Big Four On Tour Baby!

http://www.metallica.com/index.asp?item=602847 :smiley: 8) 8O 8O :roll:\

Aντε καλος τα δεχτικαμε !! :slight_smile:

Καλή φάση!
Ελπίζω να ανακοινωθεί date και για εδώ.
(Αν και για μένα big 4 χωρίς Kreator δεν έχει).[-X

δωρο θεου θα ειναι λοιπον εφετος το ελληνικο κοινο και πανω απο ολα το thrash metal κοινο να παθει υστερια …ευχομαι να ρθει απο δω τιποτα αλλο ειμαστε παρα πολυ κοντα…:D:D

he announcement on METALLICA’s official web site seems to directly contradict MEGADETH mainman Dave Mustaine’s December 8, 2009 online posting in which he said, “Although there have been many rumors about a reunion of the ‘Big Four’ set to happen in Eastern Europe next summer, the plan never came together for us. We are hopeful that this will happen for real one day and will keep you posted as things develop.”

Άντε βγάλε άκρη

τα χαπια μου…!!!

ω ρε μανα τι εχει να γινει…!!!

Ε αμα το δουμε και αυτο!

Αυτα ειναι… Sonisphere στις 24/6 με Metallica, Megadeth, Slayer και Anthrax… Τι να πει κανεις, μακαρι… [-o< Και ας μην ερθει κανενα αλλο γκρουπ στο Sonisphere, μια χαρα ικανοποιημενοι θα ειμαστε και με αυτα. Αντε ρε κωλοανακοινωσεις…

ειναι γεγονος

πολωνια 16/6 με mastodon

τσεχια 19/6 με mastodon και heaven & hell 8O

Mε βάση τη τωρινή φόρμα των συγκροτημάτων, οι Testament ρίχνουν κλωτσιές τουλάχιστον στους μισούς του Big Four!

Κατά τ’ άλλα όμως, πρόκειται για εξαιρετική φάση, να δούμε αν θα περάσει κι από δω να χαζοχαιρόμαστε.

Ψοφάω να δω Awake με κολλητό τζηνάκι να κοπανιέται σε War Ensemble:lol::lol::lol:

μπα δεν ακουω slayer γιατι ειμαι φλωρακος :stuck_out_tongue:

αλλα τα 3 M τα εβλεπα ανετα

metallica,megadeth,mastodon

Ονειρο εαν γινει και εδω…Χαμος απλα.Κατι αναλογο με της Τσεχιας να εχουμε και Αντε γεια…Αλλα και μονο οι BIG FOUR να ειναι no prob:D

Λάθος…σόρρυ…

big four στο ΟΑΚΑ παντως θα ελεγε παρα πολυ

Mπα;;; Οι Μεταλλικα και οι Μεγκαντεθ δεν ειναι πεθαμενοι και ολα τα συναφη;;; :stuck_out_tongue:

Θα ελεγε τρελα! Αλλα δεν μας το εχω… :frowning:

αποτι καταλαβα που διαβασα την ανακοινωση στο σαιτ των Μεταλικα …το πακετο ειναι αποκλειστικο στο sonisphere…πιστευω θα παιξει και Αγγλια γιατι υπαρχει και τριτη μερα εκει…

τωρα για εδω…

γιατι οχι…?

προσωπικα anhtrax , megadeth δεν μαρεσουν… και καπως λιγοτερο slayer δεν μου λενε πολλα…για μεταλλικα καιγομαι και με μαστοδον μαζι ειμαι κομπλε (απο τα ονοματα που βλεπω οτι παιζουν για sonisphere )…αλλα μακαρι να γινει και εδω το βig four
.για να ανεβουμε συναυλικα…να γινει κατι σημαντικο και στην Ελλαδιτσα μας…

παντως το πρωτο που με καιει ειναι η οργανωση και ο χωρος (οχι Μαλακασα)

METALLICA, SLAYER, MEGADETH AND ANTHRAX TO PERFORM TOGETHER FOR THE FIRST TIME IN HISTORY

Απορω πως δεν εχει γινει χαμος ακομα :lol:

http://www.metclub.com/members/news/news.asp?item=60284888

Apparently Megadeth were approached, but refused a place on the line-up due to being placed below Metallica on the bill.:-k