Black Metal Albums

εχω λιωσει!

Epitaph υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρεις…

ΕΙΣΑΙ DEATH-ΑΣ!

Γιεα μπειμπι!
:metal:

Αγαπάμε Γιοβανίτη όσο τη μαμά μας, αλλά εντάξει… είπαμε…

Κλειδώστε το!παίζετε με την νουμοσύνη μας…

trisatanic λεει αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λιωνω

Πεθαινω λεω … τετοια κινηση δεν εχω δει στο τοπικ οσο ειμαι μεσα παντως … ΕΠΟΣ ΕΠΟΣ

επιταφ γκεταλαιφ , δεν ειπα αυτοι που το κατεχουν εγω… μη βαζεις λογια στο στομα μου … αλλα ενοχλαει να βλεπω το μισο ατιλα ποσταρισμενο καθε μερα (με διαφορα μιας μερας για να κατανοησουμε κ το δισκο). Κατσε ακου νιωσε κ μετα ποσταρε να ουμε . Ολμαιτι οκ τωρα κ συ ?

Ας μην το σοβαρευουμε ομως και ας δουμε ποιος ξερει τις περισσοτερες μπανες απο Χιλή …

Ονοματα … χωρις μεταλ αρκαιβς ε…

Μην πάτε να μου πουλήσετε μούρη εμένα. Το ξανάκουσα πριν λίγο το De Mysteriis και το κατάλαβα ακόμα καλύτερα.

Τώρα μπάντες από Χιλή δε γνωρίζω. Επειδή εσύ πήγες και αποστήθισες χθες όλες τις μπάντες για να μας το παίξεις έξυπνος σου αντιστρέφω το διαγωνισμό. Πες μου όλες τις Black Metal μπάντες που ΔΕΝ είναι από την Χιλή. Ωπς ? τι έγινε ? Κολλήσαμε?

Υπαρχει μια λεπτη γραμμη που χωριζει το χιουμορ απο τα κειμενα σου , και λεγεται μαλακια …
Δεν εισαι αστειος man οποτε get a life … η τουλαχιστον κανε κανα αστειο τις προκοπης να partaroyme λιγο και να εισαι μες το κλιμα.

Ok Δάσκαλε! Πάω να κλειστώ στο καβούκι μου τώρα μιας και δε μπορώ να “partarω” και “δε γελάς με τα αστεία μου”… 1000 συγγνώμη, το ξέρω δε θα μου το συγχωρήσεις, αλλά υποσχέσου μου ότι θα προσπαθήσεις τουλάχιστον! Thanks :frowning:

Παιζεις στους Ψ.Χ ?

ιδιαιτερη περιπτωση οι Ψ.Χ

Δισκαρα ολκης αλλα ουτε κατα διανοια ον-τοπικ.

Να τα ακουσεις και τα δυο ! Δισκαρες !

Λιγα για τους Thorns ομως ε !

Και για να βοηθησω λιγο την κουβεντα.Γνωμες για Luror ?
Mε σπαμμαρε ο Angmar μσν και ξανατσεκαρω μετα απο το φορματ.

BBB διαμαρτύρεσαι για τις μαλακίες που γράφουν άλλοι, αλλά απ’ ότι βλέπω, δεν έχεις βλέψεις να τις σταματήσεις. Καταλαβαίνω είναι δύσκολο να “την κόψεις”. Δεν πειράζει…

Όσον αφορα το thread τώρα, delete όλα τα σημερινά και χθεσινά ποστ και όλα οκ.

@έπειτα
[trol] με ιντριγκαρεις [/trol]

Ελα τωρα ρε ντεθστερ που δεν πεφτει ο μισος ατιλας εδω μεσα …
Την νοοτροπια του φορουμ την πηρατε δωρο οταν το ανοιξατε ? Τι παει να πει αυτη ειναι και δεν αλλαζει… Βρε μια χαρα βγαινει καπου αλλα δεν εχω ορεξη για σοβαρη συζητηση για προφανείς λογους. Από οτι βλέπω ουτε συ ουτε ο 3dom. Οποτε ας παρταρουμε ανέμελα οπως κάνουμε γενικα και ας αφησουμε τον επιταφ στην γωνιτσα του να γραψει καμια μπαλαντα.

Απλα φανταζομαι την στιγμή αποκλεισμού του Ban στα αρχηγεία του ροκιν και γελαω λιγο …την στιγμη που πεφτει η εντολη “Ban … BAN !” από την σκοτεινή μυστηριακή φιγούρα και κλεινει το τηλεφωνο :lol:
τζιζας #-o

Υπαρχει Moderator Room οπου συζητουνται θεματα του φορουμ.
Σιγα μην γυρισαμε το νεο επεισοδιο του Lost (μπλιαχ!) για το μπαν του ΒΑΝ…

Οι κανονες του φορουμ και το πως τους εφαρμοζουν οι Mods ειναι εδω και αρκετο καιρο
ιδιοι.Σ’αρεσει αδερφε ? Μενεις.Δεν σ’αρεσει ? Φευγεις.Τοσο απλο.

Αυτο για τον Attila δεν ισχυει αλλα σεβαστη η γνωμη σου.Δεν παυει να ειναι ενα απο τα καλυτερα
μπλογκ και προσωπικα εχω μαθει αρκετες συμπαθειες απο αυτον.Απαντησε μεσω Pm ή εδω,αλλα απο
εδω και περα τα ολα τα off-topic posts θα σβηνονται.(εκτος απο την απαντηση σου φυσικα.)

Κατι για το “σ’αρεσει δεν σ’αρεσει” ελεγα . αλλα αστο ακυρο. κανε ντιλιτ μαν

Βασικα επειδη σας βλεπω να τρωγεστε μεταξυ σας για την καταντια αυτου του τοπικ, αποφασισα να ποσταρω αυτο που σκεφτομουν τις τελευταιες μερες και τελικα δικαιωνει πολλους απο εσας που λετε οτι ειναι πλεον ανουσιο το θρεντ.

Βλεποντας λοιπον να ποσταρετε 285 δισκους την ημερα, απο τον καθε τυχαρπαστο, σκεφτηκα οτι ‘‘τα κατεβαζετε ολα αμασητα’’.
Μην παρεξηγηθειτε, αλλα δυο ενδεχομενα παιζουν:
Eιτε οτι οντως εχετε καταστρεψει τα αυτια σας και αποθεωνετε το οτιδηποτε, ειτε οτι θελετε να κανετε επιδειξη γνωσεων και αναφερεστε σε οτιδηποτε κυκλοφορει ‘ο γειτονας’.

Πραγματικα δεν τα λεω αυτα για να σας την πω, αλλα μπας και διορθωθειτε και ποσταρετε μονο πραγματα που πραγματικα θεωρειτε οτι αξιζουν.

Γενικοτερα στο rockipedia το θεμα ειναι να ποσταριστουν αξιολογοι δισκοι, δεν ειναι threads για απλη καταγραφη κυκλοφοριων.
Χανεται το νοημα ετσι.

Και πολυ ευλογα μετα, ατομα οπως εγω και αλλοι που παρακολουθουμε που και που το τοπικ περισσοτερο περιφερειακα για να βρουμε κατι που να μας αρεσει, σκεφτομαστε οτι τελικα οι μπλακαδες ειναι προβατα που ο,τι καγκουρια ηχογραφηθει την αποθεωνουν. Δεν εξηγειται αλλιως.
Μαθετε λοιπον να ξεχωριζετε το αξιολογο απο την σαβουρα, για το καλο του thread και του Black Metal γενικοτερα.

Με ολη την καλη διαθεση τα παραπανω ε.

Ρε Night*Sky είσαι τέρμα άκυρος ξερωγώ, τι πάει να πει μάθετε να ξεχωρίζετε το αξιόλογο από τη σαβούρα, αυτό που για μένα γαμάει για το νομιστεράκι μπορεί ναναι μάπα και τούμπαλιν. Το ότι εδώ ποστάρονται 300 κυκλοφορίες τη μέρα έχει να κάνει με το ότι υπάρχουν άτομα που ασχολούνται και ακούνε καθώς και με το ότι ως ιδίωμα είναι πολύ πιο ζωντανό και με περισσότερες αναζητήσεις από όλα σχεδόν τα υπόλοιπα. Είναι και λίγο trendy by the way, δεν το αρνούμαι…

ΥΓ. Ποιος είναι ο αττίλας, για τον γνωστό λέμε?

Kαλα αν εσυ αυτο καταλαβες τι να πω.

Τα ειπε πιο πριν και ο somnambulist, αλλα δεν το βλεπεις.

Υπαρχει διαφορα στο ‘ποσταρω κατι που μαρεσει πραγματικα’ και στο ‘πεταω εξωφυλλα και κυκλοφοριες ετσι για να υπαρχουν’. Και αυτη η διαφορα φενεται.

Συνεχιστε οπως νομιζετε…

Ρε κρις μαλλον αυτο που λεει ο νυχτερινος απο πανω αφορα τον καθενα σε προσωπικο επιπεδο … κοινως ξεχωρισε τι σαρεσει περισσοτερο και ποσταρε αυτο , μην ποσταρεις ντε και καλα καθε τι καινουριο που ακους . Αυτο ελεγα και στο Ντεθστερ, δεν κερδιζει οποιος ποσταρει τα πιο πολλα ξερω γω , ουτε πιο ψαγμενος ουτε πιο μαγκας ειναι … Το θεμα γουστου δεν εχει καμια σχεση

That’s my point ! :wink: