Black Rebel Motorcycle Club 4/3/14 Athens @ACRO(Ιερά οδός),5/3/14 Salonica @Principal

οι συγκεκριμένοι έχουν και στα καταστήματα έξτρα χρέωση (τουλάχιστον στα της Αθήνας που απλά σου εκτυπώνουν από το viva)

Σωστός ! και εγώ τι πήγα από το public δεν μπορώ να καταλάβω αφού πάντα στο tickethouse παω, έφαγα αυτό το νταβατζηλίκι για μια διαδικασία που την έκανα και μόνος μου εν τέλει και εισητήριο “κανονικό” δεν πήρα #-o

έχω την εντύπωση ότι θα σου δίνουν τέτοια εισιτήρια στην είσοδο πριν το live, κάτι τέτοιο έγραψε στο fb η detox

Πολύ ωραία συναυλία, πολύ καλός χώρος (είχα πάει και Clutch), πολύς κόσμος που γούσταρε, το συγκρότημα γούσταρε κι αυτό πολύ. Στο τέλος, μετά το encore, ο κιθαρομπασίστας βγήκε με την ακουστική μέσα στον λίγο κόσμο που είχε απομείνει και έπαιξε 3 τραγούδια :lol:.

Σοβαρά έγινε αυτο μετά το encore? xaxaxaxaxa
ΜΠΑΝΤΑΡΑ!!! 'Επαθα κοκομπλόκο!!!

Ναι, μου το είπε ένας φίλος που έμεινε, μη φαντάζεσαι ότι το πρόλαβα κι εγώ :lol:, έγινε πολύ μετά το τέλος.

Σούπερ ήταν, έπαιξαν 2 ώρες (χωρίς αυτά τα 3 τραγούδια που είπα :lol:) και γρουβάρανε πολύ καλά. Τα ήσυχα μέρη δε μου αρέσανε τόσο, αλλά όταν ανέβαζαν ταχύτητες, ήταν απίθανοι.

θέλω φουλ να πάω θεσσαλονίκη αύριο αλλά 70 ευρώ πήγαινελα και 25 ευρώ το εισιτήριο μου κάθονται πολλά μιας και δε βρίσκω άτομα να τα μοιραστούμε…

απολαύστε review! :stuck_out_tongue:

http://www.crackhitler.com/v3/05/black-rebel-motorcycle-club/

Γνωρίζει κανείς το πρόγραμμα της συναυλίας στη Θεσσαλονίκη. Καθημερινή είναι δύσκολη μέρα και δεν είδα πουθενά καμιά ανακοίνωση.

Χαίρομαι που σχολιάζουν τη γυφτιά με το νερό.Έχω και γω ένα τέτοιο μπουκαλάκι που με έβαλε και σε σκέψεις και για τη μπύρα που στην άδειαζαν από μπουκάλι heineken 330ml σε…κλασικό ποτήρι συναυλίας 400ml και σε χρέωναν 4 ευρώ για αυτό.

Πέραν τούτου μου ´αρεσε η μπάντα σε μια αρκετά εσωστρεφή παρουσία με χαλαρώματα και ξεσπάσματα.Ο χώρος πολύ αποπνικτικός.Είχε γίνει θάλαμος αερίων από το τσιγάρο και προφανώς έχει θέμα με τον εξαερισμό αφού καθόμουν δίπλα στην έξοδο

γιατι ακουσα στο ραδιοφωνο κατι για μια απο τις μεγαλυτερες ροκ μπαντες του πλανητη?

μπορεί αυτός που το είπε να τον βάλαν μέσα με πρόσκληση… :stuck_out_tongue:

Ένα πολύ καλό live. Όχι συγκλονιστικό αλλά πολύ καλό.