Black Metal Albums

Θα σου έστελνα και γω αργότερα. Μου ήρθε και μένα το μειλ

1 Like

Καλησπερίζω τις Μαύρες Λεγεώνες του φόρουμ.

Δεν είναι κυκλοφορία, αλλά οπουδήποτε αλλού θα χανόταν, νομίζω. Αξίζει ένα πέρασμα.

5 Likes

3 Likes

Πριν λίγες μέρες είχαμε και φρέσκο Profanatica.

5 Likes

επίσης…

έντιτ. σαν τον Σερβετά που αλλάζει λάμπα είναι… :laughing:

16 Likes

Δάκρυσα λίγο :joy:

Και 3ο single από τους Wayfarer. Το άλμπουμ κυκλοφορεί στις 27 Οκτωβρίου.

3 Likes

Μάλλον πρόκειται για ντεμπούτο, καθώς δεν υπάρχουν πληροφορίες περί προέλευσης και line up. Υπάρχουν αναφορές σε Silmarillion και ειδικότερα στον Melkor και την Ungoliant, το όνομά τους σε συνδυασμό με αυτά και με τη μορφή στο εξώφυλλο, παραπέμπει σε Nazgul.

3 Likes

Αναπάντεχη επιστροφή για τους Νορβηγούς. Πέμπτο άλμπουμ, εγω παντως πέρα από το πρώτο, πολυ όμορφο, άλμπουμ τους δεν εχω ασχοληθεί με την μπάντα. Ωραίο εξώφυλλο.

3 Likes


Μύστες ακούστε το οπωσδήποτε καιαν βρείτε καμιά πληροφορία ρίξτε και σε μας τους χωρίς σόσιαλ

2 Likes

Sakis Tolis vibes

1 Like

πριν το εγκεφαλικό

1 Like
3 Likes

Ωραία συνέντευξη, ξεκινάει στο 1:02:40, παραλίγο θα το έκλεινα όταν έπεσα τυχαία στις μπούρδες του παραγωγού νωρίτερα για φακέλωμα και βούρκο με τις νέες ταυτότητες και “γρηγορείτε” και [/ξερνάω] αλλά οκ. Δισκάρα, δεν ξέρω αν το ξαναείπα.

4 Likes

Παρέλαβα εγώ ε

1 Like

Ναι και σε μένα ήρθε την προηγούμενη εβδομάδα, είπα να μη σπαμμάρω συνέχεια - (μπλουζάρα ε, δεν το ξαναείπα)

1 Like
5 Likes
3 Likes

Έπειτα από το advance single το καλοκαίρι που είχα βάλει σε παραδίπλα νήμα, η μπαντάρα Bull Of Apis Bull Of Bronze ανακοίνωσε σήμερα (επιτέλους) το δεύτερο δίσκο της, “The Fractal Ouroboros” στις 21 Δεκέμβρη:

Το εξώφυλλο χρονιάς, από τον συνήθη ύποπτο, Alex CF.

Έρχεται μεγάλος δίσκος. Από όλες τις απόψεις.

1 Like

Τσεκάρετε το νέο single των Ιρλανδών Horrenda:

Έχω την αίσθηση πως έχουμε να κάνουμε με καλή και φιλόδοξη μπάντα, για να δούμε.