Big Four On Tour Baby!

ελεγε θυμαμαι:“απο οτι ξερετε ολοι,ο hammet εγινε σπουδαιος κιθαριστας με τα δικα μου τραγουδια,αλλα εγω πριν φυγω,του πηδηξα τη γκομενα,αυτο δεν το ξερατε ε?”
κατι τετοια στο περιπου…[-X

Tα έλεγε; Ακόμα τα λέει…

ναι έγινε αυτο…
ο καημένος ο hammet πάντοτε κάτι παθαίνει ο mustaine του πήδηξε την γκόμενα o hetfield με τον lars δεν τον αφήνουν να εκφραστεί σωστά στην μπάντα κτλπ.Εγώ πιστεύω πως έχει μείνει λίγο στάσημος για αυτό το λόγο

Προσωπικα αδιαφορω για τα προσωπικα που εχουν μεταξυ τους, ας τα ξεπερασουν να τους δουμε μαζι, αυτο δεν χανεται, ειναι μοναδικη στιγμη στα metal συναυλιακα δρωμενα… Metallica και Megadeth πρεπει να παιξουν μαζι καποια στιγμη και νομιζω ηρθε η ωρα, ολοι κερδισμενοι θα βγουν στην τελικη…

τελικα θα ερθουν με slayer\antrax\megadeth
η με ramstein \anthrax/slayer
τι στο διαολο γινεται???

ανάλογα την χώρα

Δεν εχει βγει ακομα ανακοινωση, αλλα σε αλλες χωρες θα ειναι Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax,ισως και εδω… Ας ευχηθουμε και εδω μαλλον.

το 2 θελουμε!!!

φαε το χερι σου ρε

και γιατι δεν τους φερνουν ολους μαζι ?
ετσι και αλιως το εισητηριο θα εχει
καμια 500ρια ευρω:!:

αυτο θα το θελανε ολοι ρε σοδο,αλλα μαλλον ειναι λιγο δυσκολο :stuck_out_tongue:

Να εχει 500 ευρω εισητηριο?

οχι ρε ΧΑΖΕ,να ερθουν ολοι μαζι :stuck_out_tongue:
δεν παιζει αλλα αυτο θελουμε…αλλα δεν παιζει να γινει οσο και να το θελουμε…αρα γιατι να μιλαμε για αυτο???

Οχι ρε συ, οχι, μην λες τετοια τι ramstein και μαλακιες, φερτε MEGADETH ΡΕ…

Εγω θα μιλισω οντοπικ ρε γιατι μπορω!

Το φανταζεστε να βγουν μαζι κ να παιξουν κανενα Mechanix/Four Horsemen;;

Μπα…θα χαλασει ο πολεμος των μεταλικοφανς με των μεγκαντεθοφανς κ δεν θα πουλανε πλεον…δεν λεει…

που κολανε οι ramstein σε τετοιο line up …καλυτερα να μεινουν εκτος πιστευω…:D:D

αν παιξει το σολο του 4 horsemen o μαστειν μετα θα σπασει την κιθαρα του ο χαμμετ:p:p

Και Ελλάδα αλλά με άλλο lineup ίσως Maiden Metallica

http://www.sonispherefestivals.com/

:-k:-k Δεν λεει κατι…

Η μιπως τωρα καταλαβες οτι ερχετε απο Ελλαδα το Φεστιβαλ? #-o