Billy Idol 18.06.10 @ Γήπεδο Taekwondo Φάληρο

την αξια του Idol δεν νομιζω να την αμφισβητει κανεις.
Ειναι παντως τραγικη η επιλογη του χωρου, ειδικα στην χωρα μας που δεν ειναι και πολυ γνωστος.
Σε κανα θεατρακι θα ηταν ιδανικα.Πανω απο 5000 κοσμο δεν θα μαζεψει ετσι και αλλιως.
Αν οντως ανακοινωθει για καραισκακη σιγουρα θα ακυρωθει και θα ειναι κριμα.
Ξερουμε τελικα ποιος το διοργανωνει?

__:frowning: 5000? και πολλούς σα να λες (ειδικά φέτος…).

__Μα καλά, ο μάνατζερ του πού βασίστηκε? Στις πολύ καλές πωλήσεις που είχε κάνει ένα best of του πριν από μιά δεκαετία…? Γαμώτο… Είναι απ’ τις πιό άκυρες ανακοινώσεις που έχω ακούσει ποτέ… Κρίμα…

__Θα ήθελα να πάω, αλλά ειδικά φέτος δύσκολα… Πάντως όντως κατεβάζει “ομαδάρα” στο Καραϊσκάκη, ειδικά Stevens ψήνομαι πολύ να δω με Billy. Μια χαρά rock-party θα ήταν η συναυλία του, αλλά ειδικά σ’ αυτόν τον χώρο και σ’ αυτήν τη χώρα και δει με αυτές τις οικονομικές και συναυλιακές συγκυρίες, μόνο ως δεύτερο (ή “πρώτο” μαζί με ένα ακόμα μεγάλο/μεγαλύτερο όνομα) όνομα σε φεστιβαλάκι ή ως ορεκτικό για π.χ. Aerosmith ή Guns N’ Roses (:wink:) θα ταίριαζε…

__Για να δούμε…

δεν μπορω να δω πως μπορει να γινει αυτη η συναυλια και να αποφερει κερδοφορια…

μονο αν την μεταφερουν μαζι με τους Aerosmth…

Aν έρχεται με Stevens κιθάρα μάλλον θα πάω γιατί θέλω να τον ακούσω.

Μωρέ και ο Στηβ παιχταράς είναι, και ο πληκτράς ειναι ωραίος και ο Μπιλι και όλοι. Μια χαρά λαιβάκι θα είναι αλλα φοβάμαι ότι δεν θα προλάβουν καν να ανακοινωθουν τα 40- 50 ευρώ του εισητηρίου…

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά είναι κάτι που το περιμένω με τρέλα χρόνιαααα!!!:dizzy::bounce: Συμφωνώ ότι ήθελε μικρότερο χώρο.

πέρα από την πλάκα για μένα μόνο σαν δεύτερο όνομα σε κανενα φεστιβάλ θα “έπιανε” φέτος ο idol στην ελλάδα…

Λ. Αλεξάνδρας τελικά μαζί με Stranglers, ticket @ 38 euros.

http://rocking.gr/article7196.php

πολυ ωραια τα νεα. Και καλο το πακετακι και κομπλε τιμη. θα παω 100%8)

Oμορφα!
100% μεσα και εγω.

Oι αλλαγές αυτές σώζουν πολύ το ναυάγιο που προβλεπόταν

o χωρος τι λεει?Δεν εχω ακουσει κατι για Λ.Αλεξανδρας…

Αλεξάνδρας έχω να πώ απο τη συναυλία των Cure πριν απο 15 χρόνια, παρατημένο το είχαν τότε, δεν είχε καμία χρήση. Δεν είχε ούτε τουαλέτες, ήταν λίγο νταμάρι. Τωρα δεν ξέρω αν το κάνουν κάτι.

Ενδιαφέρουσα η αλλαγή, καλό το διδυμο παλεύεται και η τιμή. Αλλάζει τωρα το πράγμα…

Δεδομένου ότι δεν εχει τύχει να δω τους Stranglers τόσες φορές που έχουν έρθει και ότι τον Billy τον γουστάρω αρκετά, είναι πολύ καλή φάση. κομπλέ τιμή.

Εκτος απο τα κλασσικα παλια που αναμενεται να τα παιξει ολα, εχει βγαλει και 2-3 νεα κομματακια τα οποια ειναιο πολυ καλα.
Βρειτε και ακουστε το John Wayne

Δεν ξέρω ο χώρος της συναυλίας σε τι κατάσταση θα είναι… πολύ καλή τιμή, αλλά μάλλον για φέτος οι προτεραιότητες μου είναι άλλες…

ΓΑΜΩΩΩΩ!!!SUPER???:smiley:

Λέξη προς λέξη, τα ίδια και από εμένα! :slight_smile:

Tην αλλη εβδομαδα σχεδον τα εισιτηρια.
Περιμενω πως και πως!
Ξερουμε ποιος διοργανωνει την συναυλια?