Birdflesh ε

3 Απριλη Αθηνα, 4 Θεσσαλονικη.

ΝΑΙΤ ΟΒ ΔΙ ΑΛΤΙΜΕΙΤ ΜΟΣ λεμε! Ολοι εκει. Αυτο το live θα σπειρει και μαλιστα ασυστολα.

Το τελευταιο δεν εχω ακουσει, αλλα νταξ προλαβαινουμε.

οι γνωστοί γκραιντάδες ε?

Αν το τικετ είναι φτηνό, ψήθηκα. :slight_smile:

\m/

μαλλον θα ειμαι μεσα :slight_smile:

Αθηνα AN
Θεσσαλονικη 8ball

ΓΛΕΝΤΙΑ ΛΕΜΕ!!! :smiley:

Αθήνα:

Θεσσαλονίκη:

Νόμιζα ότι διάβασα Birdfish :frowning:

__Εγώ ήξερα τι διάβαζα, αλλά…

…είχα την ελπίδα να έχει γίνει τυπογραφικό λάθος! :stuck_out_tongue: :frowning: :lol: :?

NAI! NAI! NAI!!!

Kαλά μου είχε πει ο Mάνος :oops:

12 Ευρώ πολύ καλά. O ντράμερ είναι Έλληνας, ε?

Έχει ακούσει κανείς το τελευταίο?

Λέτε να ντυθούν τσολιάδες? :lol:

ποιανων λες;

Tων Βirdflesh.

Adde Mitroulis “Smattro Ansjovis” - Drums and Vocals (Dethronement, Sayyadina, General Surgery, Jigsore Terror, Bacon Warriors)

:-k

επίσης αφισέτο

σφαγη στο ριζοχωραφο λεμε.

bump!

Την Παρασκευή ε!
Άντε μπράβο!

bleeding νέε μου.να έρθω?δεν έχω ακούσει ποτέ…αλλά με ψήνει και ο άλλος νέος ο νιχιλιστ

Να έρθεις να έρθεις!:slight_smile:
Κι εγώ δεν είμαι κάνας φανατίλας με δαύτους, αλλά αυτό το λάιβ ΖΕΧΝΕΙ τιμιότητα!
Το νίχιλιστ θα τονε περιλάβω εγώ. :twisted:

Και να φέρεις και τον χαμένο κλώνο μου μαζί :stuck_out_tongue:

Θα ερθεις & θα δεις ποσο καλα περναμε σε αυτα τα μικρα λαιβς και τοτε θα αναθεωρησεις πολλα-πολλα πραματα :!:

Θα ειμαστε εκει απο νωρις, οι Προγκρεςς λενε καμποσο. Τριμελης συνθεση, Napalm Death φαση.

Και μπαι δε γουει, οι ΦΗΜΕΣ φερουν τους Birdflesh να βγαινουν στη σκηνη ντυμενοι. Καπως ετσι. Θα πεσουν πολλα γελια λεμε!

να πάμε κι εμείς ντυμένοι!!!

Εσύ θα έρθεις! Γυμνή, ντυμένη, δεν με νοιάζει αλλά θα έρθεις! :stuck_out_tongue:

Μπορεις να φορεσεις στολη μπαλετου! Παει και με τα γουστασ’!

Γενικα παντως, η προσπαθεια αξιζει στηριξη παιδια. Δε βλεπουμε συχνα τετοιες μπαντες με τοσο φτηνο εισιτηριο.

τι φτηνό?ΤΣΑΜΠΑ.
εντάξει θα έρθω με τη ροζ τουτού,ballet slippers,και ροζ μπλουζάκι impaled nazarene