Black Sabbath 2012 World Tour

Ποιες ενδοσχολικες ρε, ποιος τις γαμαει αυτες :stuck_out_tongue:

'Νταξει ρε! Αγαπαμε Sabbath, τρελενομαστε για συναυλίες αλλα οι Πανελλήνιες πάνω απ’ολα! Ενδοχολικες, γαματες ρε! :stuck_out_tongue:

όπως ειπε και ο σοφός νωρίτερα, περιμένετε πρώτα καμιά ανακοίνωση…μην μας πέσουν τίποτα μούτρα στο πάτωμα…
και το μεθεπόμενο καλοκαίρι με τον νεο δίσκο καλά είναι…:stuck_out_tongue:

Ποιος τις γ*μάει τις ενδοσχολικές; Πραγματικά τώρα!!

Παιδιά πάντως γενικά παίζει πάρα πολύ το 26/6 για Ελλάδα.
Τώρα το κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω,αλλά έχει βάση

οκ, ας περιμενουμε ανακοινωσεις κ βλεπουμε… παντως καλη είδηση, καθως δεν φαινόταν κάτι μεγάλο κ δυνατο για το καλοκαιρι του 2012…

το 2005 ηταν 25-6 το live…δεν γινεται και φετος να το κανουν ιδια ημερομηνια;;; θα ναι σα να μην περασε μια μερα…:smiley:

φινγκερς κροσντ και αναμένουμε με τεράστια λαχτάρα για μία ανακοίνωση!!!

έχει να χυθεί δάκρυ στο άκουσμα των ύμνων!!! :roll:

Πιστεύω θα φτύσουμε πολύ αίμα μέχρι να το ανακοινώσουν!!

συμφωνω απολυτα,κανα ιανουαριο,φεβρουαριο

Ποιος ψηνει download? :smiley:

θα υπεργαμούσε αν μπορούσα…αφραγκίες!..κλαψ! :cry:

Eγω εχω αρχισει και μαζευω φραγκα :smiley:

Υπολογιζω γυρω στα 500 με 600

:-k:-k

χμμ…για να δουμε πως θα ναι τα κέφια τοτε, και άμα λάχει τους ξαναβλέπω:!:

εγω δεν έρχομαι…τα θέλω τα αυτιά μου…και την ψυχική μου υγεία…

[SPOILER]

According to DailyMail.co.uk, a British [B]rock music fan stabbed himself to death after seeing the rock supergroup THEM CROOKED VULTURES perform left him with severe tinnitus.[/B]

Robert McIndoe, 52, was unable to sleep for three months after seeing the band ? made up of current and former members of LED ZEPPELIN, FOO FIGHTERS and QUEENS OF THE STONE AGE ? in July 2010 at the Brixton Academy in London.

His psychiatrist, Dr. Helen Stinson, said, “He accepted death as a side-effect of stopping the noise.”

McIndoe’s wife Shirley said, “When it first happened, he wasn’t too bothered about it because he thought it would subside, and the friend he had been with also had ringing in his ears that day. But it was a constant irritation. He didn’t get a night of sleep after that.”

Tinnitus is characterized by a constant ringing in the ears, with the noise coming from inside the body rather than an outside source.

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=166303

:expressionless:
[/SPOILER]

…εντάξει…τα γνωστά…ας τους φέρει κάποιος…δεν νομίζω να χάσει:):!:

Λολ, μη νομιζεις ολοι τρελοι ειναι εδω περα :smiley:

btw, τι εννοεις 500-600?? Ο_ο

? [COLOR=“LemonChiffon”] …[/COLOR]

Γαμωτο, σε λιρες βγαινει πιο λιγα :confused:

περιμενετε και το lineup του Graspop ε,προς το παρον ανακοινωσε μονο Sabbath.22-24 Ιουνιου θα ειναι.