Billy Idol 18.06.10 @ Γήπεδο Taekwondo Φάληρο

Αϊντολ ρε!! (Δεν το πιστεύω)

με τρελα!!!περιμενω εισιτηρια πως και πως!!!ένας απο τους solo καλλιτεχνεσς που ηθελα να δω ever!!!αντε τωρα ας ερθει και κανενα boss!!!8):wink:

Αυριο ξεκιναει η προπωληση?

Μόνο εμένα μου φαίνεται υπερβολικά κουραστικός?

Kαι στον πατερα μου :p:p

τιμή εισιτηρίου;

38? νομίζω…

Ξεκινησε η προπωληση στο ticket house?
Δεν ακουσα κατι.

To τσιμπησα το εισιτηριακι…
Καμμια σχεση με αυτα της eleven, πληρες artwork κτλ.
Νουμερο 1500 κατι… Μακαρι να εχουν πουληθει ηδη τοσα…

Λογω πολλων αλλαγων στην ζωη μου τελευταια (βαψιμο σπιτιου, μωρο και ξοδεμα πολλων χρηματων για ενα pedalboard) δεν ειχε τυχει να ακουσω για το συγκεκριμενο live μεχρι σημερα που παρειγγηλα απο pizza fun και ειδα την διαφημιση πανω στο κουτι… Σαν λατρης του Billy και του Steve χρονια τωρα, καταλαβαινετε οτι εμεινα με την πιτσα στο στομα. Απιστευτη ευκαιρια μας εκατσε εδω στην Ελλαδα να δουμε ενα πολυ καλο performer/τραγουδιστη αλλα και ενα εξαιρετικο κιθαριστα, προσωπικα εναν απο τους πολυ αγαπημενους μου (κατι το οποιο μπορειτε να καταλαβετε και απο τα covers που εχω ανεβασει εδω και καιρο στο καναλι μου στο youtube http://www.youtube.com/johntasoulas)

To live πεφτει ημερα Παρασκευη, αρκετα καλη ημερα, το εισητηριο σε πολυ λογικη τιμη…και γαμω! Για το μονο που κρατω καποιες επιφυλαξεις ειναι η ακουστικη του χωρου και η αισθητικη του… Αν καποιος εχει εμπειρια απο Live στο γηπεδο της Λεωφορου ας την καταθεσει… Αξιζει παντως μονο και μονο για να δουμε τον παιχταρα τον Steve! :wink::wink:

…αν πήγαινα - και με όλο το σεβασμό στον Idol - θα πήγαινα για τον Stevens…

δεν τον χάνω τον billy!

Ενας Λυκαβητος θα ταιριαζε περισσοτερο. Δηλαδη τι περιμενουν…, να γεμισει η Λεωφορος?

Σκεφτομαι να το τιμησω…:-k

Εγω πλεον δεν το σκεφτομαι…ΘΑ ΠΑΩ!!! Και θα παρω μαζι και την γυναικα μου η οποια σε 4 μηνες γενναει. Ετσι για να μπαινει η κορη μου απο τωρα στο κλιμα… :slight_smile:

3 εβδομαδες εμειναν μονο!
Αντε να ξεκινανε σιγα σιγα οι καλοκαιρινες συναυλιες…

αλλαγη συναυλιακου χωρου αλλα η ημερα παραμενει η ιδια. αν δεν κανω λαθος στο Φαληρο θα γινει…επισημη ανακοινωση εδω

http://billyidol.net/2010/05/new-songs-and-venue-change/

πολύ καλύτερα στο Φάληρο, άσε που η λεωφόρος δεν γέμιζε με τίποτα…

καλυτερα TKD, του πάει καλύτερα, και μάλλον έγινε για αυτό τον λόγο, θεωρώ ότι έτσι έπρεπε να γίνει εξαρχής.:slight_smile:

Μωρέ δε μπορούσε να αλλάξει κι ημερομηνία…Να πάει 19 την επόμενη…18 θα ειίμαι Παρίσι για AC/DC…και γούσταρα λίγο Βασιλάκη Είδωλο…