Black Rebel Motorcycle Club 4/3/14 Athens @ACRO(Ιερά οδός),5/3/14 Salonica @Principal

από το facebook της Detox.
“more info soon”

10 χρόνια μετά? αλλάξαμε και μεις αλλάξανε και αυτοί… θα δείξει…

Για το Θεό, να γίνει στο gagarin!!! Απωθημένο αυτή η συναυλία!! Αχ…

Ο Τριανταφυλλίδης έκανε like από τους πρώτους στο post της detox, άρα διόλου απίθανο… :stuck_out_tongue:

Να φανταστώ ότι είναι αυτός που έχει το γκαγκάριν, μακάρι να είναι έτσι!! Εγώ το λέω για προσωπικούς λόγους που αφορούν εμένα, αλλά anyway, ελπίζω να μην γίνει σε κανα ΑΝ και μας κουφάνουν!!

Πλέον απλά καλλιτεχνικός του διευθυντής, but still…
Για κανένα λόγο AN, εδώ έστειλαν εκεί τους KYLESA και φάνηκε υπερβολή… θα δούμε…

δεν παίζει για ΑΝ ρε τι λέτε? είναι μεγάλο όνομα,εγώ πίστευα και για FUZZ αλλά αν και γκαγκάριν κομπλε! εύκολο sold out!

άντε επιτέλους…! εννοείται gagarin…

Επιτέλους να τους δούμε και δαύτους!
Να ρωτήσω κάτι Θεσ/νίκη θα παίξουν ή Ασπροβάλτα?
Έτσι λέει στην σελίδα τους στο FB :stuck_out_tongue:

γιατι αυτό το Acro που λέει για Αθήνα, τι είναι? :-s

acro πρέπει να’ναι το entertainment stage, το μπουζουκτζίδικο που έγινε και των Clutch…

ωραία συναυλία μάγκες σκέφτομαι να πάω αρκεί να παίζουν φράγκα

από το site της detox προς το παρόν:

Εισιτήρια

Προπώληση: 23 Ευρώ (300 εισιτήρια για κάθε συναυλία), 25 Ευρώ στα www.ticketarena.gr, www.viva.gr, Public, Παπασωτηρίου, Seven Spots και από 20/12 στοTickethouse Θεσσαλονίκης

Ταμείο: 28 Ευρώ

Πληροφορίες: www.detoxevents.gr και 2109636485 (καθημερινά 12.00-17.00)

γαμανε οι τυποι, δεν τους ειχα ξανακουσει… πεφτει κ κοντα με house of lords οποτε λογικα ειμαι μεσα…

ACRO είναι το λεγόμενο και Gkazi Music Hall στην γωνία/φανάρι καθόδου της Πειραιώς και Ιεράς Οδούτο. Εχει άδεια για Parking (όντως από κάτω έχει 4 ορόφους) αλλά αφού είμαστε στην Ελλαδάρα, φτιάξαμε και μαγαζάρα στο ισόγειο και ταυτόχρονα τα γύρω μαγαζία Γκαζίου και Ιεράς οδού δηλώνουν αυτό ως χώρο στάθμευσης και έτσι δεν έχουν και πρόβλημα στην αδειοδότηση από την πολεοδομία… άατσαα

Το live stage έχει πλατεία και 2 εξώστες και χωρά 4-5 χιλάδες άτομα, συνήθως εκεί γίνονται τα μεγάλα trance/techno events (Carl Cox, Sven Vath etc) . Ως club είναι μικρότερο, δεν νομίζω να χωράνε πάνω απο 1200.

Αφίσα για Αθήνα

όποιος ενδιαφέρεται για 23,5 εισιτήριο (για Αθήνα) ας μου στείλει.

(η προπώληση τώρα είναι στα 25,84?, στο ταμείο θα έχει 28?)

Όποιος πήρε εισητήριο για Θεσ/νίκη παρατήρησε οτι η μέρα είναι λάθος?
Λέει Πέμπτη 5/3/2014

Φίλε αυτό το “κανονικό” κατά κάποιο τρόπο από που το πήρες αν επιτρέπεται ; Εγώ πήρα από το public και είναι εκτύπωση κράτησης από το viva.gr με +1,59 χαράτσι #-o

Aπό Τickethouse Μητροπόλεως 25?.
Από ίντερνετ πάντα έχει έξτρα χρέωση