Biohazard

Το μεγαλο nyhc group γνωστο για τις δισκαρες state of the world address,urban discipline και για τις εκρηκτικες live εμφανισεις του(ηρθαν κι εδω αλλα δε πηγα ο μαλακας).Τους γουσταρει κανεις?

Tσοντακιας ο Evan Seinfeld πια και παντρεμενος με την κυρια Tera Patrick, γνωστη για την καλλιτεχνια της…:lol::lol:

‘‘Punishment’’, ρε! Γενικώς το ‘‘Urban discipline’’ είναι τίγκα στις κομματάρες μέσα, κολλητικός δίσκος. Θυμάμαι ότι τότε είχαν περιοδεύσει Slayer, Machine Head, Biohazard, και τι δε θα 'δινα να ήμουν σε μία τέτοια συναυλία.

Και οχι μονο αυτο.Αλλα στη περιοδεια των slayer reigin on tour του 86 ο evan υπηρξε roadie της μπαντας.Επισης ο δισκος uncivilization ειναι τιγκα στις guest συμμετοχες απο το χωρο του metal(και οχι μονο)phil anselmo,jamey jasta,pete steele,μελη των slipknot,sepultura ειναι μονο μερικες απο αυτες.Ενω περα απο τις μπαντες που αναφερει ο leper jesus οι biohazard εχουν λιωσει στις περιοδειες/συναυλιες με μεγαλα ονοματα της metal οπως metallica,alice cooper,ozzy(μεχρι και με manowar ειχαν παιξει).Επισης ο evan εχει κανει guest φωνητικα στο slave new world των sepultura.

Δεν μας νοιαζουν οι συνεργασιες τους.Σημασια εχει οτι τα σπανε!
Παρα πολυ καλη μπαντα!Ειχα την τυχη να τους μαθω αρκετα νωρις μιας και ελεω
Roadrunner υπηρχαν καποια cd’s τους στην Πατρα.

FUCKIN’ HELL

State of world address και τα μυαλά στα κάγκελα…( α ρε Terra τι μας έκανες…)

Eιχαν βγει και σε περιοδεια τα festivals για τα 20 χρονια τους(με τον παλιο κιθαριστα τους Bobby Hambel)και δε παιξαν hellfest γαμω το κερατο μου(για εδω ουτε λογος).Για τη ιστορια να πω οτι τον απριλιο περιοδευαν στην αυστραλια με throwdown,chimaira και korn(ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!).

και γαμω τις μπανταρες

enough said

“music’s for you and me, not this fucking industry!!!”

~bump~

πόσοι πήραν πρέφα ότι επανενέθηκαν και ηχογραφούν νέο δίσκο με την οριτζιναλ σύνθεση? λέει ότι θα βγει μέχρι το καλοκαίρι…

τι τρελό δισκίο που ήταν το urban discipline ρε…

ενω ανακοινωσαν καινουργιο δισκο μετα απο 5-6 χρονια
ο μπασιστας-τραγουδιστης Evan Seinfild ανακοινωσε την αποχωρηση του

http://www.youtube.com/watch?v=s0zkhDwmvVA

Το εχετε παρει χαμπαρι αυτο εδω ετσι?

20 Ιανουαριου θα κυκλοφορησει το καινουργιο αλμπουμ
Reborn In Defiance

κι επειδή και καινούργιος είμαι και να “ανοιχτώ” σε όποιον/οια έχουν κοινά ακούσματα…

Ετουτοι οι -τέλος!- ΘΕΟΙ ΤΟΥ νεουορκέζικου χαρντκορ είναι οτι πιο…επιδραστικό υφίσταται!!Ουδεις μπορεί να πει κάτι αρνητικό για τη μουσική τους. Επηρέασαν πολύ και τη δική μου τέχνη…

1)

(ο πιο δημοφιλής δίσκος τους)

2)

(ο πιο αγαπημένος μου)

3)

(όταν έχω νεύρα…βάζω το KILL OR BE KILLED track τους στο Ι.Χ. μου ενώ οδηγώ και…ηρεμώ!)
:p:respect:

Αντε μπας και γίνουμε περισσότεροι οι χαρντκοράδες!!!

Τεράστιοι απλά. new word disorder μιλάμε για απίστευτη δισκάρα.

Περιμένω τον Γενάρη πως και πως για να τους δω!!!

Γενάρη???
Έρχονται Ελλάδα, Astaldo?

βέρος πρωτευουσιάνος είμαι, αλλά για επαγγελματικούς λόγους, χάθηκα πολλά χρόνια -αναγκαστικώς!- στην επαρχία…Πως το ξέρεις; Είδες αφίσσα τους σε κάποιο δρόμο ή από το νετ;

Όχι αδερφέ σορρυ… Βερολίνο θα πάω να τους δω.

[SIZE=“5”][B]ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! ολοι αυτοι σε ένα λαιβ???8O

Μαλάακααααααααααααααα γερμανεεεεεεεεεεεεεεε που μας τα πήρες και τα σώβρακα παρέα με Μέρκελ και σια, τουλάχιστον ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΔΩ μπας και δούμε άσπρη μέρα στο Ελλαδιστάν!!!

πω πω πω ρεεεεεεεεεεε γαμώτοοο!!! Και οι Walls of Jericho??? & suicidal tendencies & TERROR??? Και όλοι τους δεν σκέφτονται καν να περάσουν λιγουλάκι από δώ;;;;

Άντε παίδες…πάω να αγοράσω λίγο σχοινί ή έστω αρσενικό…αφού δεν θα δω λαιβ την κα. Κουσκουλαιν με τα υπέροχα φωνητικά της μπουχουχουοχουυουουου[/B][/SIZE]#-o:(:eek::x

λοιπον, μιλήσαμε για τους ΜΠΙΟΧΑΖΑΡΝΤ…Αλλά και οι θεοί Walls of Jericho της θεάς ([I]τύφλα να’χει η Ήρα- Αφροδίτη και Άρτεμις μαζί[/I]) Kusculain αξίζουν ένα δικό τους θρεντ.
Παω να το φτιάξω… :slight_smile: