Black metal drummer thessaloniki

παιζω τυμπανα αρκετα χρονια.Ψαχνω ατομα η σοβαρη μπαντα που να μπορουν να παιξουν τα οργανα
που κουβαλανε γιατι εχει πεσει πολυ κουλαμαρα στο BLACK METAL στην Ελλαδα.Οσοι παιζουν σαν Darkthrone να μην κανουν τον κοπο.Τους λατρευω αλλα μονο για να ακουω.Επιρροες dodheimsgard,Marduk,Mayhem,παλια Satyricon μεχρι το rebel,nidingr,emperor,1349,Code,ved buens ende,Arcturus.Ειμαι 25 απο θεσσαλονικη με ανοιχτους οριζοντες και ο δρομος μου ειναι η μουσικη και οχι ο χαβαλες.

Ναι είσαι ανοιχτος αλλα φάση Darkthrone δεν παιζεις!!! Αντε καλά. Και διαβασα την αρχη της αγγελιας και χαρηκα…

Χωρις να θελω να απολογηθω απλα θελω να σου εξηγησω οτι μεγαλωσα και ωριμασα παιζοντας Darkthrone.Oi Darkthrone ειναι οι ριζες μου.Ανοιχτος οριζοντας για μενα σημαινει προοδος και οχι σηκωνω το λαβαρο του black metal του 1992 οχι γιατι το λατρευω αλλα γιατι απλα μια ζωη ημουν τεμπελης και δεν μελετησα ποτε για να προχωρησω παραπερα.Γενικα παντα μιλωντας.Παντως αν γουσταρεις μπορουμε να κανονισουμε κανα jamming.

An isxyei akoma rixe mia matia edw kai an se endiaferei pes mou.

http://www.myspace.com/desperatescreamband

pros death kanenas orizontas yparxei?

krisiun fasi?Giati oxi.Exeis dika sou kommatia Exeis mpanta?Ilikia?Perioxi?Akousmata?

Γεια σου φιλε ειμαστε μια black metal μπαντα απο θεσσαλονικη…Η αληθεια ειναι οτι ψαχνουμε απεγνωσμενα drummer…Αν ενδιαφερεσαι χτυπα ενα τηλεφωνο στο 6979040396 η στειλε mail στο Reaper_crucifier@hotmail.com.Ακομα και σημερα αν μπορεις…Οπως καταλαβαινεις θα πρεπει να μπορεις να κανεις blast σε αρκετα ψηλες ταχυτητες…Λοιπον περιμενω την απαντηση σου…