Bin Laden is dead

O κακός χαμός γίνεται αυτήν την στιγμή σε όλο το κόσμο

Μετά από την είδηση παραπάνω έχουμε και άλλα νέα…

http://news247.gr/kosmos/news/thanatos-bin-laden
/h_cia_skotwse_ton_hgeth_ths_al_kainta_mpin_lanten.849321.html

Τιμή και δόξα στον αγωνιστή Οσάμα, θα ζει για πάντα στις καρδιές μας.

Δηλαδή τελείωσε ο αγώνας εναντίον του Κακού;
Να κοιμόμαστε ήσυχοι πια;

Και μια μέρα μετά την εξόντωση της οικογένειας Καντάφι,έτσι…

Έτυχε!

edit:Άραγε ποια είναι η αιτία για να κηρύξουν πόλεμο στο Πακιστάν?Γιατί η αφορμή βρέθηκε

Ένα πρώτο παιχνιδάκι για να μείνει ο ομπάμα στον θρόνο. Εχω πραγματική απορία να δω τι θα ακολουθήσει.

Φάγανε το Μπιν Λάντεν
Πήρε η ΑΕΚ Κύπελλο
Έφυγε ο ΚΚ από τους Πριστ

Το 2012 είναι κοντά

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ

που να κηρυξουν πολεμο;;:-s:-s:-s

Πφφφ τεραστια επιτυχια… μετα απο 15 χρονια και ουτε καν να τον συλλαβουν δεν μπορεσαν.

Αν και ειναι αρκετα πιθανο οι ΗΠΑ ειναι να ηξεραν εδω και χρονια που βρισκεται και να τον αφηναν ελευθερο προς εξυπηρετηση της εξωτερικης τους πολιτικης

Οπως και να 'χει δεν θα τον λυπηθω κιολας… καθολου βασικα

Χαριτολογώντας το είπα κυρίως,δεν ξέρω ποιες είναι οι σχέσεις και αν υπάρχουν εν δυνάμει κίνητρα.

Αυτό που λέει ο Γιάννης πάντως είναι πολύ σωστό.

Δεν αποκλείεται να ήξεραν εδώ και καιρό ή και χρόνια που βρίσκεται,ίσως δεν είναι τυχαίο που τον σκότωσαν μετά τα χθεσινά

fixed.

Τί πιθανό, σίγουρο είναι, αλλά τέλος πάντων, ας αφήσουμε αυτή την κουβέντα, θα μπει πάλι κάνας Πυραμίδας και θα μας πει γραφικούς συνωμοσιολόγους.

Πάντως επειδή υπήρξε βλέπω ένας προβληματισμός, στο Πακιστάν δεν πρόκειται να μπουκάρουν οι US of A γιατί δε χρειάζεται. Ήδη σφάζονται μεταξύ τους εδώ και χρόνια, για λογαριασμό των US of A.

Καραστημένο από όλες τις απόψεις την μία μέρα στα λαγούμια και την άλλη στην βίλα χωρίς να τον πάρουν χαμπάρι και καλά.
Ήταν η κατάλληλη στιγμή για να περάσουν τα πολιτικά τους παιχνίδια και το έκαναν.

[B]http://news247.gr/kosmos/news/thanatos-bin-laden/article849653.ece[/B]

Πλαστή η φωτογραφία του νεκρού Λάντεν

Η φωτογραφία του πτώματος του Μπιν Λάντεν ήταν πλαστή, σύμφωνα με πακιστανικά τηλεοπτικά δίκτυα

ΑΠΟ-ΚΑΙ-ΚΛΕΙΕΤΑΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μήπως την φώτο την δημοσίευσε η As?

Η w-AS-hington post.

μονο εγω θελω ομως τελικα να ναι ολα φουμαρα, και να βγει μια μερα πριν τις εκλογες του 12ο μπιν να πει καμια μαλακια, να φαει πουλο ο ομπαμα και οι αλλοι οι βλακες οι ρεντνεκς και να βγει προεδρος της αμερικης ο τζελο μπιαφρα με το γκρην παρτυ;:stuck_out_tongue:

όχι κι εγώ το θέλω!

γκρήν πάρτυ γιές
τή πάρτυ νοοοοοοο

κάποια σωστά tweet που πέτυχα

«Αποδώθηκε δικαιοσύνη». Δικαιοσύνη δεν είναι αυτό με τα δικαστήρια κτλ;

Άμεσα ζητείται νέος αρχηγός [COLOR=“White”]Αλ Κάϊντα[/COLOR]. Απαραίτητη προϋπηρεσία ως εχθρός ΗΠΑ. Info and CVs: CIA, Langley, Virginia, USA.

και στο 2ο συμπληρώνω
"ακυρώνεται η αγγελία,βρέθηκε αρχηγός μουσουλμανικού κράτους με κατάλληλο προφίλ προδότη και αντιδημοκράτη"

θέλω να δω τώρα αν θα φύγουν τα στατεύματα απο εκεί ή θα πρέπει να πραγματοποιηθεί ολοκληρωτικός καθαρισμός του ανθρωπίνου γένους από αυτούς που τον περιέβαλλαν…

Μπααα πολύ αμφιβάλω να ήξεραν όλα αυτά τα χρόνια που βρισκόταν.Από τον Σεπτέμβρη ίσως.Οι αποτυχίες των μυστικών υπηρεσιών των ΗΠΑ είναι δεδομένες.