Black Sabbath 2012 World Tour

Confirmed days so far…

5/18 Moscow, Russia Olimpiski
5/20 St. Petersburg, Russia New Arena
5/23 Helsinki, Finland Hartwall Arena
5/25 Stockholm, Sweden Stadium
5/29 Bergen, Norway Bergen Calling Festival
5/31 Oslo, Norway Spektrum
6/2 Malmo, Sweden Malmo Stadium
6/4 Dortmund, Germany Westfalenhalle
6/10 Donnington, UK Download Festival
6/12 Rotterdam, Holland Ahoy
6/15 Bilbao, Spain Azkena Rock Festival
6/17 Nantes, France Hellfest
6/19 Paris, France Bercy
6/22 Dessel, Belgium Graspop Metal Meeting
6/24 Milan, Italy Gods of Metal

αμαν, τον Ιουνιο διπλα μας είναι (Μιλανο), να σκασουν μυτη σε κανα rockwave/sonisphere? …wishfull thinking…

Λιιιιιιιιγο πιό ανατολικά τέλη Ιουνίου…

Λογικά κάπου ανάμεσα στο Μιλάνο και στο λίγο πιο ανατολικά θα είμαστε και εμείς.

χαιρομαι με την αισιοδοξία μας… μακαρι, μακαρι, μακαρι…

Για να είμαι ειλικρινείς πιο πολύ με αγχώνει που Λονδίνο θα παίξουν μόνο στο download παρά το πότε θα παίξουν Ελλάδα, αλλά αν είμαι εδώ θα πάω. Το πολύ, πολύ να τους δω δύο φορές.

στη χειρότερη δηλαδή μιλάνο ε? μια χαρά :smiley:

χαχ,12 Ιουνη,εκλεισε.\m/
Τα εισιτηρια κυκλοφορουν απο την επομενη βδομαδα,απ’οτι βλεπω στα 65-75 κυμαινονται στις ημερομηνιες που δεν ειναι σε φεστιβαλ

26/6 Αθήνα :slight_smile: απ’ ό,τι μαθαίνω

Ε πολύ λογικό φαίνεται… 2 μέρες μετά από Μιλάνο και το έχω διαβάσει και στο fb κάπου το πρωι. Το θέμα είναι ότι θα μας βγάλουν την πίστη μέχρι να το ανακοινώσουν…

δατς γκουντ σετ:!:

Καντε το καλο να κλαψει κοσμος γαμωτο. Δηλαδη, δυσκολο το κοβω να μην ερθουν, αλλα αν δεν το δω επισημα δεν πιστευω τιποτα.

Αρχισαμεεεεε.

Αν ειναι παντως μετα απο Μιλανο, λογικα να περιμενουμε συντομα ανακοινωση? Δηλαδη δεν θα ειμαστε η τελευταια χωρα του τουρ, αρα θα ενημερωθουμε σχετικα γρηγορα.

αλλη μια αυναυλια αυτον τον καταραμενο μηνα.φακ:(

και τον ιούνιο παντρεύω ένα κολλητό μου. οικονομική καταστροφή 8)

Προτού αρχίσετε τα (πραγματικά ή χαβαλετζίδικα) μοιρολόγια, μήπως να περιμένατε να ανακοινωθεί πρώτα;

Εμένα δεν μου αρέσει γιατί είναι Τρίτη. Αν τελικά έχω φύγει δεν θα μπορέσω να κατέβω καθημερινή. Καθένας με τον καημό του!!!

Μετα απο πανελλήνιες και πολυ αγχος, συναυλια Sabbath στην Αθηνα! Ειμαι ηδη εκει (αν ανακοινωθει βεβαια)! Εχω κατεβει ηδη απο Θεσσαλονίκη! Ετοιμαζω απο τωρα σημαίες και λάβαρα! :stuck_out_tongue:

Κάνε να είναι μετά απο πανελλήνιες :papas: :papas: … ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 26/6 ΜΑΚΑΡΙ !!

Πιο πριν δεν υπαρχουν κενες ημερομηνιες αρα ειναι σχεδον σιγουρα μετα τις 26 Ιουνιου! Οι πανελλήνιες θα εχουν τελειωσει σιγουρα, οι ενδοσχολικες λογικα θα ειναι στο τέλος, πιστευω οτι μας βολευει εμας!

μακάρι να μην έχουμε τίποτα ενδοσχολικά τότε!!!:!: