Black Metal Albums

Eιχε 4 ποντους και εφαγε αλλον εναν για προσβολη χρηστη.
5 ποντοι = ban.
Σε ενα μηνα θα μπορει να ξαναποσταρει.

Απαγορεύεται οποιαδήποτε αναδημοσίευση εικόνων άλλων φόρουμ.

Ναι οk για το μουτζέτο κατανοητό, μα νομίζω απευθυνόταν στον νομιστεράκι ο οποίος τυγχάνει και φίλος του, δε νομίζω να προσβλήθηκε κανείς…
Τέσπα…

Πολύ προσβλήθηκα με τα λόγια αυτά και δεν του ξαναχάιδεψα τα μουστάκια!

Ρε μαγκες αυτο που δεν μ’αρεσει να βλεπω ειναι για καποιους δισκους να γραφονται οτι πρεπει να του δωσεις ακροασεις,πρεπει να τον προσεξεις,πρεπει το ενα,πρεπει το αλλο.Δλδ δεν υπαρχει η επιλογη του “δεν μ’αρεσει ρε αδερφε”?Για μενα πχ ορισμος του Depressive ειναι το Νostalgia των Nocturnal Depression αλλα δεν προκειται να πιεσω κανεναν να το ακουσει/αρεσει.Οπως πχ σιχαινομαι τους Ved Buens Ende,αλλος το προσκυναει.Ο καθενας εχει τα δικα του στανταρ και γουστα.Ολα αυτα φιλικα και δεν την λεω σε κανεναν :slight_smile:

τ’ αγορασα λοιπον αυτο και το ακουω εδω και πεντεξι μερες. μουσικα ειναι σπουδαιο.
κακο ομως το artwork και το λogo, προς virus θα ελεγα παρα προς vbe, δεν εχει και μεγαλη σημασια. το Forgotten ειναι τρελη “χιταρα” και παιζει συνεχομενα.

είναι ε; καλά, το βάζω να το ξανακούσω τώρα κι επανέρχομαι…

(edit) και τώρα που το ακούω λοιπόν, θυμάμαι ότι με χαλάνε τρελά τα φωνητικά. Τώρα που’μαι στο “Lifeless”, δεν ξέρω για τί στυλ πάει ο ποιητής (θεατρικό/ απελπισμένο υποθέτω;) αλλά ψιλογκαρίζει…
(2ο edit) και ναι, το Forgotten ως κομμάτι γαμεί. εξακολουθούν να με ενοχλούν τα φωνητικά.

O BAN εφαγε ban για προσβολη χρηστη σε αλλο τοπικ.Σε αυτο το τοπικ
εριξε μια μουτζα σε φιλο του οποτε δεν παιζει προβλημα.

Όταν λέμε μαλακίες καλό είναι να μην το παίρνουμε προσωπικά όταν μας κάνουν κριτική γι’αυτό οι άλλοι, το λέω από προσωπική εμπειρία και με καλή διάθεση.
Επίσης όταν μας ενοχλεί ο τρόπος κάποιου και είμαστε σε θέση εξουσίας έστω και σ’ ένα φόρουμ, καλό είναι πως πρέπει να θυμόμαστε να είμαστε σωστοί στον τρόπο του moderating διαφορετικά μπορεί ν’ αποκτήσουμε πρόβλημα ηθικής συνείδησης στο άμεσο μέλλον. Ή και όχι. Πάντως σίγουρα θα κινδυνεύσουμε να χαρακτηριστούμε μαλάκες και αυτό καλό δεν είναι.
Και τέλος όταν υπάρχει αυτό http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=786901&postcount=1147 και το αγνοούμε επιδεικτικά, επιβεβαιώνουμε πως συμβαίνουν όλα τα παραπάνω κι απλά κάνουμε τις κότες.
Δεν μιλάω συγκεκριμένα για κάποιον, γενικά για άτομα από το φόρουμ.©

Τεσπα μιση μερα εκανα να μπω και ειδα ενα τρισεκατομυριο δισκους. Αφου εχετε φαει την κολληματαρα με σουασανταλ και αρρωστιες και φωνητικα θα προτεινω λιγο εμφατικα ξανα :

για τον καινουριο death metal φιλο μας εχω να προτεινω γενικοτερα γαλλικη σκηνη που εχει πολλα στοιχει death μεσα… μπαντες οπως : Antaeus (κυριως του De Principii, αλλα γενικα να ακουσεις), Vorkreist , Bliss Of Flesh , Ancestral Fog, Goatlord Corp ειναι καθαρα black αλλα εχουν ομορφα death στοιχεια μεσα … προσοχη ! ΟΧΙ death/black … μπλακ σκετο :wink:

Σορυ για το νταμπλ ποστινγκ αλλα μολις ειδα το msg του Banned … πρωτον γελαω διαολε :lol:
δευτερον σαπορταρω …

Ένα οφτοπικ σχόλιο: Το “κάντε το σταυρό σας” μόνο ως αστείο θα μπορούσα προσωπικά να το εκλάβω. Κανένα τόπικ δεν αγνοείται επιδεικτικά, απλά δε βρίσκω το λόγο να ειπωθεί κάτι παραπάνω.

Σορρυ ρε φριντομ απλα επειδη ετυχε κ μιλησα με Μπαν κιολας … αλλα πραγματικα πιστευεις οτι θα κανε ολοκληρη ψευτικη ιστορια για να τον αφησεις να γραφει στο ροκιν ? Ποσο σημαντικο για την ζωη καποιου μπορει να ειναι αυτο ? Μερικοι το λενε ψωνισμα αυτο αδερφε και δεν ειναι καλο … Εγω προσωπικα πιστευω οτι απλα προσπαθησε να ξεκαθαρισει την κατασταση . Αλλα τι ξερω εγω … ενας απλος userακος ειμαι :smiley:

Ελα παρε και δισκο για να μην ειμαι οφτοπι μεχρι θανατου

Nα υποθέσω από τη συζήτηση που προηγήθηκε πως η επιλογή του συγκεκριμένου άλμπουμ είναι συμβολική;;; :lol:

Ρε ψηλε σορρυ αλλα αυτο ειναι η depressive διασκευη του my friend of misery!:-s:p

τώρα σοβαρά κάνατε BAN σ’ αυτόν τον άνθρωπο;;

ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΡΕ, ΤΟ ΑΚΑΚΟ;;

τσάμπα οι γιορτάδες, ου να μου χαθείτε.

τουλάχιστον λάβετε υπόψη ότι αυτό το θρεντ είναι όντως μια μαλακία και μισή. καιρό τώρα.

XAXAXAXAXAXAXAXA γελαω ρε πουστη :-({|=:vibrate::vibrate::vibrate::bow2::bow2::bow2:

On topic (βασικα ποστάρω ό,τι μου 'ρθει για να μη βγάλω κακή σπαμεροφήμη :p), Ελληνικό διαμαντάκι “νορβηγικού” bm (riffικής σχολής THORNS) με avant garde χαρακτήρα…

Για να τελειωνουμε…

Ban δεν μπορει να κανει ενας Mod μονος του.Κανενας.

  1. Μαλακια ειναι οτι η φωνη καποιου μου θυμιζει καποιον αλλο.Ω μεγα δασκαλε συγνωμη.

  2. Δεν με ενοχλει ο τροπος σου.Παντα κοιταγα την ουσια των ποστ σου.
    Και μ’αρεσαν και πολλες απο τις προτασεις σου.Σιγα μην αισθανω ασχημα
    για κατι που και να το εκανα εγω δεν το εκανα χωρις συγκαταθεση παλιοτερου Mod.

  3. Ευχαριστω.

  4. http://rocking.gr/modules/forum/misc.php?do=showrules
    το ‘τον σταυρο σας’ ξερουμε ολοι πολυ καλα τι σημαινει.

το 5 ασχολιαστο…

Στην τελικη ο ιδιος ο ΒΑΝ ζητησε να τον μπαναρουν παλιοτερα γιατι δεν του αρεσει
το φορουμ αυτο.Τι τον πειραξε τωρα ?

Εdit : @Somn Γιατι ειναι μια μαλακια και μιση το θρεντ ? Σε ρωταω ως χρηστης.

Το “A Silhouette In Splinters” των Leviathan έχει κανένα κοινό με το ντεμπούτο των Lurker Of Chalice (μουσικά πάντα ε)? Πείτε και ποιο είναι καλύτερο για σας.