Καλύτερος Black Metal τραγουδιστής

Αγαπητοί απανταχού μεταλάδες (Βlack και μη) ψηφοφορία 30 ημέρες για καλύτερο Black Metal τραγουδιστής/μπάντα για ενημέρωση αλλά και για στοίχημα που έβαλα με μια κοπέλα (τρελό μέταλο και γαμάτη γκόμενα) από Αθήνα…

Καλά ρε άκυρε, τι σχέση έχουν οι Cradle Of Filth, οι Venom και ο Marilyn Manson με το Black Metal :?: :?: :?: :?: :?: Είσαι τραγικά άσχετος! Καλά το κατάλαβα από το nick σου ότι δεν έχεις ιδέα από το είδος. Αντε ξεστραβώσου και μετά πόσταρε… :lol: :lol: :lol: :lol:

O apo panws me kalupse

Παλικάρι εγώ μιλάω για το τι πιστεύουν αυτοί πως είναι κι όχι ΕΓΩ!και διάβασε λίγο καμμιά συνέντευξη του Manson των Venom να δεις τι ΛΕΝΕ!!! Άντε γεια!!!

Ki egw kata kairous dhlwnw oti eimai o Superman alla ena nounopano onomati Clark Kent leei oti einai autos.Suberasma:Yparxoun 2 Supermen

Boys, www.venomslegions.com , www.cradleoffilth.com .Διαβάστε λιγάκι και μετά μπορείτε να πείτε ότι θέλετε αφού θα έχετε τις απαραίτητες γνώσεις !!![/b]

Ρε ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, τι σημαίνει αυτό? Ότι έχει δίκιο? Και εσύ που διάβασες δηλαδή συνέντευξη Manson και Venom πιστεύεις ότι έχεις γνώσεις πάνω στο black metal???
Γελιέσαι οικτρά φίλε μου.Και δεν τα γράφω αυτα για να στην πω. Από περιέγεια, πόσων ετών είσαι?

Συμπλήρωση. Ψήφισα Emperor, αλλά τους τρεις που ανέφερα στην αρχή δεν τους έλαβα καν υπόψιν μου. Γενικά πάνω στο topic πιστεύω ότι Ihsahn έχει την πιο “Black” φωνή που έχω ακούσει ποτέ. :twisted:

Φυσικά και θα ψηφίσω τους θεούς Venom

Επίσης θέλω ωα επισημάνω ότι Venom & Bathory δεν έχουν καμία σχέση με τις υπόλοιπες μπάντες αυτού του στυλ.

Kαλά μην τσακώνεστε ο συγχωρεμένος (μάλλον ασυγχώρητος) Qhorthon τους γαμάει όλους…
Βathory λοιπόν

γτ ρε παιδια οι cradle δεν ειναι black?

Φίλε ironboy ξέρω ότι θα γκρεμιστεί ο κόσμος γύρω σου με αυτό που θα διαβάσεις αλλά σφιξε τα δόντια και δέξου την αλήθεια… (αστειευομαι φυσικά)
ΌΧΙ :!: Οι σκατάδες δεν είναι black. Βασικά ντροπιάζεις την λέξη κατατάσοντας τους εκεί.
Αν θες έναν ορισμό πάντως, πες τους heavy (ας πούμε) με black φωνητικά.

ΧΑ χαχαχαχ χαχα χχαχα χαχαχαχα … μακραν το γελοιοτερο τοπικ απο τοτε που εκανα register σε αυτο εδω το site .
Eισαι απειρα τραγικος … και μ’αρεσει και ο λογος που ανοιξες το τοπικ , εβαλες στοιχημα με γκομενα … χαχ αχα χαχ αχαχ χαχαχ

Γυρνα λοιπον στην Γεωγραφια , και στην Τριγωνομετρια σου.

Χαχ αχαχα αχχα ποιος ειναι ο καλυτερος τραγουδιστης Black Μεταλ χαχαχα χαχα !!!

Αngel… σκέψου μόνο ότι από αυτήν την ηλικία πέρασες κι εσύ και δείξε λίγο κατανόηση :wink:
Υ.Γ. Εννοείται ότι δεν το λέω υποτιμητικά! Κι εγω τα έχω κάνει αυτά. Άσχετα αν τώρα μου φαίνονται χαζά αυτά που έκανα πριν 5 χρόνια.

Ναι αλλα δεν πεταγα τετοιες κοτρωνες , που να τις εγραφα κιολας δλδ .

Κοιταχτε για να μην τσακωνομαστε, μια γκομενα μου εβαλε τους Filth,τον αναρχοπουσταρά τον Manson και τους Venom να της πω ποιος ειναι ο καλυτερος Blackmetal. Και μόλις της είπα Bathory εσκασε στα γέλια και μου λέει "Καλύτερος απο τον Manson δεν υπάρχει.Εμένα μ’αρέσει ο Dani , εξ’ου και το nickname.Αλλα εγώ με Maiden μεγαλωσα.19 στα 20 ειμαι.Και HeavoDeath-ας είμαι. System Of The Down ,Maiden , Opeth και Death ακουω. Βέβαια έχω κανα μήνα τώρα κόλλημα με τους Filth ασχετως το τί παίζουν.Και απο Venom ακουω μονο και μονο γιατι μου αρεσουν οι κραυγες του Cronos. Οπότε έχετε δίκιο για οτι λετε.Απλα δεν ξηγηθηκα σωστα και το έπαιζα Βlack-ας στην αρχή αλλά καρφώθηκα.ΟΚ?

TI KATHESTE K TSAKWNESTE SAN TA KOKORIA REE!?

EGW PSIFIZW MAYHEM!

kala asto paidi re file, mhn plakwnete oloi, nta3 8a ma8ei…alla oxi k manson, kala???

tespa pshfizw arcturus 1oi gia panta 8eoi klp k meta 8a pw solefald giati ta palikaria katagamane

thx gia thn katanohsh…

ps file dn einai anagkh na eisai pozeros gia na ri3eis mia k kala "poly ivol " gkomena (an katalava swsta ap ta posts sou) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8a symfwnhsw apolyta me mikres pi8anothtes apoklishs :stuck_out_tongue:

Emperor ή Venom?

:-k