Black sabbath- the end

ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕς ΕΥΡΩΠΑΙΚΕς

THE END European Dates Announced!

06/01 Hungary Budapest Arena
06/08 Berlin Waldebuhne
06/13 Verona Verona Arena
06/15 Zurich Hallenstadion
06/17 Dessel Graspop Metal Meeting
06/23 Halden Tons of Rock
06/25 Denmark Copenhell
06/28 Vienna Stadthalle
06/30 Prague 02 Arena
07/02 Krakow Tauron Arena
07/05 Riga Arena Riga
07/07 Helsinki Monsters of Rock
07/09 Sweden Monsters of Rock
07/12 Moscow Olympisky Arena

  • απο rockoverdose

εδιτ: περιμενουμε για ελλαδα ετσι? μη βιαστω για εξωτερικο

Ε νταξ και να μην έρθουν τώρα, μπορεί να έρθουν στα πλαίσια της THE END BLOODY END :stuck_out_tongue:

Έχω την εντύπωση ότι δεν θα ανακοινωθούν άλλες ημερομηνίες.Δεν βλέπω ούτε more dates TBA ούτε το trailer αφήνει υπόνοιες για περαιτέρω live.

να χε τουλαχιστον καμια βουλγαρια ή τουρκια…αλλα ουτε εκει…για αλλου ανεβαινει πολυ το μπατζετ…

νο γουορις.θα παιξουν στο heavy by the sea τον ιουλιο.

Δεν ξέρω πρόσωπα και καταστάσεις για να ξέρω αν το γνωρίζεις σίγουρα. Αλλά είναι σίγουρο;

Έχει μερικά μεγάλα κενά, οπότε φαντάζομαι ότι θα μπούνε κι άλλες ημερομηνίες.

νομιζω οτι αστειευεται.Χαθηκε παντως να ρθουν πιο κοντα

Προφανώς αστειεύεται, σιγά μη γίνει Ιούλιο το heavy by the sea

τον ιουλιο στην βεργινα

βασικα πιστευω οτι θα παιξουν κ αλλου…τελευταια συναυλια στη μοσχα???κ καθολου αγγλια???οποτε ας περιμενουμε…

πιο κοντα μας ειναι η βερονα…απο οτι ειδα 2 ωρες απο μιλανο…κ για μιλανο δεν ειναι πολυ ακριβα με αεροπλανο…οποτε κατι μπορει να παιχτει…

Και εγω εχω την εντυπωση οτι θα προστεθουν και αλλες ημερομηνιες στο tour, υπαρχουν κενα, ουτε Αγγλια, ουτε Γαλλια, πουθενα Βαλκανια.

λοιπον, μολις γυρισα απτη συναυλια στο μοντρεαλ!!!Καυλες καυλες καυλες!!! πρωτη μου φορα που ειδα sabbath κ εχασα τη μπαλα, δεν σταματουσα να κοιταζω απτη μερια του iommi μιας κ αυτο με ετρωγε καθε φορα που σκεφτομουν οτι δεν ειχα δει sabbath, το παιξιμο του κορυφαιου. τεραστιο παρτυ με ολους να παιζουν σαν 20χρονοι κ τον οζζυ κλασικα να κανει το σοου του κ η φωνη σε εξαιρετικη κατασταση. φουλ το bell center να αποχαιρετισει μια τεραστια μπαντα κ πολυ εκδηλωτικοι σε σχεση με αλλες χωρες του εξωτερικου, οχι οτι εκαναν κ πιτ αλλα το παλευαν.
φοβερη οργανωση απτους καναδους.
σαπορτ ειχαν τους rival sons που θα τσεκαριστουν σιγουρα,ξεσηκωσαν το κοινο για τα καλα

σβου αλλο ενα ονομα απτα λαιβ απωθημενα κ παμε για αλλο ενα τον οκτωβρη στο μπαντμιντον

Έχουν περάσει 4,5 μήνες από το σχόλιο σου και δεν έχει προστεθεί καμία ευρωπαική ημερομηνία ακόμα. Μου κάνει εντύπωση, όντως υπάρχουν πολλά κενά. Καλά για Βαλκάνια δεν υπάρχει περίπτωση να έρθουν οι Sabbath, δεν είχαν έρθει ούτε στο προηγούμενο tour.

ευκολα θα πάνε βουλγαρία. αρκει να κάνουν κι άλλα show που λογικά …θα κάνουν.

Ε;

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997D using Tapatalk

ψήνεται κανείς για βουδαπέστη με ryanair; ψάχνω παρέα

Ειναι κανονικο το εισητήριο?
Αν ΝΑΙ ψηνομαι

Πάντως μετά τις πρώτες ευρωπαϊκές ημερομηνίες που ανακοίνωσαν στις 30 Σεπτέμβρη δεν έχουν ανακοινώσει κάτι άλλο. Παίζει τελικά να μη γίνουν άλλα live επί ευρωπαϊκού εδάφους.

ναι δεν θέλουν λεφτά και δή αν είναι truly the end… ευκολάκι να βάλουν και άλλα. Εδώ κι άλλη μπάντα που θεωριτικά το τερματίζει, λεεί σε bookers, δεν ξέρουμε ακόμα (οπότε 90 % θα βάλουν κι άλλα show)