Black Dynamite appreciation thread!

Εντάξει, το είδα!!!
Πέφτω στα πατώματα λέμεεεεε…
Δεν γίνετε. Όλες οι σκηνές χωρίς υπερβολή είναι ανθολογίας.
Μα να μπουκάρει στον λευκό οίκο και να πάει να αλλάξει ρούχα??? :lol::lol::lol:

Το ειδα σημερα και ενα εχω να πω…

[SIZE=“4”]ΕΠΟΣ[/SIZE] :lol3::bow2::bow:

Η ταινια ειναι απο τις καλυτερες cult κωμωδιες που εχω δει ποτε, πραγματικα απιστευτη… Ολες οι σκηνες ειναι μια και μια, πατωμα λεμε… Ο τυπος ειναι απιστευτη μορφη, απαιτω να βγει και 2η ταινια… Περιμενα τοσο καιρο να την δω και σημερα με εκλεκτη παρεα λιωσαμε…

Dynamite, Dynamite :afro::lol2:

Την είδα χθες. Δεν είμαι φαν του είδους και τόσο αλλά ομολογώ πως την ταινία την ευχαριστήθηκα πολύ. Είχε επικές σκηνές γέλιου απο το μικρόφωνο :lol: και την καταδίωξη ως το τρυματικό παρελθόν με το μικρό βιετναμακι (cartoon shit :lol: ) και την τελική μάχη που απλα δεν υπάρχει #-o :lol: :lol:
Γενικά την ευχαριστιέσαι όσο δεν πάει η cult-ιλα σε όλο της το μεγαλείο από την αρχή ως το τέλος.

Ετσι ρε μουργοι!!!:stuck_out_tongue:

To γαματο σκηνικο που θυμηθηκα,εκει που θυμοταν παιδικα χρονια κ εκλαιγε,που τον πειραζαν τα αλλα παιδια,κ εκει π λες τελειωνει η δραματικη σκηνη ολο κλαμα,παρε DYNAMITE-DYNAMITE μουσικουλα και 3 παιδια να εκτοξευονται απο παραθυρο:lol::lol:

Εγώ έκλασα στο γέλιο, εκεί που μάμαγε και τις 5 μαζί ξέρω γω, και εκεί που λέει ο Lupin…χαχαχχ απίστευτη ταινία!

βέβαια τώρα που το σκέφτομαι οι παρενέργειες του ποτού ήταν όλα τα λεφτά. :stuck_out_tongue:

little richard :lol: :lol:

gives you oooooooooooo!!!:stuck_out_tongue:

Who the hell is interrupting my kung fu???

dynamite dynamite :lol:

για 2 μέρες μετά κοπάναγα φωτιστικά, πήδαγα από μπαλκόνια κι έκανα διάφορα άλλα καραγκιοζιλίκια, τι άλλο να πω.

ετσι ειναι το σωστο…:smiley:

αυτο το Thread πρεπει να γινει sticky…
ανετα ομως…

(ποπο,προβλεπω νεο φεηλ)

πάρε λαχειο

:stuck_out_tongue:

πάρε λαχειο λεει…
[SIZE=“4”]πάρε λαχειο λεει…!!![/SIZE]

:lol::lol::lol:

Εβλεπα κατι σκηνες και ειχα λιωσει παλι… Dynamite, Dynamite και να γαμαει οτι κινειται…:lol::lol2::lol3:

Νταξ, το ειδα και εγω αυτο το υπερεπος.
Απειρα ρησπεκτ στον Δυναμιτη! :bow::bow:
Τιποτα αλλο…

Χαχαχ την είδα προχτές. Μου την είχε προτείνει ο αγαπητός συνονόματος πριν καιρό αλλά δεν είχα αξιωθεί να την δω. Έκλασα άσχημα στο γέλιο πάντως οι διάλογοι δεν υπάρχουν! :lol::lol::lol::lol:

και γω την ειδα πριν αρκετο καιρο, θεικη ταινια

κλασαμε στο γελιο στη φαση που αποκωδικοποιουν το code kansas και γενικα χαηλαητ το dynamite-dynamite (ψαχναμε το soundtrack για να μπει ringtone :lol:)

http://www.youtube.com/watch?v=zrzMhU_4m-g :smiley:
για οσους δεν γνωριζουν…:stuck_out_tongue:

ακομη καλυτερη ειναι η σκηνη στο life of brian με τον λιθολοβισμο…!! :lol:

stoned for saying jehovah (life of brian)

http://www.youtube.com/watch?v=SYkbqzWVHZI

αυτο εδω το ειδες…??

[SIZE=“4”]NOT THE MESSIAH TRAILER [/SIZE]

http://www.youtube.com/user/MontyPython?blend=2&ob=1

και για να μην ειμαι και εκτος θεματος εχει και poll, ετσι…??

Καλό είναι!
Οχι τοοοοοόσο γαμάτο όσο λέγατε, αλλά είναι ξεχωριστό.
Κορυφαία σκηνή η αποδικοποίηση της επιχείρησης ναρκωτικών και ψηφίζω

“Διαβολικέ Δρ. Γου την ΓΑΜΗΣΕΣ”