Black list: τι δεν γουσταρετε στο rock/metal

ε δεν μπορει…ολοι μεταλλα και ροκαδες ειμαστε δεν λεω…αλλα ολο και κατι θα υπαρχει που θα μας τη δινει…ενα συγκροτημα ενα ιδιωμα ενας τραγουδιαρης-αρα…επειδη λοιπον το η black list κατηγορία που υπήρχε παλια καταργη8ηκε ανοιγω τωρα ενα thread που ο καθενας μπορει να αραδιασει αυτα που δεν γουσταρει σανα να τα πεταει στον καιαδα…(αν υπαρχει ηδη τετοιο 8εμα και δεν το χω δει εσεις οι μοντερεητορς πωσ σκατα σας λενε ριξτε το thread στα λιονταρια σβηστε το κτλ…)
σημείωση…ο κα8ενας ας αραδιαζει απλα ονοματα…δν χρειαζεται να δινει εξηγησεισ κτλ…
λοιπον εγω…δεν γουσταρω…

ολα τα black metal nicknames (necrosauron,thanatos,necroabysious,satanic slaughter ktl…)
επισης τα ναζιστικα κολληματα των βλακ μεταλλερς…
τον CORNELL
soad
red hot chilly peppers
rapsody(of fire) fairyland και ολα τα σχετικα συμφωνικα…
τη ολοενα και αυξανομενη θεματολογια σχετικα με τον tolkien ιδιαιτερα στο power…ελεος πια…

Πωπω! Τελειο thread! Θα εχουμε επικους τσακωμους εδω περα…

Δεν γουσταρω… ΤΟΥΣ DREAM THEATER!!!

Τους πολυδιαφημισμένους SOAD. Τόση διαφήμιση για τόσο ΛΙΓΗ μουσική(παιδιά ήρεμα μην βαράτε!!!)

Δεν λέω έχουν μερικά ωραία τραγουδάκια αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν τόσα καλύτερα συγκροτήματα απο αυτούς.

Guns n roses ναι δεν λέω ωραία τραγουδάκια αλλά τόση πόρωση πια με ένα άπλο συγκρότημα(εδώ ίσως και να πέσει ξύλο:p )

Μastodon, ίσως να είχα άλλη άποψη αμά ο τυπάς το βούλωνεεεε:p

HIM εδώ δεν νομίζω να προτωτυπώ αν και δεν είμαι σίγουρος αν πράττω σωστά με το να τους βάζω στο thread!

Αυτά μου έρχονται κυρίως τώρα ίσως αργότερα επιστρέψω δριμύτερος

λοιπον δεν γουσταρω my chemical kolo romance , kolo green day k kolo him…αυατα τα 3 τα σιχαινομαι απιστευτα παρα παρα πολλυ…επισης μου την σπανε τρελα μα τρελα οι μεταλλικα ( οκ εχουν βγαλει μερικα αριστουργηματα) επισης μου την σπανε τρελα οι rammstein… ε 12 ωρα το βραδυ αυτα μου ρθαν…

Ελπιζω αυριο το πρωι να χεις κι αλλα…

θα κανω οτι μπορω…για σενα μονο…:stuck_out_tongue:

Manowar

Ολα τα black metal (ενταξει, δεν τα γουσταρω, δεν θιγω κανεναν)

Πολλα death metal (αν οχι ολα)

Guns n’ Roses (πολυ χαμος για το τιποτα)

αυτα για σημερα

α σκεφτηκα και αλλο…black sabbath k eidika ozzy…[-X [-X [-X [-X

Την ποζα των Manowar (σαν συγκροτημα καλοι ειναι ως το triumph), Her :p, Klapsody, Klacebo, Cradle of Filth, Linkin Park, My Chemical Romance. Αυτα για σημερα.

Ολα τα Black Metal και τα περισσσοτερα Death Metal(υπαρχουν κι εξαιρεσεις:oops:)
Και Manowar μην ξεχνιομαστε…

Παιδια επειδη βλεπω βαλατε System of a down και Guns n’ roses με την αιτιολογια “καλοι ειναι μωρε αλλα πολυ κακο για το τιποτα”…Το τοπικ λεει ποιους δεν γουσταρουμε, οχι τους πιο υπερτιμημενους. Ευχαριστω.:stuck_out_tongue:

Aρκετα εως πολλα πραγματα δεν γουσταρω(και αλλα τοσα γουσταρω!),αλλα αν πρεπει να διαλεξω ενα μονο που να ειναι το νο1 της μαυρης μου λιστας τοτε αυτοι θα ηταν χωρις δευτερη σκεψη οι…The Doors.[-X

Κάτι κάφρους που έιχα ακούσει και παρήγαγαν θόρυβο. Νομίζω gorgoroth λεγόντουσαν , πραγματικά δεν ήξερα αν επρεπέ να τους λυπηθω για αυτό που άκουγα η να τους βρίσω:p

εγω δεν γουσταρω καθολου το alternative rock,το grunge,το black metal,το death metal…

με ολους τους αλλους δεν εχω προβλημα ειμαστε φιλαρακια:lol: :lol:

Τους πουστηδες.Ας ασχοληθουν καλυτερα με το πετιγκιουρ απο το να παιζουν ροκ και μεταλ

Χαχαχαχαχα! Ωραίο θέμα όντως! Δεν γουστάρω:

*Όλο το alternative rock παρακλάδι (εξαίρεση οι RHCP αν και δεν είναι ακριβώς alternative)
*To grunge
*Όλα τα emo/goth group
*Όλα τα punk (:lol: ) rock συγκροτήματα
*Όλα τα prog rock (βαριέμαι του θανατά)
*Όλα τα prog metal που έχουν καθαρά φωνητικά (εξαιρούνται οι Queensryche)
*Όλα τα power και οτιδήποτε έχει για συνθετικό τη λέξη power
*Όλα τα glam/pozer/sleaze/hair (πες με όπως θες) metal/rock group
*Επίσης, χωρίς να σημαίνει ότι δεν το γουστάρω, απλά δεν πολυακούω αυτό που λέμε κλασσικό heavy metal
*Τέλος δεν γουστάρω που γκρουπ σαν τους In Flames, Soilwork, Children of Bodom, Cradle of Filth κλπ κλπ κλπ τα κατατάσσουν στο death (ή black αντίστοιχα) ιδίωμα ενώ δεν έχουν καμία σχέση μ’ αυτό.

Για τον Halford το λες?:smiley:

Μπααα,μαλλον τον Mercury θα εννοει…#-o

O Halford ειναι gay δεν ειναι πουστης

Εχει και κοτερο και ενυδρειο?

Μπορουσες να το γραψεις και με λιγοτερες λεξεις:
“Ολα εκτος απο death και black.”:stuck_out_tongue: