα!

Κάθε Τρίτη στα τορεντάδικα (αυτό φαντάζομαι ρωτάει).

Προς το παρόν η σειρά γαμάει. Το τελευταίο επεισόδιο του Μάικ, ήταν συγκλονιστικό από κάθε άποψη.

ναι αυτό. άρα Δευτέρα παίζεται το επεισόδιο, και Τρίτη βγαίνει στο ίντερνετ. θενξ!