Πωλείται black crowes βινύλιο καινούργιο

BLACK CROWES - BEFORE THE FROST…UNTIL THE FREEZE
διπλό βινύλιο 180 γραμμαρίων gatefold με innersleeves. Δεν είναι σφραγισμένο αλλά δεν έχει παιχτεί ούτε μια φορά.

22 Ευρω + ταχυδρομικά (5 περίπου ευρώ για συστημένο)

Το πούλησες; Πιάνει εύκολα τριψήφιο νούμερο σήμερα :grin:!

Παντελή Καλή Χρονιά,
Ναι το πούλησα πριν χρόνια και ήταν το μαύρο βινύλιο. Λίγο που το googlara βλέπω μόνο άσπρο/πράσινο βινύλιο στο ebay, το μάυρο πουθενά. Αν ξέραμε ποια κομμάτια θα γινουν ανάρπαστα και παιρναμε μερικά απο το καθένα…μόνο έτσι θα λύναμε το οικονομικό μας πρόβλημα.

Καλη Χρονιά Γρηγόρη! Πες το ψέμματα, μόνο κάτι τέτοιο μπορεί να μας σώσει. Ευτυχώς πάντως το έχω το συγκεκριμένο βινύλιο :grin:, το είχα πάρει τότε.

απο εμένα? Δεν θυμάμαι που το έδωσα. Παντως έχουν βγάλει μερικά live σε βινύλιο τελευταία, λες να τσιμπησω μερικά για συνταξιοδοτικό?

Όχι, το είχα ήδη όταν το έδινες εσύ, από Αμερική το είχα πάρει νομίζω. Έχουν βγάλει ένα live τετραπλό βινύλιο, Wiser Time λέγεται, δεν το έχω καν πάρει, είναι ήδη πρωτογενώς ακριβό.

Ξερω, το ειδα στο Amazon.uk σε νορμαλ τιμη στα 80 ευρω. Το αγορασα, τα βινυλια φαινονται πολυ ωραια, ελπιζω να ειναι και ο ηχος καλος. Εχει ακομα 1 σε αυτην την τιμη, οποτε αν το θες τσιμπα το.

Πολύ ακριβό. Βασικά υπερτιμημένο, όχι ακριβό. Ευχαριστώ πάντως :grinning:!