Black list: τι δεν γουσταρετε στο rock/metal

mallon eseis me douleuete pou sas aresoun oi motorhead!

Εμεις και μερικα ακομη εκατομμυρια τρελαμενων rock’n’rollers σε ολον τον κοσμο που φωναζουν με τον ΘΕΟ (Lemmy) Don’t sweat it, give it back to you!!!

Επιμενω οτι μας κανεις πλακα…

επιμενω οτι δεν σας κανω πλακα και οτι μου αρεσει η μουσικη κ οχι η φασσαρια!!!

Επιμένω να σταματήσετε να επιμένετε:p

o ka8enas akouei oti 8elei kai kanenas den th leei ston allo anaksarthta an o allos exei perierga vitsia…:lol: :lol: :lol:
(akou kei fasaria oi 8eoi…#-o )
padws sovara twra o ka8enas 8avei opoion 8elei edw pera…

Σιχαίνομαι Κorn, Limp Bizkit, Εξόριστους(η θέση τους ήταν στο Je t`aime), Σεπουλτούρα χωρίς Max καβαλερα, Μetallica του Στ.Anger, Green Day, Sum41, Blink 182, Firewind, Dream Theater , Red Hot Chilli Peppers, Communic, ένα καρο NS black metal μπάντες, τα μπάσταρδα nazi punk groups, και πολλά αλλα που δεν μου έρχονται στο μυαλό τώρα.

εχουμε και λεμε

τους καινουργιους guns ‘n’ roses που στην ουσια δεν ειναι guns ‘n’ roses
τον βλακα τον axl τον οποιο δεν κααταλαβεινω γιατι προστατευετε τοσο…
την υστερια με τους europe(αμα ητανε τοοοοσο μεγαλο ονομα θα το ξεραμε)
τα nu metal συγκροτηματα γιατι η μουσικη τους ειναι ρηχη
τα χαζο power συγκροτηματακια στυλ stratovarius καθως και αυτα που τους αντιγραφουνε
τους dreamtheater γιατι καταντησαν βαρετοι

Οι μετάλικα αφάνταστα όμως
SOAD [-X [-X [-X
σχεδόν όλα black και death
το ότι δεν υπάρχουν ποια οι ramones :? :?

…τους “φωστήρες” άσχετους…

μπιχτη…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ax aytoi oi Europe… Pragmatika oute h mana tous den tous kserei… Aporw poios agorase ayta ta 15 myria pou exoun poulisei…:lol:

αυτό ξαναπέστο… - αυτό πήγαινε στο ποστ του Γκιγκατρον

εγώ δεν αντιπαθώ ιδιαίτερα κάποιο συγκρότημα, το πολύ πολύ να πω ότι δεν μου αρέσουν. Βαριέμαι να κάθομαι να βρίζω ένα γκρουπ/ τους οπαδούς του κτλ. Υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνω, ο καθένας ας ακούει ότι γουστάρει…

με ξενερώνει/εκνευρίζει η “ποδοσφαιροποίηση”/ οπαδική αντιμετώπιση του μεταλ, από πάρα πολλούς μεταλλάδες και επίσης οι κολλημένοι, ακόμα αυτοί που θέλουν συνεχώς να επιδεικνύουν τις γνώσεις τους (as if we care) για να επιβεβαιώσουν ούτε εγώ ξέρω ποιό κόμπλεξ, οι μεταλλοπατέρες και ορισμένα evil πιτσιρίκια που συναντώ κατά καιρούς και νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα/ είναι πολυ τρου, αλλά είναι παιδάκια και βαριέμαι να ασχοληθώ. Αυτά. 8)

Χωρίς να διαφωνώ με αυτά πού λές, να πώ ότι θεωρώ πολύ διαφορετικό το να λές ότι δεν σου αρέσει κάτι από το να βρίζεις ένα συγκρότημα/ιδίωμα και τους οπαδούς τους.

??? :-k μα αυτό ακριβώς λέω, ότι θα πω ότι δεν μου αρέσει κάτι (έως και καθόλου ξέρωγω), αλλά δεν θα μπω στην διαδικασία να βρίζω/ ειρωνεύομαι γιατί είναι άνευ ουσίας και ηλίθιο. Δυο τελείως διαφορετικά πράγματα.

Ok, γράψε λάθος διάβασα κάπως βιαστικα το πόστ σου.

:rockon:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

+1 στον Ulver και από μένα.

αυτοι που λενε οτι ακουνε τα παντα κ λενε οτι δεν ειναι κολημενοι!

Γειά σου ρε bluezlick, γι’αυτό σε πάω! Τα λές χύμα! :hippy: