Καλύτερος/αγαπημένος Black Metal τραγουδιστής

Μόνο εγώ ψήφισα το Vikernes; Η καλύτερη black metal φωνή ever, σα να τον έσφαζαν έκανε, και χειρότερα.

Ακολοθούν Attila, Aldrahn και φυσικά Dani, όσο και να σιχαίνομαι τη δουλειά του από το ‘‘Dusk’’ και μετά.

Satyr θα έλεγα πολύ τυποποιημένη φωνή. Δε μου λέει κάτι, η μισή σκηνή έτσι τραγουδάει.

Η φωνή του Atilla είναι μοναδική, παγωμένη και σκατόψυχη. Από εκεί και πέρα ο Vikernes είναι πολύ καλός με την κραυγή του λύκου(sic).

εγω aldrahn ηθελα να ψηφιω βασικα…:smiley:

Ο τυπας των Carpathian Forest.

Culto για μενα…

Jon Andreas Nödtveidt

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

O vortex δν θεωρειται τραγουδιστης?

Garm, Garm, Garm (τρεις λέξεις οπότε δεν είναι spam).

πολυ σωστο!!!δηλαδη αν καποιος μουσικος ειναι γκευ η μπαι η ξερω και εγω τι…ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ!!!#-o
αρ γιου σουρ???:-k

βρε γκοντσμακ τι σε χουν βαλει δικηγορο του μανσον; και βεβαια ειναι ενας βλακας και σκατοποζερι και αμπαλος και ντιντης και γενικα μαζευει πολλα κακα πραματα πανω του.
αλλα εδω μιλαμε για μπλακ μεταλ τραγουδιστες δλδ αν ο ΑΤΤΙΛΑ κανει ενα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΓΚ στο μανσον, αυτος θ’ αποκτησει τη φωνη του Ταμπακη.

[/B]

:lol::lol:.
Οι 3-4 πρωτες σελιδες ειναι επικοτατες

Απ’ ότι κατάλαβα το πολ είναι μπάχαλο…

Τέσπα, επειδή συμφωνώ με το αρχικό ποστ του Νίχιλιστ, αλλά και για στίχους σαν τους παρακάτω:

Curse ye all men, whose coil is strong, I recognise the sparrowes’ heart beneath the theater of misery…disbelievers shalt by dawn be forced to forever mourn!

που από την πρώτη φορά που τους άκουσα τους θυμάμαι απέξω ώς τώρα που τους γράφω…

…εννοείται ψηφίζω Vegard Sverre Tveitan

[SIZE=4]IHSAHN λέμε![/SIZE]

Ψηφισα Emperor-Ihsahn, γιατι περα απτο οτι ειναι απο τις αγαπημενες μ μπαντες, εχει μια προσωπικοτητα η φωνη του.
Αν και πιστευω οτι κοντα πολυ, στη δευτερη θεση, θα εβαζα τον Legion

ενταξει ρε φιλε κατι ξερεις εσυ…γνωμη σου

Attilaς
Ανατριχίλα και δέος,ειδικά στο τελευταίο των mayhem.+1 και για on stage perfomance.
ακούστε το Illuminate Eliminate να σας σηκωθεί η τρίχα κάγκελο!!

Kαι γω τον Ατιλλα ψηφισα αν κ μου αρεσουν αρκετοι.Αποδιδει το blackmetal οπως πρεπει να ειναι αυτο νομιζω.

Οι δουλειες στα φωνητικα των De Mysteriis και Ordo Ad Chao ειναι ο ΤΡΟΜΟΣ ο ιδιος.

ιδιαιτερα στο απιστευτο Ordo που αλλαζει ποσα στυλ φωνητικων σε αφηνει μ@ΛΑκ@.

Kαι ο Arioch που ανεφερε ο Deathster κανει πολυ καλη δουλεια…

δηλαδη ακτος απτο οτι ονομαζονται και “τραγουδιστες” βγαζετε και τον καλυτερο?κουλ.

Aν δε σ’ αρέσει το μπλακ αντί να σπαμάρεις, παίρνεις τα κουβαδάκια σου και πας να παίξεις σ’ άλλο θρεντ.:wink:

την γνωμη μου λεω…αν δεν σ αρεσει το ποστ μου,δεν το διαβαζεις,παιρνεις κατι και πας σε αλλο θρεντ.