Blaze Bayley live athens 5/4/09...?

απο το myspace του Blaze

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=31399390

Σιγα τα αυγα!!!

και γω μαζι σου!!!

Είχε ανακοινωθεί και πέρυσι νομίζω, αλλά έφαγε άκυρο…

Λογικά θα είμαστε μέσα!

Καλά αυτός θα παίξει μετά τον θάνατο της γυναίκας του …μπορεί βαίβαι να είναι λυτρωτικό αυτό…μακάρι:!:

Τι ηθελες να κανει,να σταματησει να δουλευει??:stuck_out_tongue:
Μεσα θα μαστε να τα σπασουμε το τελευταιο του κωλολεει κιολας…

Αυτο δείνει ήθος :wink:

Και οι Μετάλλικα το ίδιο είχαν κάνει με Burton εξ’ άλλου.

Futureal ρεεεε!8)

The Man Who Would Not Die όνομα και πράμα…
το τελευταίο του Blaze με τον παραπάνω τίτλο κόβει κwλους…
θα γίνει της σιδηράς ξεπαρθενιασμένης στο λάιβ!.. :lol:

Ευτυχως που υπαρχετε κι εσεις ρε παιδια και τρωνε ψωμι οι τελειωμενοι.Τωρα αυτος ειναι τραγουδιστης???

καλα δες doogie white εσυ αμα ερθει σαλονικη και αστον αυτον για τους υπολοιπους τελειωμενους

Απο περιεργεια, τον εχεις δει ποτε live; Σαν Blaze ας πουμε. Ή εχει τυχει ν’ ακουσεις το Silicon Messiah; Μια χαρα δισκαρα.

OK ρε παιδια,μη βαρατε.Απλα εμενα δεν μου αρεσει καθολου,Αν σε σας αρεσει,κανενα προβλημα.Καλα να περασετε.

Δεν έχει δει και ακούσει:D

Εσυ Μilaberako,oταν τον ειδες ξετρελλαθηκες,ε?

Όχι πως τρελαίνομαι για τον τύπο, αλλά όταν τον είχα δει live με Maiden ήταν με διαφορά ο πιο ζωντανός από τους άλλους. Καλή φωνή έχει.

Μη βαρατε μη βαρατε αλλα συνεχιζεις να προκαλεις…
Αμα δεν σας αρεσει δεν πατε στην συναυλια και δενμπαινετε στο θρεντ, απλο δεν ειναι?

Μην εισαι τοσο αδικος.Δηλαδη τον σουταραν οι Maiden και τι εγινε?πρεπει να καθησει με σταυρωμενα χερια?πεθανε η γυναικα του τι πρεπει να κανει?να κλειστει στο σπιτι του?
αν συνεχιζει να παιζει μουσικη μετα απ’ολα αυτα(και αλλα πολλα γιατι δεν εχει περασει και λιγα)γουστο και καπελο του(και μαγκια στο φιναλε).
Εγω προσωπικα δε νομιζω να ειμαι στο live αλλα ειμαι σιγουρος οτι σημερα ο Bailey αξιζει περισσοτερα απο τον τελειωμενο Di’anno(και λεει και λιγοτερες μαλακιες απο τον Παυλακη).

Δικιο εχεισ κι εγω ετσι θα σκεφτομουν,αλλα ο εν λογω κυριος ειναι κολλητος μου φιλος.Εξ ου και το θαρρος και το πειραγμα εκατερωθεν .

Οταν καποτε ειχα ακουσει τo ‘‘Live,Die Fast’’ των’‘Wolfsbane’’ θυμαμαι ποσο ασχημη εντυπωση μου ειχε κανει ο τραγουδιστης.Οταν μετα εμαθα οτι τον πηραν οι Maiden ειχα καραφλιασει.Γενικως σαν τραγουδιστης δεν μου λεει τιποτα.Εσεις ομως μπορειτε να γουσταρετε,κανενα προβλημα.

δυο κομματάκια εξαιρετικά αφιερωμένα στους αντιφρονούντες…

:lol::lol::bounce::metal::metal:

Το πρωτο δεκτον:wink:

Οσο για το δευτερο, ουτε εγω τον εκτιμω φοβερα σαν τραγουδιστη αλλα νομιζω οτι δεν αξιζει το θαψιμο που τρωει (καμια σχεση με τον DiAnno) και τσαντιζομαι γιατι ειναι και λιγο τρεντυ να βριζεις τον Blaze.