Black Metal Albums

Λοιπόν φιλαράκο πολύ κούρασες. Αν δεν σ’ αρέσει ένα άλμπουμ πέστο μια φορά και κάνε κουβέντα. Αυτο που κάνεις δείχνει οτι υπάρχει πρόβλημα μέσα στο κεφάλι σου και οτι έχεις κάποιο κόλλημα με τη μπάντα. Τι έγινε? Μήπως έχεις και συ μπάντα και ζηλεύεις που κάποιοι παίζουν καλύτερα απο την δικιά σου? Για ξεκόλλα λίγο.

Τωρα εστω και αν δεν συμφωνουμε κανεις κριτικη. :wink:

μαλλον το προβλημα το εχεις εσυ γιατι δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ειπα την γνωμη μου για το συγκεκριμενo γκρουπακι…και οτι απαντω σε τυχον αποριες…αλλα μαλλον σου θιξαμε κανα φιλαρακι…η νοοτροπια αυτη σου ερχεται γαντι βλεπω!!!

Τρολάρισμα.
Θα επανέλθω με ποστ των 1256 δίσκων της Black που δε μ’ αρέσουν.

Δεν είπες απλώς την γνώμη σου, ούτε το έκανες μια φορά. Έβγαλες χολή κανονικά για την μπάντα και γενικά απ’ ότι φαίνεται είσαι αντίθετος στα περισσότερα ποστ σου μόνο και μόνο για να σαι. Η μπάντα ούτε καν φιλαράκια μου είναι (μόνο φατσικά τους ξέρω - τους μισούς κιόλας) ούτε καν απο την ίδια πόλη είμαστε. Οπότε απ’ ότι βλέπω εσύ που είσαι απο Πάτρα όλο και κάποιον λόγο θα έχεις παραπάνω να τους κράξεις.

Ενώ εσύ που τους έχεις τους Virgin Steele ακόμα ν’ ακούσεις το Guardians of the Flame…αλλά και το Noble Savage μάλλον…πες μας την αλήθεια τους έμαθες πριν το 2005? αλλά την αλήθεια.

Sorry δεν θέλω να γράφω τέτοια πράγματα αλλά είσαι ο Ορισμός του ΕΠΙΔΕΡΜΙΚΟΥ ΑΚΡΟΑΤΗ μηδεν ανάλυση και πάμε να χτυπηθούμε…είσαι ο ορισμός του ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ…

Οπότε ας το κλείσουμε κάπου εδώ…διαβάζοντας τα πόστ που έκανες μέχρι σήμερα στο ρόκιν είδα ότι έχεις κάνει τα μισά στο τι φαγητό φάγατε σήμερα…

τα λόγια είναι περιττά…

μαγος εισαι???λοιπον κυριε ξερολα σε βαρεθηκα να με κριτικαρεις. αντε,καλο σου απογευμα:lol:

ελα μικρο πες την αληθεια, σημερα εφαγες κουμπι.

Χαχαχα
Εχει γινει απολαυση πλεον η διαφωνια!!Εγω 2 διαπιστωσεις θελω να κανω :

  1. Τα καθαρα φωνητικα στο The Three Ravens τα βρισκω τιγκα επικα και κολλανε αψογα,η τριχα ειχε γινει καγκελο την πρωτη φορα που το ακουσα
    2)Δεν υπαρχουν Virgin Steele εν ετει 2010 οτι και να λεει ο καθενας.

Δεν υπάρχουν Virgin Steele χωρίς Jack Starr γενικά. 8)

Και μην ακούσω ότι αυτό το ποστ ήταν “άκυρο”…

Blood of Kingu - Sun in the House of the Scorpion— τρελος δισκαρος!!!

Αυτο δεν ηταν ακυρο ομως? :stuck_out_tongue:

Aντρεας τραγουδιστης των Revolting Breed και ντραμμερ,μπασιστας ή τραγουδιστης
σε αλλες 18 μπαντες και αισιως και γραφιστας. :stuck_out_tongue:

Kαι τώρα μπαίνω εγώ να πω πως το Drowing… λες και έχει βγει από το Gallery των DT (απλά φέρνουν λίγο σε σουηδία οι μελωδίες, και λίγο dissection ατμόσφαιρα υπάρχει στις κιθάρες). Ντεθστερ τι λες? Πολύ ευχάριστα ακούγονται πάντως.

Red Rum δεν σε πιανω.

Καλησπέρα. Σε φάση, εγώ μπηκα στο φόρουμ για αυτό μόνο το τόπικ (προς το παρόν, τουλάχιστον). Το παρακολουθώ καιρό, σαν “εξωρερικός αναγνώστης” ας πούμε. Ξέρει κανείς για κάτι τύπους τους Malhkebre; Έχουν κάνει σπλίτ με αοσόθ νομίζω (το τελευταίο των οποίων πήρα σήμερα απο τους μπάουελ - γαμάει) και απο ό,τι τσέκαρα σε Φώτο, έχουν λιβανιστήρι - Μπόργκια φάση (το Εκκλήζια τα σπάει, προσωπικό αγαπημένο το '09).

λιγο που εψαξα τωρα εκτος απο το σπλιτ με τους αοσοθ βρηκα και ενα ep

Ξέρεις κάποιος αν είναι καλοί, να τους κατεβάσω? Τώρα ακούω το Gorath. Μάλλον μιλάμε όντως για ημι-δισκάρα (το ημί πάει στο ουσιαστικά δεν δίνει κάτι πέρα απο τα ήδη υπάχοντα πράγματα στο “υπο-υπο-ιδίωμα”). Απο ό,τι καταλαβαίνω μέχρι στιγμής - είναι ΠΟΛΥ νωρίς ακόμα για συμπέρασμα. Άσχετο, αλλά μήπως το πάει για ευρή τρέντ (τύπο “συμφωνικό”) λόγω μάλλον οτι περνάει σε πολλούς λόγω marduk? Το λέω γιατί τους ξέρουν πολλοί ημι-άσχετοι, σε φάση…

Κάπου είχα αναφερθεί για Malhkebre αλλά δεν το βρήκα.

τσεκ demo 2004 δεν εχουν κάνει πολλά κιόλας

Δεν νομίζω οτι είναι ακόμα τίποτε σπουδαίο, κατέβασε και άκουσε αλλά καλύτερα πρώτα άλλες Γαλλικές μπάντες.

Όσο για θυμιατά κλπ είναι πλεον μοδα, οι Behexen ειχαν στο live (ήθελα να το αρπάξω αλλά δεν ήρθε κοντα μου…)

Link για το spit με aosoth υπάρχει? Δεν εχω βρει ακόμα…

Να σου πώ, δεν έχω ψάξει για το σπλίτ. Απο Γαλλικές ακούω σχετικά “αρκετές”. τελευταίο καλό που άκουσα ήταν το ντεμπούτο των Bliss Of Flesh. Ήταν να το πάρω σήμερα απο το Μπάουελ, αλλά πήρα κατέληξα στα Blood Libels, Ashes Of Angels, Rabid death’s curse, (μή βρίσετε για αυτο) ARISEN FROM THE ASHES. Αν ξέρει κανείς λίνκ για Νέξ - Ζέρο (νεκρομόρμπους - απο σάς το είδα αλλα μου το είπε και ο Φουντουκίδης) ας μου δώσει γιατί δεν βρίσκω…